Репетитор - Ігор Ш. id: 178779

Ігор Ш.

600 грн/год
600 грн/год

Вас вітає Мовна школа! Викладаємо понад 10 мов, постійно вивчаючи щось нове. Для нас є важливим постійно розвиватися. Тому не бачимо сенсу працювати суто по книжках або вправах, а завжди використовуємо інтерактив у своїх заняттях зі студентами.

Ігор Ш.

Вас вітає Мовна школа! Викладаємо понад 10 мов, постійно вивчаючи щось нове. Для нас є важливим постійно розвиватися. Тому не бачимо сенсу працювати суто по книжках або вправах, а завжди використовуємо інтерактив у своїх заняттях зі студентами.

Предмети

Англійська мова

Німецька мова

Італійська мова

Китайська мова

Іспанська мова

Японська мова

Португальська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

1) За багаторічним досвідом викладання англійської, я спеціалізуюся у підготовці студентів до іспитів TOEFL та IELTS, забезпечуючи їх успішне виконання як у розмовній, так і у писемній частинах.
2) Як репетитор для початківців для рівнів А1-В2, я використовую інтерактивні методи для побудови основних мовних навичок та підвищення впевненості у спілкуванні.
3) Мій індивідуальний підхід акцентується на потребах кожного студента, допомагаючи їм дійти до володіння вільним розмовним навичками.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

1) Як досвідчений репетитор з німецької мови, я пропоную інтерактивні заняття з акцентом на розмовну практику та розвиток мовленнєвих навичок на рівні A1-B2.
2) Мій підхід до викладання включає глибоке освоєння граматики через цікаві та доступні методи, що допомагають дітям з легкістю засвоювати німецьку мову.
3) Я також готую студентів до іспитів TestDaF та DSD, надаючи комплексний підхід до підготовки, щоб забезпечити їхній успіх у вивченні та відповідність вимогам цих сертифікаційних тестів.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Навчаю італійської будь-якого рівня, використовую сучасні методи викладання та інтерактиви. Вивчіть італійську мову зі мною!
- Персональна програма, увага до ваших потреб.
- Ефективні методи, які допоможуть вам швидко опанувати мову.
- Фільми, музика, читання, спілкування з носіями мови.
- Зручний графік, доступні ціни, онлайн-заняття.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Хочете опанувати китайську мову? Зверніться до мене!
- Складаю персональну програму, враховуючи ваші цілі та рівень знань.
- Завдяки ефективним методикам ви швидко опануєте мову.
- Каліграфія, читання, спілкування з носіями мови - все це чекає на вас!
- Зручний графік, доступні ціни, можливість онлайн-занять.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

1) Як репетитор з іспанської мови для початківців (рівень A1-A2 та B1-B2), мої уроки зосереджені на розвитку учнівської розмовної вправності та впровадженні їх в активні спілкування.
2) Мій підхід базується на інтерактивних методах, що спрямовані на зручне засвоєння мови та побудову мовних навичок, необхідних для впевненого спілкування на різних рівнях складності.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Маю багаторічний досвід викладання японської мови студентам з різним рівнем знань. Постійно вдосконалюю свої знання та навички, щоб пропонувати вам найкраще навчання.

1. Розроблю персональну програму, яка буде відповідати вашим цілям та рівню знань.
2. Разом ми дослідимо багатий світ японської літератури, мистецтва та кіно.
3. Чи то підготовка до іспиту, подорож до Японії чи працевлаштування - я допоможу вам досягти своїх цілей.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Як репетитор з португальської мови для початківців, мої заняття орієнтовані на розвиток розмовних навичок, щоб учні впевнено володіли мовою на рівні A1-В1. Крім того, я спеціалізуюся у навчанні ділової та бізнес мови, надаючи студентам необхідні знання та навички для ефективного спілкування в професійному середовищі.

