Репетитор - Альона Б. id:39333

Альона Б.

300 грн/год

Альона Б.

«Приватний викладач німецької мови. Німецька мова з нуля, підготовка до ДПА, ЗНО, розмовна мова. Вивчаю німецьку мову упродовж 15 років.»

Предмети

Німецька мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Молодші класи 1-4

Підготовка до школи

Репетитор для дітей

Підготовка до олімпіад

Університетські курси

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2

Рівень B1-B2

Вступ за кордон

До співбесіди в посольстві

Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Маю сертифікат рівня В2, вільно володію німецькою мовою. Кожне літо після навчання проходила практику в Німеччині. Проводжу індивідуальні заняття для рівнів: А1,А2,В1,В2. Німецьку мову викладаю упродовж 5 років і за цей час допомогла у вивченні мови більше 200 людям, з різними цілями і продовжую ділитися знаннями зараз. Викладаю чітко і доступно,відповідно до вимог учня. Застосовую відео-, аудіоресурси під час вивчення німецької мови, щоб заняття були не лише інформативні, а й цікаві. Розклад занять і програму розробляю персонально. Ваше бажання вивчити німецьку мову і мої знання, якими я ділитимусь гарантують нам відмінний результат.

Освіта:

Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. Володимира Винниченка, бакалавр, 2020

Вік:

18-25

Досвід:

більше 5 років

відгуки

14 відгуків про Альона Б.

5/5

5+

7

5

6

4+

1

4

0

3

0

2

0

1

0

Ольга

5

16.06.2020

Німецька мова, 7-9-й класи

5

Альона гарний репетитор з німецької мови, для виконання домашнього завдання. Дякую Вам.

Світлана

5

09.06.2020

Німецька мова, Рівень А1-А2

5

Повністю задоволена роботою викладача. У порівнянні з курсами, швидше та ефективніше проходимо матеріал. Планую й далі співпрацювати з Альоною)

Яна

5+

27.04.2020

Німецька мова, 5-6-й класи

5+

Очень ответственный и старательный человек. Только положительное впечатление, у ребенка сразу появились результаты совместной работы. Значительно улучшились оценки. Мы довольны нашим обучением.

Амина

5

18.05.2020

Німецька мова, Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

5

Мені комфортно працювати з цим репетитором. Методика доступна . Чудово.

Тетяна

5+

12.02.2020

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Через деякий час я зрозуміла, що я Альона дійсно професіонал своєї справи. Вона змогла мене зацікавити сучасними методами навчання. Також круто, що заняття можна проводити по скайпу. Я задоволена вибором репетитора)) Я б хотіла продовжити заняття і надалі. Рекомендую! Тетяна)))

Наталія

5+

16.01.2020

Німецька мова, 7-9-й класи

5+

Альона приємна у спілкуванні, пунктуальна, творчо і відповідально підходить до занять, вміє зацікавити учня. Сину подобаються заняття, вже отримав першу 10 з німецької. Будемо працювати далі.

Ілона

4+

03.01.2020

Німецька мова, Розмовна мова

4+

За деякий, невеликий час Альона проявила себе як пунктуальний, серйозний і цікавий викладач. Її знання німецької мови і техніка викладання подобається моїй дочці, вона готується до уроків з великим задоволенням. Як мені здається, Альона за декілька тижднів більше виклала інформації, ніж з іншим репетитором за рік. Зараз я рекомендую Вам цього репетитора, далі ще побачимо.

Олена Шкуренко

5

23.12.2019

Німецька мова, Підготовка до ЗНО

5

Олена - чудовий викладач. Дуже добре може зацікавити уроком. Донька від неї в захваті, чекає кожне нове заняття. Пояснює все просто і зрозуміло. Ставимо їй найвищий бал! Дуже приємна у спілкуванні, пунктуальна. Ми довго шукали собі репетитора і найшли справжній скарб для себе. Всім рекомендуемо не пошкодуєте!!!

Тетяна

5

05.12.2019

Німецька мова, Репетитор для початківців

5

Олена - чудовий репетитор. Вона молодий і просунутий спеціаліст, використовує нові техніки в навчання, що дуже допомагає швидше вчитися. Рекомендую! Тетяна

Олена

5

03.01.2020

Німецька мова, 7-9-й класи

5

Працюємо з репетитором нещодавно. Задоволені. Репетитор спілкується з дитиною з ентузіазмом, кваліфіковано підходить до підготовки теми та завдань. Ввічлива, пунктуальна. Дякуємо за підбір репетитора.

Катерина

5+

24.10.2019

Німецька мова, Вступ за кордон

5+

Отзанимались вже 3 заняття, все подобається, доступно пояснює матеріал, працюємо з цікавим матеріалом. 10/10

Катя

5+

25.10.2019

Німецька мова, Репетитор для початківців, Рівень А1-А2

5+

Чудовий викладач! Легко знаходить підхід до кожного учня, доступно все пояснює. Дуже вдячна!

Настя

5+

24.10.2019

Німецька мова, 5-6-й класи

5+

Альона відмінний викладач, ставлю найвищу оцінку! Уроки насичені та жваві, проходять цікаво і з високим рівнем продуктивності . Матеріал пояснює більш ніж доступно. Швидко знайшла спільну мову з дитиною і змогла зацікавити. Приємна дівчина, відповідальна і пунктуальна. Наші знання на високому рівні. Дуже задоволені її роботою, усім рекомендую!!!

Юлія

5+

Німецька мова, 10-11-й класи, Репетитор для дітей

5+

Репетитором Альоною ми задоволені. По-перше розроблений зручний графік занять, заняття проходять у нас дома (це дуже зручно саме для нас), По-друге - підход до дитини був знайдений в перше ж заняття і дитина із задоволенням розпочала вивчення німецької мови з нетерпінням чекаючи наступного заняття. І по-третє - Альона зарекомендувала себе як грамотний, відповідальний та уважний викладач. Продовжуємо співпрацю і надалі.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки