Репетитор - Олександр Л. id: 458

Олександр Л.

300 грн/год
300 грн/год

Пам’ятайте: розчарування від низької якості триває довше, ніж радість від низької ціни.

Олександр Л. 5.0(відгуків: 1)

Пам’ятайте: розчарування від низької якості триває довше, ніж радість від низької ціни.

Предмети

Історія України

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
10-11-й класи
5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Моя методика надзвичайно цікава і одночасно проста. Використовую лекційно-практичну систему з використанням відео,- фото,- і аудіоматеріалів. Діалог з учнями веду цікаво і захоплююче, в чому мені допомагає ще й моя театральна освіта. Не маю шкідливих звичок. Веду заняття на території учнів. І пам’ятайте: розчарування від низької якості триває довше, ніж радість від низької ціни.

Місця занять

В учня:

Голосіївський

Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ (Виставковий центр), Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Корчувате, Либідська, Голосієво, Мишоловка, Олімпійський, Іподром, Сонячна брама, Конча Заспа, Палац Україна, Васильківська

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Маю свою персональну лекційно-практичну методику з використанням аудіо- і відеоматеріалів. Також маю театральну освіту, що дає мені можливість позитивного комунікативного діалогу з абітурієнтом. Не маю шкідливих звичок. Заняття проводжу на території абітурієнта; маючи своє авто можу працювати у будь-якому районі Києва.

Освіта:
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ), спеціаліст, 1983
Вік:
50+
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Дана

5+

11.02.2022

Історія України, Підготовка до ЗНО

5+

Пройшло всього чотири заняття, а я уже у захваті від Олександра Павловича! Ніколи не думала, що так цікаво можна викладати історію. Займаюся із задоволенням. Легко знайшли спільну мову і з приводу перенесення днів занять. Рекомендую усім. А особлива подяка за вишукану українську мову))))

Схожі анкети

Вероніка К. id: 117154

Вероніка К.

Постійно оновлюю свої знання та створюю ігри на історичні тематики! Проводжу заняття українською, німецькою та англійською мовами за запитом)

5
350грн/год
Лариса К. id: 125642

Лариса К.

Все своє життя я присвятила освіті і можу сказати, що репетиторство - мій улюблений педагогічний досвід.Спілкування один на один дає змогу не лише більш якісно та об'ємно розповісти матеріал, а й зробити це відповідно до форми сприйняття самого учня, його навчального рівня. Врешті, репетитор має час на те, щоб зацікавити і закохати у предмет!

270грн/год
Роман Ч. id: 178657

Роман Ч.

📌Працюю в приватній школі Києва, освіта Середня освіта Історія КНУ, можу допомогти дитині 1-4 клас з Українською мовою, Математикою, Читанням, Пізнаємо природу є також авторський курс про Україну. 5-11 клас. Географія, Історія! Українська мова. Можливо, якісь є пропозиції, історичні вечори, наприклад, звертайтеся.

350грн/год
Валерія Ч. id: 153026

Валерія Ч.

Мене звати Валерія, я - репетитор з історії з чотирирічним досвідом викладання. За цей час 30 моїх учнів склали ЗНО з історії і отримали бажаний результат, тому запрошую до співпраці!

270грн/год
Юлія Р. id: 112954

Юлія Р.

Вчити - це вміння пояснити складні речі простими словами))) якщо Ви шукаєте вчителя, який Вас налаштує, поясне і підтримає, то ми спрацюємось!

350грн/год

Переглянуті репетитори

Олександр О.

Пам’ятайте: розчарування від низької якості триває довше, ніж радість від низької ціни.

300 грн/год

Всі переглянуті репетитори