Репетитор - Наталія Л. id: 32565

Наталія Л.

800 грн/год
800 грн/год

Доц., канд.філол.наук, викладаю риторику, мовну культури бізнес-комунікації, мистецтво презентації. Співавторка та лекторка курсів "Мовний бренд", "Ділова українська мова". Захоплююсь ономастикою (власні назви) та діалектологією. Маю 88 праць. Укладаю й редагую тексти (промови, доповіді, рекламні дописи, рекомендаційні та мотиваційні листи тощо).

Наталія Л. 5.0(відгуків: 13)

Доц., канд.філол.наук, викладаю риторику, мовну культури бізнес-комунікації, мистецтво презентації. Співавторка та лекторка курсів "Мовний бренд", "Ділова українська мова". Захоплююсь ономастикою (власні назви) та діалектологією. Маю 88 праць. Укладаю й редагую тексти (промови, доповіді, рекламні дописи, рекомендаційні та мотиваційні листи тощо).

Предмети

Українська мова

Риторика

Ораторське мистецтво

Рівні викладання

Університетські курси
Спеціалізовані курси
Розмовна мова
Рівень C1-C2
Ділова та бізнес мова
Граматика
Рівень А1-А2
Рівень B1-B2
Для іноземців

Деталі про досвід викладання:

Люблю досліджувати мову. Беру участь в укладанні словників зі фразеології та діалектних словників.
Цікавлюсь ономастикою (досліджую прізвища та власні географічні назви). Маю понад 80 друкованих праць наукового, методичного та публіцистичного характеру. Укладаю та редагую різні тексти (промови, доповіді, рекламні дописи, рекомендаційні та мотиваційні листи тощо).

Рівні викладання

Університетські курси
Базовий рівень
Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

Складаю правильний текст. Відчуваю й позначаю всі амплітуди виступу. Знаю, як виступати перед авдиторією. Умію зацікавити слухача.

Рівні викладання

Репетитор для початківців
Базовий рівень
Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

Навчу працювати зі своїм голосом. Вкажу на родзинки мовної харизми. Увімкну слухання, чуття, мовлення. світ

Місця занять

В учня:

Голосіївський

Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ (Виставковий центр), Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Корчувате, Либідська, Голосієво, Мишоловка, Олімпійський, Іподром, Сонячна брама, Конча Заспа, Палац Україна, Васильківська

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Імідж, стиль. Про що це? Про кого? Виникають асоціації про доглянуту зовнішність, охайність, навіть моду. А як же мовний імідж? Що відбувається, коли стильно одягненій людині бракує слів?.. Усе летить шкереберть?! Невдало вимовлене слово, непродуманий рух - вербальна й невербальна комунікація - усе це має значення. А ще лексичне багатство, побудова речень, вишуканість та манера розмови. Ось так складаємо образ успішної людини, яку чують, до якої прислухаються, бо вона говорить цікаво! Вона захоплює слухача словом, дозволяє чи змушує бути учасником комунікації. Можна читати чимало книжок про спілкування й не наважитись стати успішним комунікатором, а можна просто розвинути мовну харизму, бо вона, вірю, є в кожному. Древні придумали ораторську майстерність, риторику. Сучасники - комунікацію, мистецтво презентації. Допоможу розібратись у всьому. Люблю омовлений світ, знаюся на цьому!

Освіта:
Тернопільський державний педагогічний інститут імені Володимира Гнатюка, Кандидат філологічних наук, 1994
Вік:
46-55
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

13 відгуків про Наталія Л.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

5

5+

8

Анастасія

5+

23.06.2022

Риторика, Ораторське мистецтво, Університетські курси

5+

Дуже рада, що знайшла такого чудового спеціаліста як пані Наталія. Мені стає все легше вільно (і правильно) спілкуватися українською мовою, особливо на теми, які стосуються моєї професії.
Надія

5

13.05.2021

Риторика, Ораторське мистецтво, Базовий рівень, Підвищення майстерності

5

Я задоволена роботою з пані Наталією. Вона - хороша спеціалістка, дослухається до побажань та потреб учня, готується до занять. Уроки - цікаві та корисні. У вашій мові "диявол - в деталях", і пані Наталія ідентифікує та підсвітить аспекти для покращення, та відточить з вами ці нюанси. Рекомендую її!
Вадим

