Репетитор - Світлана А. id:2156

«Викладач вищої категорії, методист. Репетитор з математики, підготовка до ДПА / ЗНО, математика простою і доступною мовою + найвищий бал.»

250 грн/год

Світлана А.

id: 2156

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Криворізький педагогічний університет

Рік закінчення:

2002

Дипломи:

Вік:

36-45

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи

Про себе

Почала успішно пояснювати математику на прохання своїх однокласників, навчаючись в 6 класі і мріючи стати вчителем) Закінчила фізико-математичний факультет педагогічного університету і працювала викладачем математики в школі, гімназії, коледжі. Зараз поєдную педагогічну діяльність з приватними онлайн заняттями і створенням онлайн курсів.

Проводжу заняття по Skype з учнями будь-якого рівня і віку з повагою і розумінням, але вимогливістю і обов'язковим домашнім завданням, в разі низького рівня - щоденним (з моєї перевіркою і аналізом). Наявність інтерактивної дошки та графічного планшета робить online заняття ефективніше і цікавіше, ніж offline.

Під час уроків акцентую увагу на всій картині шкільного курсу математики і завдань, необхідних для складання іспиту. Маю великий досвід проходження 5-10 класів за рік.

При підготовці до ЗНО перед уроком дитина отримує план + конспект до кожної теми + завдання минулих років і подібні до них для попередньої самостійної роботи. На уроці ми зупиняємося на неясних моментах і помилках або я пояснюю тему заново доступними словами і показую алгоритм швидкого і простого рішення. Таким чином, проводиться величезна робота учнем і найефективніший тьюторінг. Бали моїх учнів ЗНО 2020: 147, 163, 165, 170, 171, 177, 179, 182, 185, 187, 188, 189, 192, 194. Всі займалися 1 раз в тиждень з мого курсу. Але кількість балів залежить від 1) початкового рівня знань (шкільна оцінка зовсім не показник), 2) умінь логічно мислити і аналізувати, які розвиваються роками, 3) кількості занять, 4) мотивації і старанності учня, 5) самовладання і уважності на іспиті.
Вартість занять 250 грн - 50 хв.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Математика, 7 - 9 класи

Світлана - відмінний викладач. Дуже швидко син підключився до роботи. Спасибі їй велике за зацікавленість дитини в математиці. Оцінюю її репетиторство на 5!

Математика, 5 - 6 класи

Світлана має розумний, системний підхід. Замість того, щоб намагатися вилікувати симптоми (інші вихователі просто повторювали актуальні теми в школі), вона з’ясувала, що дитині бракує базових розумінь, і вирішила повторити останні два шкільні роки. Отже дитина має регулярного виконанати домашні завдання, але без зусиль позитивного результату й не може бути. Дитина це приймала та насправді чомусь вчиться. Дуже задоволені.

Математика, 7 - 9 класи

Заняттями задоволені. Продовжуємо займатися.

Математика, 10 - 11 класи

Заняття - супер!

Математика, 7 - 9 класи

Дуже рада, що мій син займається зі Світланою Петрівною! Дуже досвідчений, відповідальний викладач і справжній фахівець своєї справи! Рекомендую!

Математика, Підготовка до ЗНО

Світлана Петрівна готувала мене до ЗНО з математики, чудовий репетитор, будемо продовжувати співпрацю.

Математика, 7 - 9 класи, Підготовка до ДПА (9 клас)

Все добре, дитина задоволена.

Математика, 5 - 6 класи

Світлана Петрівна нам дуже підходить. Ми задоволені на 100%! Працюємо вже тривалий час - враження відмінне.

Математика, Підготовка до ЗНО

Світлана Петрівна відмінно мене підготувала до ЗНО. І я успішно здала, отримала хороші бали. Велика подяка!

Математика, 5 - 6 класи

Світлана Петрівна - дуже хороший педагог. Доступно і цікаво подає матеріал. Вимоглива в роботі з донькою. В результаті чого, дитина стала краще розбирається в пройденого матеріалу. Велике спасибі за роботу. Будемо далі продовжувати наше співробітництво)

Математика, 10 - 11 класи

Прекрасний репетитор, дуже зручна форма навчання. Пояснює доступно, стимулює дитини до навчання.

Математика, 7 - 9 класи

Моєму синові дуже сподобалася викладач. Рекомендую.

Математика, Підготовка до ЗНО, 10 - 11 класи

Я задоволена репетитором з математики, добре готує до ЗНО.

