Репетитор - Аліна Ш. id:32580

«Викладаю розмовну англійську для рівнів від beginner до advanced.»

250 грн/год

Аліна Ш.

id: 32580

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Слов'янський державний педагогічний університет

Ступінь:

Специаліст

Рік закінчення:

2012

Вік:

26-35

Рівні викладання

TOEFL, IELTS Розмовна мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 (Intermediate) Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Про себе

Є дипломованим фахівцем у викладанні англійської мови. Іноземні мови - це не тільки моя професія, а й хобі, якому я приділяю весь свій вільний час щоб розвиватися і пізнавати щось нове в цій сфері.
Маю досвід роботи перекладачем (більше 2-х років), який дав безцінний досвід спілкування з жителями США, Канади, Англії, Шотландії та інших європейських країн. А останній досвід роботи в школі іноземних мов (теж більше 2-х років) дозволив освоїти різні сучасні методики навчання англійської мови.
Урок включає роботу з граматичним матеріалом, новою лексикою, поліпшенням вимови студентів і подоланням мовного бар'єру. За основу беру розмовну методику, а це значить, що 70% уроку говорите ви! Використовую навчальні посібники видавництв Cambridge, Oxford, Longman, також вивчаємо англійську за допомогою фільмів, пісень і адаптованої художньої літератури.
Працюю через Skype зі студентами всіх вікових категорій старше 18 років, які мають рівень англійської від Beginner до Advanced. Є студенти на підготовку до IELTS, а також студенти, з якими вже підвищений рівень знання англійської від Elmentary до Advanced.
Я РАБОТАЮ НА ВАШ РЕЗУЛЬТАТ і саме прогрес моїх студентів є вищою платою моїх занять!
Вартість занять від 250 гривень за 60 хвилин.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Розмовна мова

Профі в своїй справі.

Англійська мова, Розмовна мова

Працювати з Аліною одне задоволення-вона має в своєму розпорядженні до себе як людина, тому стає легко долати «мовний бар'єр». Заняття проходять в активному діалозі, і через місяць я вже помітила прогрес. Рекомендую Аліну як досвідченого, кваліфікованого репетитора і вмотивувана своїм результатом продовжую займатися!)

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Я в захваті від викладача. Аліна, дійсно, професійний і високо-кваліфікований педагог. Я шукала дуже давно педагога і дуже складно знайти підходящого. І нарешті, я знайшла. Мені дуже подобається методика викладання, з легкістю пояснює матеріал і дуже доступно. Швидко переходимо на нові теми, що не загострюємо увагу на одному і тому ж, за заняття встигаємо дуже багато всього зробити (я і сама не уявляла, що це можливо). Розбираємо і граматику, і розмовну, і нові теми встигаємо взяти. Можу говорити дуже багато з приводу педагога. Скажу, що я дуже задоволена і планую займатися багато, так як зачепило, а це найголовніше. Так само педагог зможе підготувати до здачі міжнародного іспиту, що дуже важливо.

Англійська мова, Репетитор для початківців

Прекрасний вчитель. Комфортно і продуктивно займаємося на уроках.

Англійська мова, Розмовна мова, Граматика

Вкрай приємний і ефективний викладач. Дуже пунктуальна - завжди проводить уроки без запізнень і затримок. Легко і доступна пояснює досліджуваний матеріал. Однакова якісно дає як граматичну так і лексичну частину. Завдяки її урокам змогла значно збільшити свій словниковий запас і поліпшити розмовні навички. Планую далі працювати з цим викладачем.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Повністю задоволена репетитором. Уроки різноманітні і результативні.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Задоволена, продовжуємо займатися!

Англійська мова, Розмовна мова

Заняттями з викладачем дуже задоволена. Донька не боїться говорити англійською, намагається навіть не на уроках щось сказати англійською. Здорово підтягнула граматику. Займається з задоволенням. Тому дякуємо викладачу і адміністраторам за Вашу роботу.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Чудовий репетитор. Цікаво пояснює, комфортно працювати. Рекомендую до співпраці.

Англійська мова, Розмовна мова

5 з 5! Урок проходить швидко, цікаво, з перших занять видно прогрес, спасибі!

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Гарний репетитор, доступно пояснює. Навчанням задоволена.

