Предмети:

Досвід:

більше 10 років

Місто:

Місця занять

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Криворізький педагогічний університет

Рік закінчення:

2002

Дипломи:

Вік:

36-45

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класи

Про себе:

Індивідуальний підхід до кожного учня, он-лайн консультування, мотивація і надання впевненості в своїх силах, пояснення матеріалу простою і доступною мовою, допомога у виконанні домашніх завдань і підготовці до контрольних робіт, випереджаючи навчання. Досвід роботи - 18 років. Ведення онлайн школи підготовки до ЗНО з математики.

Відгуки клієнтів

Математика, 10 - 11 класи

Сильний викладач, який подає гарно і доступно матеріал. Ми звернулися з дочкою, яка вчиться в 10му класі до Світлани, щоб підтягнути прогалини попередніх років та встигли підготуватися до ЗНО, За короткий період роботи Світлана з дочкою встигли пройти великий обсяг тем. Викладач відповідально ставиться до роботи, всі теми і завдання пояснює чітко, із заглибленням в деталі. ми задоволені результатом роботи із Світланою.

Математика, Молодші класи, 5 - 6 класи

Вдалося домовитися про спеціальний розклад зручному для нас. Репетитор знайшов контакт з дитиною і дитина займається з бажанням. Говорити про якісь успіхи рано, буде в наступному відкликання. Ми задоволені роботою репетитора.

Математика, 10 - 11 класи

Чудовий викладач, добре і детально пояснює предмет. Результат вже помітний

Математика, 10 - 11 класи

Світлана Петрівна відмінний викладач. Відразу розуміє, на що потрібно зробити упор в заняттях з конкретним учнем. Все дуже зрозуміло і дохідливо пояснює. Добре знаходить спільну мову з учнем. Результат видно за оцінками дитини. Після трьох занять, дочка на уроках отримує десятки.

Математика, Підготовка до ЗНО

Матеріал подає дуже зрозуміло і доступно. Якщо до заняття я нічого не розумів, то після я пам'ятав процентів 90 з того, що ми пройшли. Дуже рекомендую тим, хто хоче зрозуміти математику.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

За п'ять занять з викладачем, контрольна з алгебри написана на 12!!!!! Дитина задоволена. Пояснення зрозумілі, без лишньої інформації. Я, як мама, задоволена результатом. Рекомендую!

Математика, 7 - 9 класи

Роботою викладача задоволені. Син каже, що дуже цікаво дається матеріал, він поступово втягується в роботу. Вже бачу, що проявляє інтерес. Садить сестру і пояснює їй коріння))) Будемо і далі займатися. Світлану Петрівна рекомендую як дуже відповідального педагога

Математика, 7 - 9 класи

Викладач хороший.

Математика, 10 - 11 класи

Гідний викладач! Ціна і якість викладання у відмінному співвідношенні. Вибираючи з репетиторів, хочу сказати, що Світлана Петрівна знайшла дійсно індивідуальний підхід до дочки. Доступно пояснює. Помітно підвищився рівень знань. Дочка стала спокійно вимовляти слово МАТЕМАТИКА. Ми задоволені.

Математика, Підготовка до ЗНО

Математику я знав досить посередньо. З початку навчального року почав відвідувати вчительку математики у своєму місті, оскільки здаю цього року ЗНО. Але математика надалі давалась мені важко і я не помічав прогресу. Одного разу я випадково натрапив на статтю в якій розповідалося про підготовку до ЗНО з математики онлайн. Я зацікавився цим питанням і почав вибирати викладача на сайті. Основним критерієм вибору для мене були відгуки інших учнів. Але досвід та сума оплати за уроки теж відігравали роль. Я обрав Світлану Петрівну. І з першого уроку зрозумів, що обрав чудову вчительку. Пояснює дуже доступно і чітко. Відразу бачить які теми мені даються важче і робить на них акцент. Після двох місяців занять мої оцінки в школі значно зросли. З'явилась впевненість у своїх силах тому, що тепер математика стала для мене зрозумілішою. Рекомендую Світлану Петрівну всім, хто хоче розумітися в математиці. Вона добре прояснює матеріал і завдяки їй мені полюбився цей предмет.

