Репетитор - Наталія К. id:20964

«Репетитор німецької та англійської мов»

300 грн/год

Наталія К.

id: 20964

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Вінницький державний педагогічний університет ім. Коцюбинського

Рік закінчення:

1993

Вік:

46-55

Рівні викладання

Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Підготовка до олімпіад Розмовна мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 Рівень B1-B2 (Intermediate) Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency) Рівень C1-C2

Про себе

Мене звуть Наталя. Я - дипломований викладач, перекладач німецької та англійської мов. Закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського з червоним дипломом. Протягом чотирьох років після закінчення викладала німецьку в рідному університеті, вмію ідеально знаходити індивідуальний підхід до кожного учня і студента. Протягом десяти років я працювала на ПАТ "Поділля", а саме, перекладала документи з німецької та на німецьку мову, регулярно вела переговори з німецькими представниками бізнесу з пошиття одягу.

В цілому маю, більше ніж 20 років викладацького і репетиторський досвіду, працюю з охочими вивчити німецьку і англійську мови, поважаю особистість і особливості кожної людини і роблю все, що від мене залежить, для мотивованого, успішного навчання своїх підопічних.

Запрошую всіх на мої уроки!

Відгуки клієнтів

Німецька мова, Розмовна мова, Рівень А1-А2

Чудовий викладач з системним" інститутським " підходом до викладання німецької. Наталя приділяє багато уваги вимові, інтонації. На занятті дає багато нового матеріалу. Не дивлячись на те, що я зазвичай швидко і легко засвоюю нову інформацію, але під кінець заняття мозок починає трохи закипати). Не знаю, як проходить заняття зі школярами, але для мотивованих дорослих Наталія мені здається ідеальним викладачем.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Припинила заняття з викладачем після кількох разів, так як завдання на знання граматики вона виконує з помилками, лексикою з книги, яку мені сказала купити, не володіє. Якщо Ви тільки починаєте вчити мову, то можете звертатися до Наталії Миколаївни, як людина вона приємна. А от якщо маєте певну базу, то не раджу.

Англійська мова, 10 - 11 класи

Син задоволений репетитором. Наталія Володимирівна змогла знайти підхід та зацікавити мою дитину предметом. Заняттями та результатами приємно вражені. Дякуємо!

Німецька мова

Наталія Володимирівна професійний викладач. Мені дуже сподобався її підхід до учня та методика викладання.

Німецька мова, Рівень B1-B2

Шукав собі репетитора з німецької мови, бо мав бажання підвищити рівень знань. Дякую компанії Букі, що призначили саме Наталію Володимирівну. Працюємо до сих пір. Наталія Володимирівна - кваліфікований та досвідчений спеціаліст. Мені імпонує її методика викладання німецької мови. На заняттях проходимо різні теми, засвоюємо правила. Багато практичних завдань на уроках. Цілком задоволений роботою педагога.

Англійська мова, Розмовна мова

Репетитором цілком задоволена. Продовжуємо навчання з Наталією Володимирівною вже більше 3-х місяців. Мій рівень розмовної мови з англійської мови значно покращився. Репетитор відповідальний. Роботою викладача і компанії задоволені.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Київ

5
200грн/год

Яна Б.

Репетитор з англійської мови для дітей 6-14. Можу викладати у діток , які тільки розпочинають вивчати мову і ті які продовжують вивчення .

200грн/год

Євгенія С.

Викладач англійської мови: - індивідуальні заняття з дітьми та дорослими - рівень володіння мовою B2

300грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Наталія К. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Німецька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Підготовка до олімпіад
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Рівень C1-C2
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 300 грн/год.