5

12.05.2021

Риторика, Ораторське мистецтво, Базовий рівень, Репетитор для початківців

5

Хороший викладач. Цікаві заняття.
Юлія

5+

18.01.2021

Українська мова, Риторика, Ораторське мистецтво, Підвищення майстерності

5+

Професійний викладач і дуже приємна людина. Вміє правильно побудувати діалог з студентом і спонукати свого учня до праці над собою. Щиро вдячна пані Наталії!
Микола

5

23.10.2020

Українська мова, Риторика, Ораторське мистецтво, Ділова та бізнес мова

5

Тільки найкращі відгуки, дуже професійний підхід, дуже всім задоволений!
Іванна

5+

29.07.2020

Українська мова, Рівень B1-B2

5+

Наталія - викладач високого професійного рівня та ще й цікава особистість. Кожного разу з нетерпінням чекаю нове заняття. Займаюсь з викладачем вже кілька місяців і планую продовжувати і надалі. Відчуваю як поступово, але впевнено покращую свій рівень української мови. Наталія вміє мотивувати та зацікавити студента!
Надія

5+

22.07.2020

Українська мова, Розмовна мова

5+

Давно хотіла почати вчити українську мову, але мотивації вистачало на пару занять. Змінила кілька репетиторів, результату не було. У моєму житті з'явилася Наталія Іванівна і з першої хвилини спілкування я зрозуміла, ось вона-моя мотивація)! Я чекаю кожне заняття з нетерпінням!!!! Із задоволенням роблю д / з. Наталія Іванівна сучасна і комунікабельна) кожен урок збудований і спланований на результат. Багато матеріалу (тести, аудіо, книги) займатися продовжуємо. Наполегливо рекомендую Наталію Іван
Юлія

5+

06.02.2020

Українська мова, Ділова та бізнес мова

5+

Дуже гарний репетитор! Приємно спілкуватись та навчатись. Як буде вільний час - знову звернусь саме до неї. Рекомендую!
Марина

5

15.12.2019

Українська мова, Ораторське мистецтво, Розмовна мова

5

5! Дякую!
Аліна

5+

11.09.2019

Українська мова, Риторика, Ділова та бізнес мова, Базовий рівень

5+

Відмінний викладач, ми дуже задоволені і вдячні за цікаві заняття!
Неллі

5

17.04.2019

Українська мова, Ділова та бізнес мова

5

Заняттями з репетитором задоволена, поганого нічого сказати не можу.
Марина

5+

13.03.2019

Українська мова, Ділова та бізнес мова

5+

Задоволені викладачем на 100%, Наталія грамотно та методично викладає матеріал, заняття проходять в комфортній атмосфері і завжди продуктивно.
Юлія

5+

20.02.2019

Українська мова, Ділова та бізнес мова

5+

Наталії Іванівні хочеться поставити найвищу оцінку. Професіонал у своїй справі. Дуже дякую!
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Окриленість. Хто ж може окрилити?

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Елеонора К. id: 101722

Елеонора К.

Професійна акторка театру й кіно. Режисер Викладаю акторську майстерність понад 9 років Хочу, щоб твоє навчання було еффективним та безпечним

700грн/год
Ілона Т. id: 44244

Ілона Т.

✔️Підготую дитину до 1 класу з 0. ✔️Допоможу усунути прогалини з предметів початкової школи. ▪️ Знаю усі нюанси навчальних програм, оскільки працюю в школі більше 5 років, репетитором— більше 7.

5
600грн/год
Тетяна Ш. id: 93951

Тетяна Ш.

Только, если 100% надумали. Учитель начальных классов, подготовка к школе, логика, эйдетика, логика, экономика, украинский язык, русский язык.

4.9
600грн/год
Богдан С. id: 75651

Богдан С.

Викладаю математику, фінанси, економіку, українську мову та журналістику. Пишу статті на важливі теми для особистої колонки та виступаю незалежним фінансово-економічним оглядачем на телевізійних ефірах.

5
1000грн/год
Олена Б. id: 12190

Олена Б.

Эксперт-практик, методист по подготовке к школе и раннему развитию, учитель высшей категории начальной школы. 300 грн.- 30 мин., 450 грн - 45 мин., 600 грн - 60 мин.

4.9
600грн/год

Переглянуті репетитори

Ігор І.

Тимчасово не викладаю

500 грн/год

Всі переглянуті репетитори