Досвід:

більше 10 років

Місто:

Місця занять

По скайпу:

Освіта

Рівні викладання

Репетитор для дітейРепетитор для початківцівДо вступу в музичні закладиБазовий рівеньСпеціалізовані курсиПідвищення майстерності

Про себе:

Для мене вокал - не додатковий заробіток, а основна діяльність, якій 10 років стажу, вища спеціальна освіта, діюча співачка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Займаюся як оффлайн і онлайн.
Будь-який рівень підготовки і вік (від 6 років).
А головне - прекрасні відгуки учнів (можу надіслати посилання). Позитивна атмосфера на уроках. Співати можуть все! Рано чи пізно ;)
Мови: Англ/Рус / Укр.
Індивідуальні уроки вокалу онлайн (Skype,Viber,WeChat etc).
Jazz/Класичний вокалl/Pop/Кабаре.
Дипломований педагог з джазового та естрадного вокалу, також виконую і викладаю класику. Також спеціальності Теорія музики і диригування допомагають мені донести потрібне до студента.

Мій метод викладання заснований на науковому методі Estill Voice Training, в комбінації з традиційними вправами, а також власними напрацюваннями і фонопедическим методом розвитку голосу.
Використовую підхід Стелли Адлер для розвитку Акторських здібностей (без яких немає співу, як я переконана).

Музика - деталі про досвід викладання:

Я отримала вищу музичну освіту одночасно за трьома спеціальностями, одна з яких - теорія музики. Учням, які хочуть серйозно займатись музикою, я викладаю теорію, сольфеджіо, основи гармонії. Ці знання необхідні кожному музикантові, тож запрошую на мої заняття як у Скайпі так і оффлайн на Оболоні )

Уроки вокалу - деталі про досвід викладання:

Педагог 8 років стажу, з вищою спеціальною освітою, діюча співачка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Займаюся як оффлайн та онлайн. Будь-який рівень підготовки та вік. А головне - прекрасні відгуки учнів (можу надіслати посилання). Позитивна атмосфера на уроках. Співати можуть все! Рано чи пізно ;)

Відгуки клієнтів

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

Дуже подобається спосіб викладання і великі знання Юлії, завжди пояснює як повинні працювати зв'язки, гортань і т. д. Уроки проходять цікаво, завжди робимо багато вправ на голос, що я можу повторювати і вдома. Відмінний репетитор з вокалу! 5 зірок

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

Хочу лишити відгук про прекрасного, професійного викладача по вокалу - Юлю! Моя 7-ми річна донечка з задоволенням займається по скайпу з Юлею! Уроки цікаві, навіть для дитини, викладає не тільки вокал, але вчить дитину бути на сцені артистичною, цікавою глядачам! Велике дякуємо Юлічці за її професіоналізм!

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відеопрезентація викладача

Коротка інформація про репетитора

Юлія Т. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Уроки вокалу
  2. Музика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
  • Репетитор для початківців
  • До вступу в музичні заклади
  • Базовий рівень
  • Спеціалізовані курси
  • Підвищення майстерності
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 700 грн/год.