Репетитор - Антон О. id:23468

200 грн/год

Досвід більше 5 років

«Зможу зацікавити вашої дитини в вивченні предмета, пояснюю матеріал на доступній і зрозумілій мові»

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2019

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиПідготовка до олімпіадУніверситетські курси

Про себе:

Репетитор з математики та фізики для учнів 5-11 класів. Закінчив фізико-технічний факультет Дніпровського національного університету. Досвід викладання - більше 5 років.

Підвищення рівня шкільних знань, інтенсивна підготовка до школи влітку, робота з відстаючими дітьми, підготовка до ДПА та ЗНО, підготовка до вступу в ліцеї і коледжі фізико-математичного профілю, допомога у вивченні вищої математики для складання іспитів і отримання заліків. Середній бал ЗНО учнів, які звернулися за рік до іспиту (при належному відвідуванні та виконанні домашніх завдань) - 165-170 балів.

Викладаю матеріал зрозумілою для дитини мовою, знаходжу індивідуальний підхід до учня. Вмію пробудити в учня інтерес до занять, до вивчення предмета.

Проводжу індивідуальні та групові заняття по два і по три учня в групі. Вартість індивідуальних занять - 200 грн / год, занять по два учні в групі - 300 грн / год, по три учня в групі - 400 грн / год.

Відгуки клієнтів

Математика, Підготовка до ЗНО

Дитина дуже-дуже задоволена співпрацею з репетитором. Максимальна оцінка. Чудовий педагог!

Математика, Підготовка до ЗНО

Репетитором задоволений. Заняття проходять добре.

Математика, 7 - 9 класи

Чудовий репетитор! Відповідальна, розумна та приємна людина. Заняттями та методикою викладання задоволені. Рекомендую.

Математика, Фізика, 7 - 9 класи

Антон Едуардович - чудовий репетитор та прекрасна людина. Дитина із задоволенням ходить на заняття та має прекрасні результати. Займаємось і зараз. Рекомендую.

Математика, Фізика, Підготовка до ЗНО

Дуже грамотний, досвідчений педагог. Теми і завдання розбирали послідовно чітко, конкретно до повного розуміння.

Математика, Інформатика, 7 - 9 класи, 5 - 6 класи

Ми займаємося з Антоном Едуардовичем три місяці. Відразу встановився контакт з дитиною. Відчувається високий професіоналізм і досвід в роботі з підлітками. Дуже розумно організований процес навчання. Зауваження з боку викладача завжди актуальні і коректні за формою. Матеріал дається послідовно, навантаження дозоване. З боку вчителя відчувається щире бажання допомогти синові у вивченні математики і готовність максимально передати знання і способи рішення, якими володіє сам. Рекомендую Антона Едуардовича всім тим, хто хотів би для своєї дитини перетворити "нудну" науку математику в цікаве дослідження.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

Дуже задоволені роботою викладача Антона Едуардовича. Чудовий підхід до дітей!!! Моя дитина дуже задоволена заняттями!!! Якщо в черговий раз прийдеться звертатися, то обов'язково до нього!!!

Математика, 7 - 9 класи

Дитина задоволена, результат очевидний тому ми як батьки будемо рекомендувати.

Математика, 7 - 9 класи

Чудовий педагог Антон. Доньці дуже сподобалося займатися, але ми були дуже мало на заняттях.

Математика, 7 - 9 класи

Дочка ходила один рік, за час занять підтягнула свої знання з математики та фізики дуже істотно, що відбилося на оцінках в школі і психологічному стані дитини. З'явилася впевненість і бажання вчитися. Дуже задоволені. Рекомендую.

Математика, Фізика, 7 - 9 класи

Вдячні репетитору. Дуже гарний викладач, майстер своєї справи. Уважний, вимогливий, а головне задає домашнє завдання, що дає змогу працювати вдома додатково. Викладач має індивідуальний підхід до кожної дитини, відповідно віку, знанням, індивідуальним потребам.

Математика, 10 - 11 класи

Антон Едуардович - хороший викладач. Доступно і зрозуміло пояснює матеріал. Мені все подобається. Рекомендую.

Математика, 10 - 11 класи

Доброзичливий репетитор, який добре і просто все пояснює. Дуже задоволена тим, що почала ходити до нього на заняття. Рекомендую.

Математика, 7 - 9 класи

Хочу подякувати репетитора Антона за знання, які він дає дітям. Він викладає нам фізику. Коректний, пунктуальний, пояснює дохідливо, і я, і діти задоволені.

Математика, 7 - 9 класи

Хороший репетитор, діти його розуміють. Вимогливий, відповідальний, уважний.

Математика, 7 - 9 класи

Зірки дуже вдало склалися минулого літа. При виникненні завдання про пошук репетитора допомогли Букі та відгуки батьків та учнів! Плюсом було сусідство з Антоном - для економії часу багато хто шукає в близькості від будинку. З Антоном ми співпрацювали навчальний рік. Відповідальність за мого хлопця (і думаю що за кожного свого учня) висока - Антон обов'язково потурбується про оцінки, вкаже де в навчанні прогалини і необхідний чарівний батьківський прискорювач)) Дуже подобається, що питання про перенесення занять хлопці вирішують самостійно, по-дорослому. Цього літа хлопці знайшли час для прокачування, а з вересня додадуть в розклад заняття з фізики! Співпраця продовжуємо!

Математика, 10 - 11 класи

Рекомендую Антона Едуардовича як талановитого, відповідального, професійного педагога, який знає свій предмет і при цьому розуміє, як зробити його доступним та зрозумілим своїм учням. Кожна тема розбирається на заняттях до дрібниць, прояснюються всі незрозумілі моменти. Син (10 клас) займається з Антоном Едуардовичем близько 4 місяців: якість знань з алгебри та геометрії значно покращилась, що одразу відбилося на оцінках з предметів у ліцеї.

Математика, Фізика, 7 - 9 класи

Займаємося з репетитором півроку, почали займатися математикою, потім додали ще й фізику. 9 клас. Дуже задоволені, Антон Едуардович відразу знайшов підхід до дитини, пояснює дохідливо, за літо пройшли весь матеріал 8 класу в спокійному режимі. Оцінки в школі після літа помітно покращилися. Щиро рекомендую.

Математика, 7 - 9 класи

Роботою репетитора задоволені. Все подобається. Оцінюємо на 5. Про результати говорити поки рано.

Математика, 10 - 11 класи

Рекомендую.

Фізика, 7 - 9 класи

Антон Едуардович дуже цікавий репетитор, гарно викладає. Має цікаві матеріали, задоволені всім.

Математика, 7 - 9 класи

Займалися з Антоном Едуардовичем недовго, але він показав себе як молодий відповідальний викладач. Дуже старанно підходить до кожного заняття. Добре ставлення до учнів.

Математика, 7 - 9 класи

Репетитором цілком задоволені. Працюємо старанно. Антон Едуардович - вихований та приємний педагог. Нас усе влаштовує.

Математика, Українська мова, Підготовка до ЗНО

Антон Едуардович - дуже гарний репетитор. Хоча занять було мало, але з впевненістю можу рекомендувати педагога, як людину, яка знає свою справу та має високий рівень знань і великий досвід роботи. Дякую.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Дніпро

Аліна Д.

200 грн/год

Володимир Р.

200 грн/год

Тетяна К.

200 грн/год

5

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Антон О. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Дніпро і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
  2. Фізика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Підготовка до олімпіад
  • Університетські курси
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 200 грн/год.