Репетитор - Ольга А. id: 179445

Ольга А.

350 грн/год
350 грн/год

Я професійний репетитор англійської мови. Проживала більше року у Великобританії та навчалась у британському коледжі. Отримала сертифікат підтвердження рівня знання мови у коледжі міста Глазго. Інтегрую отримані знання для максимально ефективного вивчення мови моїми учнями.

Ольга А.

Я професійний репетитор англійської мови. Проживала більше року у Великобританії та навчалась у британському коледжі. Отримала сертифікат підтвердження рівня знання мови у коледжі міста Глазго. Інтегрую отримані знання для максимально ефективного вивчення мови моїми учнями.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
10-11-й класи
Розмовна мова
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Репетитор для початківців
Граматика
5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Використовую сучасні методики викладання, завдяки яким урок проходить максимально ефективно та цікаво

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Обожнюю свою роботу викладача англійської мови, люблю бачити як мої студенти приходять до хороших результатів у вивченні мови.
Інтегрую отримані мною знання для оптимальних результатів учнів використовуючи матеріали для вивчення англійської мови з різноманітних джерел.
Зі мною заняття проходять легко та приємно, гарантую помітний результат у вивченні мови уже через кілька тижнів навчання.

Освіта:
Хмельницький національний університет (ХНУ), спеціаліст, 2004
Вік:
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Олексій С. id: 161967

Олексій С.

Багатий досвід спілкування з американськими партнерами. Рівень носія. Допоможу розговоритися кожному.

300грн/год
Анастасія Т. id: 165399

Анастасія Т.

Hi👋 Мене звати Анастасія, я маю цінний досвід роботи зі студентами та дітьми різного віку. Я відповідальний педагог, зацікавлений в успішності та результатах своїх учнів. Із використанням перевірених методик та різноманітних матеріалів, уроки проходитимуть швидко та цікаво, і незабаром, ви відчуєте результат. Працюю з рівнями А1, А2, В1.

5
300грн/год
Єлизавета П. id: 117260

Єлизавета П.

Вітаю всіх охочих вивчати англійську мову разом зі мною! Я прагну залучити до вивчення іноземних мов якнайбільше людей по всьому світу, саме тому для мене важливий саме результат учня. Із задоволенням проводжу уроки для різних вікових категорій учнів та шукаю підхід до кожного!

400грн/год
Катерина Ш. id: 171249

Катерина Ш.

Я вивчила та користуюся тією англійською, яка дійсно застосовується в реальному житті, і тепер моя мета - поділитися цим з вами. Навчаю не тільки мовним нюансам, але і тому, як ефективно використовувати англійську в різних життєвих сферах. З моєю допомогою ви отримаєте ключові навички, які дійсно потрібні!

350грн/год
Анастасія В. id: 125816

Анастасія В.

Я молода викладачка, яка горить ідеєю. Маю ступінь бакалавра з лінгвістики, який отримала у 2020 в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

350грн/год

Переглянуті репетитори

Ігор І.

Тимчасово не викладаю

500 грн/год

Всі переглянуті репетитори