Репетитор - Олександр Н. id: 24140

Олександр Н.

250 грн/год
250 грн/год

Закінчив Інститут високих технологій КНУ імені Тараса Шевченка. Працював до 24.02.2022 хіміком у Enamine Ltd

Олександр Н. 5.0(відгуків: 2)

Закінчив Інститут високих технологій КНУ імені Тараса Шевченка. Працював до 24.02.2022 хіміком у Enamine Ltd

Предмети

Хімія

Хімія

Рівні викладання

  • 7-9-й класи
  • Підготовка до НМТ (ЗНО)
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10-11-й класи
  • 5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Моя мета не оцінка 12 балів, а розуміння людною хімії. Але можу викладати предмет «на оцінку», хоча не полюбляю такий підхід.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Участь у турнірах та олімпіадах з хімії:
- 2014 Диплом третього ступеня другого етапу Всеукраїнської
студентської олімпіади з хімії;
- 2015 Сертифікат учасника Міжнародного студентського
форуму ChemCamp;
- 2016 Сертифікат учасника другого етапу Всеукраїнської
студентської олімпіади з хімії.

Розклад викладача

Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Олександр Н.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

1

Карина

5+

12.03.2019

Хімія, 7-9-й класи

5+

Хороший репетитор, син задоволений. Припинили заняття, тому що в школі збільшилося навантаження з основних предметів.
Олена

5

05.04.2018

Хімія, Підготовка до НМТ (ЗНО)

5

Дитина співпрацею задоволена. Працюємо. Все добре.