Репетитор - Анна С. id: 34667

Анна С.

350 грн/год
350 грн/год

Вища економічна освіта КНЕУ "Облік та оподаткування". 2а вища освіта КНЕУ за напрямком "Правознавство"-2022рік. Основний напрямок - оподаткування, "Нормативне регулювання непрямих податків в Україні".

Анна С.

Вища економічна освіта КНЕУ "Облік та оподаткування". 2а вища освіта КНЕУ за напрямком "Правознавство"-2022рік. Основний напрямок - оподаткування, "Нормативне регулювання непрямих податків в Україні".

Предмети

Правознавство

Бухгалтерський облік

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Тези, статті, реферати, презентації за напрямком "Правознавство". Досвід роботи юристом більше 2х років.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

консультації з обліку та оподаткування, ведення ТОВ, ПП, ФОП (втч ПДВ-СЕА ПДВ, розблокування)
презентації, реферати, курсові роботи з обліку та оподаткування.
презентації, реферати, курсові роботи з "Правознавства".

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Постійне вдосконалення набутих навичок і знань, семінари з обліку та аудиту протягом 2011-2020років. Консультації з обліку ПДВ, податку на прибуток, система електронного адмінстрування податку на додану вартість, формування та реєстрація податкових накладних в ЄРПН. Реєстрація ФОП та ведення обліку щодо 1-3 груп на єдиному податку. Звітність (податкова та фінансова).

Освіта:
Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ), , 2002
Вік:
46-55
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Оксана Л. id: 167077

Оксана Л.

Підготовка студентів до ЗНО з права для вступу на магістратуру. Підготовка студентів до здачі комплексного державного іспиту. 2015 р. - 2020 р. викладач Оптико-механічного коледжу КНУ імені Тараса Шевченка. 2020 р. - 2023 р. викладач Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка.

400грн/год
Юлія Д. id: 157504

Юлія Д.

З радістю допоможу розуміти історію України, філософію та право Стародавнього Риму. Маю досвід роботи викладачем ВНЗ , коледжу, підготовчих курсів. Досвід роботи репетитором-5 років. Підготую до НМТ з історії України. Перед початком освітньої співпраці проводжу перше БЕЗКОШТОВНЕ заняття (20-30 хв.) Працюю якісно та креативно на результат.

300грн/год
Катерина С. id: 94275

Катерина С.

Викладаю матеріал доступно і зрозуміло для учнів та студентів. Готую до ЄФВВ та ЄДКІ. Консультую у написанні всіх видів наукових робіт.

4.9
350грн/год
Анна Б. id: 66569

Анна Б.

Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка. 2 освіти.Спеціальність "Польська мова та література, українська мова та література", " Право".

300грн/год
Анна П. id: 134357

Анна П.

Вважаю історію цікавою наукою. Адже ми живемо у її царині. Кожен факт з минулого стає відлунням для сьогодення. То ж навчимося аналізувати ці факти!

5
300грн/год