Репетитор - Вікторія Р. id: 49817

Вікторія Р.

300 грн/год
300 грн/год

Діти та дорослі. Бізнес мова та розмовна практика. ДПА та ЗНО. Та просто підвищення мовного рівня. Підготую якісно та швидко.

Вікторія Р. 5.0(відгуків: 1)

Діти та дорослі. Бізнес мова та розмовна практика. ДПА та ЗНО. Та просто підвищення мовного рівня. Підготую якісно та швидко.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Дівчата 9 клас склали ДПА на відмінно. Початківці прийшли у школу і стали найкращими у класі із англійської мови. Всі мої учні люблять цю мову, бо то є майбутнє, а я дарую їм упевненість у собі!

Місця занять

В учня:

Святошинський

Святошино, Борщагівка, Південна Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Академмістечко, Житомирська, Коцюбинське

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Працюю репетитором понад 10 років. Підвищення мовного рівня для дорослих та для дітей. РОБЛЮ АКЦЕНТ НА РОЗМОВНІЙ МОВІ найбільше! Мова для того, щоб нею спілкуватися і отримувати задоволення від цього. Уроки цікаві, світлі, легкі та надзвичайно ефективні. Використовую сучасні матеріали для навчання. Підготую вашу дитину, або Вас до екзамену чи розговорю, щоб Ви зручно відчували себе при комунікації із нейтівами. Отож, чекаю на нашу зустріч! Гарного дня!

Освіта:
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" (НТУУ КПІ), бакалавр, 2017
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Володимир

5+

13.12.2019

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Роботою репетитора дуже задоволений. Грамотно викладає і є майстром своєї справи.... більше»

Блоги користувача

Чому дитина отримує хороші бали у школі із англійської мови, а сама не може ні говорити ні писати? Чому людина не любить вчити англійську? Переваги у житті, які надає вивчення англійської мови

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Юлія Г. id: 19258

Юлія Г.

Я вчитель англійської мови з досвідом понад 5 років викладання. Уже 4 роки живу у Великобританії. Працюю тільки онлайн.

300грн/год
Валерія Г. id: 138024

Валерія Г.

Привіт, мій потенційний учень! Мене звуть Валерія та моя мета – закохати тебе в англійську та китайську мови.

350грн/год
Крістіна І. id: 175564

Крістіна І.

Вивчення як повсякденної англійської, особливо включаючи розмовну, так і академічної (підготовка комплексна/до конкретної частини - наприклад IELTS Reading). Структуроване, швидке, індивідуальне навчання для кожного, уникаємо найрозповсюдженіших помилок та проблем у вивченні англійської.

300грн/год
Анастасія А. id: 156306

Анастасія А.

Обожнюю викладати та ще більше обожнюю бачити результати своїх учнів!

350грн/год
Каріна П. id: 92062

Каріна П.

Пропоную вашим діткам швидше зануритися в світ навчання. Навчання відбувається індивідуально побудованої програми. Уроки динамічні та веселі.

4.9
350грн/год