Репетитор - Яна М. id: 42416

Яна М.

300 грн/год
300 грн/год

Вчитель англійської мови для дітей шкільного віку з педагогічною освітою та досвідом роботи більше 2-х років.

Яна М. 5.0(відгуків: 2)

Вчитель англійської мови для дітей шкільного віку з педагогічною освітою та досвідом роботи більше 2-х років.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Я працюю за методикою "Flipped classroom", за якою учні перед заняттям ознайомлюються з теоретичним матеріалом, а на занятті ми його практикуємо, напрацьовуємо навички та виправляємо помилки.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Привіт, я Яна, твій вчитель англійської мови:) На наших онлайн заняттях тобі не буде сумно, ти будеш користуватись інтерактивною платформою та гратимеш онлайн ігри. Я допоможу тобі зрозуміти та засвоїти ту саму граматику англійської мови не тільки в правилах, а й в розмові. Також ти матимеш можливість не лише зрозуміти свої помилки, а й виправити їх самостійно. Зацікавило? Тоді чекаю тебе на пробному занятті 😉

Я працюю за методикою "Flipped classroom", за якою учні перед заняттям ознайомлюються з теоретичним матеріалом, а на занятті ми його практикуємо, напрацьовуємо навички та виправляємо помилки. Дана методика показала набагато ефективніші результати, оскільки кожен учень ознайомлюється з матеріалом у своєму ритмі на інтерактивній платформі, а практикується під наглядом вчителя, що дозволяє корегувати засвоєння тем. Заняття проводяться онлайн 80 хв на базі інтерактивної платформи TalkEn.Cloud, де ви зможете знайти всі необхідні матеріали.

Освіта:
Львівська Політехніка, магістр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Яна М.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

1

Марія

5+

10.05.2019

Англійська мова, Підготовка до школи

5+

Яна навчає мого 5 річного сина англійської мови. Вона дуже професійна, відповідально підходить до уроків, складає програму, готує матеріали. В нас були вимоги, щоб вивчення йшло в грі, що їй вдається. Всім задоволені!... більше»
Олена

5

08.03.2019

Англійська мова, Підготовка до школи

5

Яна має хороший підхід до дитини, викладанням задоволена.... більше»

Схожі анкети

Євгенія Р. id: 140271

Євгенія Р.

Люблю вивчати та викладати іноземні мови. Це моя пристрасть

300грн/год
Уляна С. id: 80066

Уляна С.

Я навчу вашу дитину вчити англійську з легкістю.

4.9
300грн/год
Анастасія Б. id: 85467

Анастасія Б.

Я впевнена, що навчання — це взаємодія та невичерпне джерело натхнення!

350грн/год
Ольга Ш. id: 92185

Ольга Ш.

Декілька років займаюсь вивченням англійської мови на спеціальних курсах. Отримала сертифікат рівня B2, вже більше двох років навчаю діток і дорослих в приватній школі англійської мови + індивідуально у Вас чи у мене дома.

5
300грн/год
Зоя Ф. id: 146914

Зоя Ф.

Моє покликання - викладач! Працювала ву мовних школах, де набралася досвіду викладання англійської різними методами! Люблю спілкування з людьми, в мене легка подача матеріалу, тому всі заняття в доступній та цікавій формі!:)

350грн/год