Місця занять

В учня:

Шевченківський

Старий Київ, Лук'янівка, Татарка, Шулявка, КПІ (Політехнічний інститут), Дорогожичі, Сирець, Нивки, Берестейська, Залізничний Вокзал, Університет, Театральна, Льва Толстого, Золоті Ворота

Голосіївський

Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ (Виставковий центр), Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Корчувате, Либідська, Голосієво, Мишоловка, Олімпійський, Іподром, Сонячна брама, Конча Заспа, Палац Україна, Васильківська

Дарницький

Осокорки, Позняки, Харківський масив, Бортничі, Червоний хутір, Вирлиця, Славутич, Нова Дарниця, Бориспільська

Дніпровський

Березняки, Дарниця, Русанівка, Лівобережний масив, Воскресенка, ДВРЗ, Стара Дарниця, Соцмісто, Райдужний, Чернігівська

Деснянський

Лісовий масив, Троєщина, Лісова, Биківня

Оболонський

Оболонь, Героїв Дніпра, Мінський масив, Пуща-Водиця, Почайна (Петрівка)

Печерський

Печерськ, Звіринець, Кловська, Липки, Чорна гора, Царське село, Видубичі, Новопечерські липки, Палац спорту, Арсенальна, Дружби народів, Хрещатик, Майдан Незалежності

Подільський

Поділ, Куренівка, Виноградар, Вітряні гори, Контрактова площа, Тараса Шевченка, Поштова площа

Святошинський

Святошино, Борщагівка, Південна Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Академмістечко, Житомирська, Коцюбинське, Микільська Борщагівка

Солом'янський

Солом'янка, Відрадний, Чоколівка, Залізничний масив, Жуляни, Караваєві дачі, Совки, Олександрівська Слобідка, Батиєва гора

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Маючи великий досвід у викладанні, я можу надати студентам значні переваги у вивченні цих предметів:

- Інтегрований підхід: Різноманітність матеріалу стимулює мозкові процеси студентів та сприяє кращому засвоєнню.

- Мовна практика: Студенти не лише вивчають мову як інструмент спілкування, але й навчаються використовувати її для розв'язання реальних проблем.

- Культурне збагачення: Вивчення мов дозволяє студентам пізнавати культуру та традиції різних країн. Це допомагає їм розширити свій світогляд та розуміння різноманітності.

Мій підхід до викладання полягає в тому, щоб створити стимулююче навчальне середовище, де студенти можуть зацікавлено вивчати матеріал, використовуючи інтерактивні методи та реальні приклади.
Я прагну підтримувати індивідуальні потреби кожного студента, створюючи програми, які враховують їхні особисті мети та рівень володіння мовою та математикою.

Освіта:
Харківський національний педагогічний університет ім. Сковороди (ХНПУ), магістр, 2010
Вік:
36-45
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Схожі анкети

Руслан Ф. id: 83962

Руслан Ф.

Викладаю англійську мову для всіх хто хоче покращити свої навички та подолати мовний бар'єр. Перше пробне заняття безкоштовне!

5
700грн/год
Лада Ф. id: 77157

Лада Ф.

Для роботи з кожним учням використовуємо індивідуальний підхід, працюємо, спираючись на програми, але пропонують і творчі завдання.

500грн/год
Оксана С. id: 179817

Оксана С.

Уже 14 років допомагаю вивчити мову комплексно індивідуально та в групах

700грн/год
Олександра С. id: 110511

Олександра С.

Мене звуть Олександра, мені 30 років, Викладання англійської стало моєю улюбленою справою, і я маю понад 8 років досвіду у цій сфері. Зокрема, я є авторкою підручників для дітей у школах США, що дозволило мені сприяти освітньому процесу. Відвідавши більше 15 країн, я отримала безцінний досвід та збагатила свої знання про різноманітні культури.

700грн/год
Юрась B. id: 123132

Юрась B.

Я прожив 24 роки у франко-англомовних країнах, маю диплом перекладача та досвід викладання дорослим та дітям. Понад 2 десятиліття французька була моєю головною мовою спілкування, англійська - другою. Займаюся підтягуванням успішності школярів та студентів, роботою із домашніми завданнями. Працюю також з учнями рівень В2-англійська та С1-французька.

5
500грн/год