Математика, 7 - 9 класи

Чудовий репетитор та відповідальна людина. Заняттями та результатами задоволені. Рекомендую.

Математика, Підготовка до ЗНО

Світлана Петрівна мені не підійшла, як на мене вона мало приділяла уваги.

Математика, Підготовка до ЗНО

Задоволена репетитором. Зацікавила дитину предметом. Задавала досить багато домашніх завдань, пройшли багато матеріалу.

Математика, 7 - 9 класи

Світлана Петрівна - дуже гарний репетитор. З дочкою знайшли контакт з першого уроку. Матеріал подається в доступній формі. Приємна в спілкуванні. Донька займається з великим задоволенням. Будемо продовжувати навчання та рекомендувати друзям.

Математика, Підготовка до ЗНО

Це найкращий репетитор у моєму житті! І я не перебільшую. Дійсно, Світлана Петрівна якраз той вчитель, з яким хочеться вчитися. Усього за п'ять занять ми пройшли весь курс алгебри, але найголовніше - я помічаю, наскільки швидше я стала думати та рахувати, хоча раніше навіть для досить простих розрахунків рука тягнулася за калькулятором. Мені дуже подобаються заняття, дякую величезне вам!

Математика, Підготовка до ЗНО

Надзвичайно подобається робота зі Світланою Петрівною! Дуже зрозуміло, просто та ефективно. Готуємось до ЗНО і буквально за місяць розібрали майже всі теми з алгебри. Дуже раджу всім, хто хоче підготуватися до іспитів чи просто підтягнути рівень своїх знань, цього викладача.

Математика, Підготовка до ЗНО

Від щирого серця дякуємо Світлану Петрівну за підтримку, розуміння, допомогу. Педагог намагається передати великий багаж знань, за короткий час підготувати дитину до здачі іспиту. Чудовому, вимогливому вчителеві хочеться побажати добра і великих перспектив!

Математика, 7 - 9 класи

Дякую компанії за допомогу. Як завжди швидкий підбір та якісний сервіс. Рекомендую.

Математика, Підготовка до ЗНО

Викладач дуже сподобався. Дочка займається другий місяць, пояснює доступно, приємна в спілкуванні, стимулює виконувати домашні завдання (з цим у нас проблеми). Сподіваємося, на позитивний результат на ЗНО.

Математика, 7 - 9 класи

Чудовий репетитор.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Світлана Петрівна гарний репетитор. Задоволені.

Математика, 7 - 9 класи

Роботою дитини з викладачем задоволені. Рівень знань викладача доволі високий. Дитина якісно освоює програму з поглибленим вивченням математики.

Математика, Підготовка до ЗНО, 10 - 11 класи

Світлана Петрівна чудовий репетитор математики!

Математика, 10 - 11 класи

Світлана Петрівна відмінний репетитор. З дочкою відразу знайшли контакт, доступно пояснює матеріал, контролює процес навчання. Дочка задоволена. Спасибі вам велике!

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Вчителем задоволені. Уроки дуже продуктивні. Усуваємо прогалини в знаннях і готуємося до ДПА. За 9 уроків встигли багато чого. У дитини з'явився інтерес до математики, чого не було раніше, з легкістю виконує всі домашні завдання, зник страх перед самостійними і контрольними роботами.

Математика, Підготовка до ЗНО

Світлана Петрівна прекрасний викладач, добре пояснює, вимоглива. Дитині подобається з нею займатися.

Математика, Підготовка до ЗНО

Дякуємо за заняття!

Математика, 7 - 9 класи

Якщо коротко - все супер! Займаємося з січня і продовжуватимемо далі.

Математика, 7 - 9 класи

Світлана Петрівна прекрасний фахівець, з першого уроку знайшла спільну мову з сином, задає досить домашній завдань, що допомагає дитині швидше засвоїти отриманий матеріал. Спасибі вам

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Репетитором задоволена. Відповідально ставиться до подачі матеріалу.

Математика, 10 - 11 класи

Чудовий викладач. Дуже чуйна, добра людина. Ми дуже задоволені.

Математика, 10 - 11 класи

Сильний викладач, який подає гарно і доступно матеріал. Ми звернулися з дочкою, яка вчиться в 10му класі до Світлани, щоб підтягнути прогалини попередніх років та встигли підготуватися до ЗНО, За короткий період роботи Світлана з дочкою встигли пройти великий обсяг тем. Викладач відповідально ставиться до роботи, всі теми і завдання пояснює чітко, із заглибленням в деталі. ми задоволені результатом роботи із Світланою.

