Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »
Репетитор - Олександр Г. id: 34838

Олександр Г.

100грн/год
100 грн/год

«Дійсний практикуючий митець. Приймаю участь у виставках з 2019 року. Працюю з різними медіа. Школа академічного рисунку, живопису та композиції.»

Олександр Г.

«Дійсний практикуючий митець. Приймаю участь у виставках з 2019 року. Працюю з різними медіа. Школа академічного рисунку, живопису та композиції.»

Предмети

Живопис

Малювання

Графіка

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Робота в різних техніках: олія, акварель, гуаш, акрил. Технологія живопису та усі етапи як підготовки, так і ведення роботи. Етюди, довготривалі натурні роботи. Основи колориту. Портрет, оголена постать, пейзаж, натюрморт. Тональні та кольорові рішення.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Клас для дітей: творчі пошуки, експерименти і свобода у ідейному втіленні. Клас рисунку: Рисунок з натури: оголена постать, портрет, натюрморт, пейзаж, нариси; Робота з гіпсовими формами. Рисунок направлений на форму та тональний рисунок. Композиція. Ліплення задля більшого розуміння форми.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Офорт, гравюра (зокрема лінорит та дереворит, монотипія, оригінальна графіка. Основи побудови плями та робота із зображувальною площиною.

Місця занять

В учня:

Шевченківський

Старий Київ, Лук'янівка, Татарка, Шулявка, КПІ (Політехнічний інститут), Дорогожичі, Сирець, Нивки, Берестейська, Залізничний Вокзал, Університет, Театральна, Льва Толстого, Золоті Ворота

Голосіївський

Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ (Виставковий центр), Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Корчувате, Либідська, Голосієво, Мишоловка, Олімпійський, Іподром, Сонячна брама, Конча Заспа, Палац Україна, Васильківська

Дарницький

Осокорки, Позняки, Харківський масив, Бортничі, Червоний хутір, Вирлиця, Славутич, Нова Дарниця, Бориспільська

Дніпровський

Березняки, Дарниця, Русанівка, Лівобережний масив, Воскресенка, ДВРЗ, Стара Дарниця, Соцмісто, Райдужний, Чернігівська

Деснянський

Лісовий масив, Троєщина, Лісова, Биківня

Оболонський

Оболонь, Героїв Дніпра, Мінський масив, Пуща-Водиця, Почайна (Петрівка)

Печерський

Печерськ, Звіринець, Кловська, Липки, Чорна гора, Царське село, Видубичі, Новопечерські липки, Палац спорту, Арсенальна, Дружби народів, Хрещатик, Майдан Незалежності

Подільський

Поділ, Куренівка, Виноградар, Вітряні гори, Контрактова площа, Тараса Шевченка, Поштова площа

Святошинський

Святошино, Борщагівка, Південна Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Академмістечко, Житомирська, Коцюбинське

Солом'янський

Солом'янка, Відрадний, Чоколівка, Залізничний масив, Жуляни, Караваєві дачі, Совки, Олександрівська Слобідка, Батиєва гора

У викладача:
Київ, Оболонський, Героїв Дніпра, Вул. Прирічна 5
По скайпу:
Так

Про себе:

Веду дві окремі студії: - клас для дітей (робота з різними матеріалами та різними темами, що цікавлять дитину, творчі пошуки, експерименти і свобода у ідейному втіленні, знайомство з історією мистецтва). - клас рисунку, живопису та композиції, де за методикою В. Зарецького викладаю як основні принципи ведення роботи, так і складне довготривале вивчення натури. Підготовка до вступу в будь-який ВНЗ з трьох вище перерахованих дисциплін. Основи перспективи та просторового мислення. Працюємо з копіями, гіпсами та натурними постановками. Володіння різними живописними і рисувальними техніками: олія, акварель, акрил, гуаш, олівець, м’які рисувальні матеріали: вологий/сухий соус, сепія, сангіна, вугілля. Лекції з основ композиції та роботами над композиційним рішенням в студійних та творчих роботах. Ліплення з пластиліну, як основа розуміння форми. Працюю як з початківцями, так і з тими, хто хоче вдосконалити свої навички, підвищити рівень кваліфікації. - Індивідуальний підхід. - (клас для дітей) - Заняття відбуваються 2 рази в тиждень: суббота та неділя на 9:00, або 15:00 (графік плаваючий, уточнюйте за телефоном). - (клас з рисунку, живопису, композиції) - Заняття відбуваються 2 рази в тиждень: суббота та неділя на 11:00. - Перше заняття оплачуєтся окремо, наступна оплата відбуваєтся за місяць вперед з урахуванням робочих занятть у місяці. - Можливість проведення індивідуальних онлайн занятть. - Можливий виїзд до учня. Вартість заняття уточнюйте за телефоном. - Ціна вказана за годину заняття для класу рисунку, живопису та композиції - заняття триває 3 години; клас для дітей - 150 грн/год, заняття триває 2 години, індивідуальне онлайн заняття - 300грн/год. - Про себе: Закінчую навчання у Національній академії мистецтв, навчався рисунку в студіях Твердого А. М., Трубнікова А. М. та Тітова О. Г. Навчався на відділеннях: графіки, храмового живопису та композиції, у майстерні формального мистецтва. Як художник працюю в різних галузях мистецтва: живопис, графіка, ілюстрація та оформлення книги, кіно, інсталяція, digital art, скульптура, татуювання. - Навіть якщо учень не має наміру бути художником, варто розуміти, що мистецтво підвищує рівень свідомості.

Освіта:
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА), бакалавр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями.

Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00 - 9:00

Пізній ранок

9:00 - 12:00

День

12:00 - 15:00

Після обіду

15:00 - 18:00

Вечір

18:00 - 21:00

Пізній вечір

21:00 - 00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок
Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер
П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять

Відгуки

4 відгуків про Олександр О.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

2

Анна

5

18.02.2022

Живопис, Малювання, Графіка, Репетитор для дітей

5

Задоволені співпрацею з репетитором. Можу поставити високу оцінку.... більше»
Олена

5+

30.04.2021

Малювання, Репетитор для дітей

5+

Знайшов до дитини підхід, дитина біжить на заняття з великим задоволенням, до цього навіть розмальовки не цікавили.... більше»
Марина

5+

27.11.2020

Живопис, Малювання, Графіка, Графічний дизайн, Репетитор для дітей

5+

Чудовий репетитор! Уважний, терплячий. Діти його люблять і дуже задоволені заняттями...... більше»
Наталія

5

04.12.2018

Малювання, Репетитор для дітей

5

Чуйний спокійний старанний і уважний. Дитині подобається!... більше»

Схожі анкети

Злата Л. id: 139869

Злата Л.

Я студентка КНУ імені Тараса Шевченка, історичний факультет.Я відповідальна, уважна до деталей, стресостійка, швидко вчуся, креативна, комунікабельна.

140грн/год
120грн/год
Ірина Н. id: 39252

Ірина Н.

Репетитор з малювання.

5
120грн/год
120грн/год
120грн/год

Олександр Г. репетитор - Живопис, Малювання, Графіка. Київ.