Англійська мова, Розмовна мова

З Аліною Олексіївною займалися по скайпу. Пунктуальний репетитор, дуже дохідливо пояснювала матеріал. Уроки проходили добре.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Чудовий викладач, який доступно,ясно і ефективно доносить матеріал,вживаючи різні джерела. Працюємо над усіма аспектами мови,як інад розмовною так і над граматикою. З впевненістю можу написати,що за місяць навчання помітний результат,що не може не тішити.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Почав займатися з Аліною більше місяця English upper intermediate. Аліна професійний викладач і приємна в спілкуванні.  Що мені подобається в підході Аліни:  Ми працюємо за програмою, яка формується з програми навчального курсу upper intermediate + до деяких уроків Аліна дає додатковий матеріал з підручників інших курсів. Можна сказати, що займаюся за авторською програмою. Це дуже ефективно і характеризує Аліну, як професіонала, який створює свої підходи до вивчення предмета. Також дуже важливо, що Аліна розумно і гнучко ставитися до різних життєвих ситуацій. Так, один раз я повідомив за 15 хв до початку уроку, що не можу приступити до заняття і викладач пішла мені на зустріч і ми перенесли цей урок. Хоч за всіма правилами я повинен був би просто оплатити цю годину. Я можу впевнено рекомендувати Аліну дорослій аудиторії зі знанням мови від intermediate.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

З пані Аліною дуже легко працювати хоч вона і в міру вимоглива. Під час уроку ми дуже багато спілкуємось, що для мене велика радість, тому що знімається мовний бар'єр і мені вже не так важко розмовляти. Під час уроків немає ніякого стресу, все дуже добре і конкретно пояснювано. Раджу усім :)

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Аліна Олексіївна - відповідальна, заняття мене влаштовують.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Відмінний викладач. На уроках використовуємо багато різнотипного матеріалу. Розвиток йде по всіх напрямках - граматика, розмовна мова, поповнення словникового запасу. Викладач прислухається до потреб учня і робить упор на ті навички, які потрібно розвинути. Мені дуже подобається. Рекомендую!

Англійська мова, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Дуже мила дівчина, але ми не спрацювались. Я передумала брати уроки.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Я дуже задоволена викладачем! Вона гарно пояснює матеріал, а також враховує усі побажання. Моя оцінка найвища.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Повністю задоволена роботою викладача! Аліна досвідчений викладач і мені дуже подобається: - доступна подача матеріалу - цікаві та насичені заняття - багато розмовної практики - індивідуальний підхід і подача матеріалу, виходячи з потреби учня - позитив і чуйність. Якщо оцінити за шкалою від 0 до 5) моя оцінка - 5

Англійська мова, Розмовна мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Роботою репетитора дуже задоволена, ухил на розмовну англійську, саме те що мені потрібно було, урок проходить на одному диханні.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

На даний момент у нас з Аліною було проведено близько десяти занять. Основною метою було і є підвищення знання мови до рівня Upper-Intermediate strong, що на мою думку, важко досягти без кваліфікованого і досвідченого викладача, який своєчасно і доступно може вказати на помилки і на шляхи, як уникнути їх в майбутньому. Думаю, з цим завданням Аліна справляється прекрасно, а тому планую продовжувати вивчати мову разом з нею і рекомендую її як високопрофесійного репетитора.

Англійська мова, Репетитор для початківців

Аліна абсолютно приголомшлива! Вона надзвичайно відповідальна і професійна в тому, що робить, дуже доступно пояснює. За місяць занять мій рівень знання англійської дуже сильно виріс (як усний, так і письмовий). Якщо оцінювати роботу репетитора за 5-ти бальною шкалою, то всі 10!

Англійська мова, Розмовна мова

Аліна професіонал своєї справи. Її роботою і методами викладання задоволений. Моя оцінка-5!

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Одеса

Дар'я Л.

Заняття з англійської, філософії, культурології. Підготовка до іспитів. Лист, читання, аудіювання, усне мовлення. Переклад.

200грн/год

Надія Б.

Індивідуальні уроки англійської для всіх - дошкільнят, школярів і дорослих. Програма навчання побудована на комунікативній методиці

5
250грн/год

Анастасія М.

Репетитор англійської мови, з стажем більше 5 років, працюю з дітьми і дорослими.

200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Аліна Ш. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Одеса і проводить заняття з таких предметів:

  1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • TOEFL, IELTS
  • Розмовна мова
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
  • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
  • Рівень B1-B2 (Intermediate)
  • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.