Математика, Молодші класи 1-4

Світлана Петрівна прекрасний фахівець в області викладання математики. Дитина ходить на заняття і також в обов'язковому порядку робить домашні завдання. Ми дуже задоволені.

Математика, Молодші класи, 5 - 6 класи

Вдалося домовитися про спеціальний розклад зручному для нас. Репетитор знайшов контакт з дитиною і дитина займається з бажанням. Говорити про якісь успіхи рано, буде в наступному відкликання. Ми задоволені роботою репетитора.

Математика, 5 - 6 класи

Репетитор має дуже доступну методику викладання.

Математика, 10 - 11 класи

Чудовий викладач, добре і детально пояснює предмет. Результат вже помітний

Математика, Підготовка до ЗНО

Заняття проходили злагоджено, цікаво, матеріал подавали в доступній і змістовній формі. Рекомендую як репетитора так і сайт компанії BUKI.

Математика, 10 - 11 класи

Світлана Петрівна відмінний викладач. Відразу розуміє, на що потрібно зробити упор в заняттях з конкретним учнем. Все дуже зрозуміло і дохідливо пояснює. Добре знаходить спільну мову з учнем. Результат видно за оцінками дитини. Після трьох занять, дочка на уроках отримує десятки.

Математика, Підготовка до ЗНО

Матеріал подає дуже зрозуміло і доступно. Якщо до заняття я нічого не розумів, то після я пам'ятав процентів 90 з того, що ми пройшли. Дуже рекомендую тим, хто хоче зрозуміти математику.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

За п'ять занять з викладачем, контрольна з алгебри написана на 12!!!!! Дитина задоволена. Пояснення зрозумілі, без лишньої інформації. Я, як мама, задоволена результатом. Рекомендую!

Математика, 7 - 9 класи

Роботою викладача задоволені. Син каже, що дуже цікаво дається матеріал, він поступово втягується в роботу. Вже бачу, що проявляє інтерес. Садить сестру і пояснює їй коріння))) Будемо і далі займатися. Світлану Петрівна рекомендую як дуже відповідального педагога

Математика, 7 - 9 класи

Викладач хороший.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Син дуже позитивно відгукується про репетитора. Світлана Петрівна має гарний досвід у підготовці до ДПА. Її учні складали його на високому рівні. Заняттями Захар задоволений.

Математика, 10 - 11 класи

Гідний викладач! Ціна і якість викладання у відмінному співвідношенні. Вибираючи з репетиторів, хочу сказати, що Світлана Петрівна знайшла дійсно індивідуальний підхід до дочки. Доступно пояснює. Помітно підвищився рівень знань. Дочка стала спокійно вимовляти слово МАТЕМАТИКА. Ми задоволені.

Математика, Підготовка до ЗНО

Математику я знав досить посередньо. З початку навчального року почав відвідувати вчительку математики у своєму місті, оскільки здаю цього року ЗНО. Але математика надалі давалась мені важко і я не помічав прогресу. Одного разу я випадково натрапив на статтю в якій розповідалося про підготовку до ЗНО з математики онлайн. Я зацікавився цим питанням і почав вибирати викладача на сайті. Основним критерієм вибору для мене були відгуки інших учнів. Але досвід та сума оплати за уроки теж відігравали роль. Я обрав Світлану Петрівну. І з першого уроку зрозумів, що обрав чудову вчительку. Пояснює дуже доступно і чітко. Відразу бачить які теми мені даються важче і робить на них акцент. Після двох місяців занять мої оцінки в школі значно зросли. З'явилась впевненість у своїх силах тому, що тепер математика стала для мене зрозумілішою. Рекомендую Світлану Петрівну всім, хто хоче розумітися в математиці. Вона добре прояснює матеріал і завдяки їй мені полюбився цей предмет.

Математика, 5 - 6 класи

Репетитор дуже хороший, відразу знайшов підхід. На заняттях по скайпі дуже доступно пояснює і зрозуміло. Мій син дуже задоволений. Грамотний фахівець, знає свій предмет на 5+. Репетитором ми задоволені і рекомендую.

Математика, 10 - 11 класи

Чудовий репетитор, дочки дуже допомагають уроки. Все зрозуміло і добре засвоюється.

