Ставка:

300 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Місто:


Освіта:

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка (2013 (2018))

Ступінь:

Закінчила аспірантуру, пошукач К.Ф.Н.

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА (9 клас), 10 - 11 класи, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, TOEFL, IELTS, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова, Носій мови, Репетитор для початківців, Граматика, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Підготовка до вступу за кордон, До співбесіди в посольстві, Спеціалізовані курси, Для іноземців

Місця занять:

У викладача:

По скайпу:


Українська мова - деталі про досвід викладання:

Авторка понад 15 статей, учасниця міжнародних конференцій, переможниця Всеукраїнської олімпіади (2008), багаторазова призерка олімпіад і конкурсів, склала ЗНО на 198 (2008), здобувач освітнього гранту Президента Украіни, маю чисельні урядові грамоти і подяки

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Викладала в Королівстві Бахрейн (національний університет Al-Moohit; навчальний центр Al-Shoomos), оцінка А від Bahrainian House of Qualities; також працюю перекладачем; моі учні успішно виіжджали на заробітки і ПМП закордон, складали міжнародні тести, пралі участь в програмах академічного обміну, ставали офіційними перекладачами Євробачення і волонтерами

Російська мова - деталі про досвід викладання:

Победитель и призер региональных и международных олимпиад (2006-2008) и творческих конкурсов, в том числе "Светозар", Международная олимпиада учащихся стран СНГ и Балтии и др. Обучала иностранцев разговорному и деловому русскому языку. Автор вебинара об РКИ для преподавателей.

Про себе:

У 2013 році закінчила з відзнакою магістратуру ЛНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю "Українська мова та література. Англійська мова". Вступила в аспірантуру того ж закладу за спеціальністю "Теорія літератури", готую до захисту дисертацію на звання кандидата філологічних наук.

За час навчання в університеті була багаторазовим переможцем олімпіад та творчих конкурсів з різних дисциплін Всеукраїнського та Міжнародного рівнів (Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, Всеукраїнська студентська олімпіада з УМЛ, Всеукраїнська студентська олімпіада з педагогіки, Науковий пошук та ін.), стипендіат Президента України 2011/2012 років, стипендіат Мера м. Луганська 2008 року, маю чисельні грамоти і подяки від Луганської обласної адміністації (до 2013 року).

Постійна учасниця Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних конференцій з філології, автор понад 30 наукових статей, внесених до наукометричних баз, продовжую готувати матеріали до друку. Учасниця освітніх подорожей Європою (Катовіце, Братислава, Відень, Мілан, Будапешт, Венеція та ін.). Авторка вебінарів та курсів для викладачів, методист. Займаюсь викладацькою діяльністю понад 8 років, мала досвід роботи у вітчизняних та зарубіжних (Al-Moohit, Bahrain National University, Al-Shoomos) навчальних закладах. У роботі використовую як класичні, так і інноваційні методи і прийоми. Авторські технології навчання пройшли апробацію на Всеукраїнських олімпіадах з педагогіки (2011р. - переможець 2 ступеня), про їх високу результативність свідчать високі досягнення моїх учнів: вони успішно складали ЗНО, виїжджали на навчання й роботу за кордон, отримували громадянство інших держав, складали міжнародні тести, ставали офіційними перекладачами Євробачення, реалізували себе у міжнародній політиці і журналістиці, і це ще не все...Головне, що об'єднувало всіх цих людей - абсолютна впевненість у набутих компетенціях, отримати які зможете і ви.

Готова надати нестандартні рішення термінових навчальних питань, за які не беруться інші фахівці. За запитом можу надати резюме, підтверджуючі документи, рекомендації, посилання на накази про призначення державних нагород та власні наукові праці.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів (7)

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

Дуже задоволена підходом викладача. Грамотно оцінив рівень і мої фізичні здібності, гнучко підлаштовується під особливості учня. Заняття проходять легко і результативно. Оцінка 5 балів!

Показати все

Юлія 15.01.2019


Англійська мова, Розмовна мова

Дуже хороший викладач, доступно пояснює, заняття проходять легко і дуже цікаво! 5!!!!

Показати все

Марина 15.01.2019


Англійська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

Репетитором задоволена. Працюємо вже пів року. Відповідальна, йде на контакт, можна обговорити всі деталі і успіхи щодо навчання сина. Рекомендую Анастасію

Показати все

Леонтенко Анжеліка Олегівна 28.12.2018


Всі відгуки користувача

Коротка інформація про репетитора

Анастасія М. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:
 1. Англійська мова
 2. Українська мова
 3. Російська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Носій мови
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Підготовка до вступу за кордон
 • До співбесіди в посольстві
 • Спеціалізовані курси
 • Для іноземців
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.

Блоги користувачаВсі блоги користувача

Стаття дає відповіді на питання, які найчастіше можна почути від тих, хто тільки-но починає вивчати англійську мову і стикається з першими труднощами. Автор дає вичерпні відповіді учням і радить викладачам, що відповідати в таких ситуаціях. Вчасна і правильна відповідь не тільки розширить кругозір і стане цікавинкою уроку, а й пробудить інтерес до вивчення мов, сформує сильну мотивацію.


Схожі анкети