Математика, 5 - 6 класи

Репетитор дуже хороший, відразу знайшов підхід. На заняттях по скайпі дуже доступно пояснює і зрозуміло. Мій син дуже задоволений. Грамотний фахівець, знає свій предмет на 5+. Репетитором ми задоволені і рекомендую.

Математика, 10 - 11 класи

Чудовий репетитор, дочки дуже допомагають уроки. Все зрозуміло і добре засвоюється.

Математика, Підготовка до ЗНО

Дуже гарний викладач, доступно пояснює складні теми.

Математика, 7 - 9 класи

Наш дитина займається з репетитором з математики Світланою Петрівною. Вона хороший викладач, заняття нас повністю влаштовують. Спасибі велике. Побільше б було таких вчителів, а особливо в школах, тоді б не доводилося шукати репетиторів.

Математика, Лінійна алгебра, Аналітична геометрія, 7 - 9 класи

Дитина із задоволенням відвідує заняття. Є помітний прогрес, тому можу рекомендувати цього викладача)

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Репетитором задоволені. Регулярні заняття, доступна подача матеріалу. Раді займатися з професіоналом.

Математика, Підготовка до ЗНО

З репетитором займаємось вже не перший місяць. Результат покращився. Рекомендую викладача.

Математика, 10 - 11 класи

Світлана Петрівна чудовий викладач і вміє знайти підхід до підлітка. Інформація на занятті вся у справі, чітко, структурована і зрозуміло. Вдячні за творчий підхід та небайдужість до учнів ❤️

Математика, 7 - 9 класи

Все чудово! Світлана Петрівна дуже гарний репетитор!

Математика, 7 - 9 класи

Світлана Петрівна - займається із моїм племінником. За період занять значно покращилися знання дитини, а відповідно підвищилися і оцінки в школі, з'явилося бажання вчити математику. Репетитором дуже задоволені.

Математика, 10 - 11 класи

Хороший репетитор. Займаємось вже більше чотирьох місяців. Все влаштовує

Математика, Українська мова, Підготовка до ЗНО

Викладач нам дуже подобаэться. Дуже пунктуальна та уважна.

Математика, 7 - 9 класи

Зі Світланою Петрівною займається наша дитина. Ми задоволені роботою репетитора. Оцінки в школі стали високими. Хороший репетитор. Будемо співпрацювати і в наступному році.

Математика, Підготовка до ЗНО

Репетитором задоволений. Заняття проходять успішно. Рекомендую.

Математика, Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Дочка дуже задоволена заняттями зі Світланою Петрівною. Вікторія і раніше вчилася в школі на відмінно, але зараз її рівень знань ще краще. Заняття дають хороший результат. Світлана Петрівна відмінний репетитор і дуже хороша людина. Ради, що знайшли такого викладача.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Світлана Петрівна відмінний педагог. Добре підготувала мого сина Єгора до ДПА у 9 класі. На спільною домовленістю заняття проходять у репетитора вдома. Аже він вже дорослий, йому 15 і він може їздити по місту. З нового навчального року ми будемо продовжувати брати додаткові уроки в репетитора, адже ми залишилися повністю задоволені роботою.

Математика

Світлана Петрівна великий молодець! Ми настільки їй вдячні! Адже вона практично з нульовими знаннями математики підготувала мого сина Богдана до ЗНО, і він вже готується до вступу у ВУЗ. Екзамен здав на 156 балів, хоча в атестаті стояли шістки.

Математика, 7 - 9 класи

Світлана Петрівна зарекомендувала себе приємним та ввічливим репетитором. Вона швидко знайшла спільну мову із ученицею. Після не тривалого терміну співпраці вже наявне зростання рівня успішності учениці, краще розуміння навчального матеріалу. Замовники задоволені її роботою та рекомендують цього репетитора та компанію "БУКІ" всім.

Математика, Підготовка до ЗНО

Світлана Петрівна - дійсно спеціаліст своєї справи, досвічений викладач. Незважаючи на те, що співпрацювали ми з нею недовго, результатом все ж задоволені.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Київ

Анастасія Ш.

250 грн/год

5

Борис Б.

300 грн/год

4.7

Яна Н.

250 грн/год

5

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Світлана А. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.