Математика, Підготовка до ЗНО

Дуже гарний викладач, доступно пояснює складні теми.

Математика, 7 - 9 класи

Наш дитина займається з репетитором з математики Світланою Петрівною. Вона хороший викладач, заняття нас повністю влаштовують. Спасибі велике. Побільше б було таких вчителів, а особливо в школах, тоді б не доводилося шукати репетиторів.

Математика, Підготовка до ЗНО

Займались з репетитором, покращились оцінки, підвищився рівень знань.

Математика, Лінійна алгебра, Аналітична геометрія, 7 - 9 класи

Дитина із задоволенням відвідує заняття. Є помітний прогрес, тому можу рекомендувати цього викладача)

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Репетитором задоволені. Регулярні заняття, доступна подача матеріалу. Раді займатися з професіоналом.

Математика, Підготовка до ЗНО

З репетитором займаємось вже не перший місяць. Результат покращився. Рекомендую викладача.

Математика, 10 - 11 класи

Світлана Петрівна чудовий викладач і вміє знайти підхід до підлітка. Інформація на занятті вся у справі, чітко, структурована і зрозуміло. Вдячні за творчий підхід та небайдужість до учнів ❤️

Математика, 7 - 9 класи

Все чудово! Світлана Петрівна дуже гарний репетитор!

Математика, 7 - 9 класи

Світлана Петрівна - займається із моїм племінником. За період занять значно покращилися знання дитини, а відповідно підвищилися і оцінки в школі, з'явилося бажання вчити математику. Репетитором дуже задоволені.

Математика, 10 - 11 класи

Хороший репетитор. Займаємось вже більше чотирьох місяців. Все влаштовує

Математика, Українська мова, Підготовка до ЗНО

Викладач нам дуже подобаэться. Дуже пунктуальна та уважна.

Математика, 7 - 9 класи

Зі Світланою Петрівною займається наша дитина. Ми задоволені роботою репетитора. Оцінки в школі стали високими. Хороший репетитор. Будемо співпрацювати і в наступному році.

Математика, Підготовка до ЗНО

Репетитором задоволений. Заняття проходять успішно. Рекомендую.

Математика, Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Дочка дуже задоволена заняттями зі Світланою Петрівною. Вікторія і раніше вчилася в школі на відмінно, але зараз її рівень знань ще краще. Заняття дають хороший результат. Світлана Петрівна відмінний репетитор і дуже хороша людина. Ради, що знайшли такого викладача.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Світлана Петрівна відмінний педагог. Добре підготувала мого сина Єгора до ДПА у 9 класі. На спільною домовленістю заняття проходять у репетитора вдома. Аже він вже дорослий, йому 15 і він може їздити по місту. З нового навчального року ми будемо продовжувати брати додаткові уроки в репетитора, адже ми залишилися повністю задоволені роботою.

Математика

Світлана Петрівна великий молодець! Ми настільки їй вдячні! Адже вона практично з нульовими знаннями математики підготувала мого сина Богдана до ЗНО, і він вже готується до вступу у ВУЗ. Екзамен здав на 156 балів, хоча в атестаті стояли шістки.

Математика, 7 - 9 класи

Світлана Петрівна зарекомендувала себе приємним та ввічливим репетитором. Вона швидко знайшла спільну мову із ученицею. Після не тривалого терміну співпраці вже наявне зростання рівня успішності учениці, краще розуміння навчального матеріалу. Замовники задоволені її роботою та рекомендують цього репетитора та компанію "БУКІ" всім.

Математика, Підготовка до ЗНО

Світлана Петрівна - дійсно спеціаліст своєї справи, досвічений викладач. Незважаючи на те, що співпрацювали ми з нею недовго, результатом все ж задоволені.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Київ

Анастасія К.

Репетитор з математики, навчаюсь в КНУ ім. Т. Шевченка, спеціальність прикладна математика, допоможу Вашій дитині полюбити математику.

200грн/год

Антон Г.

Доброго дня! Пропоную якісні послуги з підготовки до ЗНО та ДПА. Можу зацікавити і підбадьорити. Нічого зайвого, працюю на результат.

4.9
300грн/год

Анастасія Р.

Займаюся з учням молодших класів або середньої школи, готую до ЗНО та ДПА з математики

5
200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Світлана А. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
Заняття проводяться онлайн, вартість уроку – 250 грн/год.