Репетитор італійської мови, англійської мови – Ірина Т.

Місто:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Навчальний заклад:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2012)

Ступінь:

Магістр

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Ділова та бізнес мова, Рівень А1-А2, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:


Вважаю, що знання мови - в першу чергу інструмент, а не самоціль, тому намагаюсь зробити свої заняття максимально практичними і цікавими, завжди прислухаюсь до побажань і потреб студентів. Маю багатий досвід викладання як у мовних школах так і індивідуально. Найближча мені аудиторія - дорослі, бо праця з ними дозволяє обмінюватись досвідом і знаннями і є дуже розвиваючою для мене самої, але залюбки працюю і з підлітками.
Щоб дозволити Вам займатись у комфорті і затишку Вашого дому і уникнути трати часу і незручностей, пов'язаних з добиранням, я проводжу заняття лише по скайпу.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Італійська мова

Вивчав з Іриною італійську для себе. Моєю метою була розмовна мова. Репетитор з досвідом. Відповідально підходить до уроків. І може займатися не тільки з дітьми, але і з дорослими. Незважаючи на те, що Ірина досить молода. Це було навіть плюсом. Легко і якісно пояснює матеріал. Можу сміливо рекомендувати.

Юрій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 27.04.2017


Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Ірина - відповідальна, тактовна людина та інноваційний педагог. До занять підходить творчо, на заняттях використовує різноманітні вправи та методики. Починала вчити англійську мову з самого початку, наразі маю суттєвий прогрес, за що дякую репетитору.

Богдана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 07.04.2017


Італійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Ірина - найкрутіший педагог всіх часів і народів! Хочу поділитися своїми враженнями від занять з репетитором: має підхід до дітей, дорослих, використовує ефективні методики викладання, заняття проходили цікаво та легко, я чекала їх з нетерпінням. Вчитель завжди бавилась з моїм сином, тепер маю на меті, щоб син працював з нею, але ми зараз в Італії. Він часто згадує картки з завданнями, я згадую асоціації, з якими ми постійно працювали під час вивчення італійської. Якщо репетитор змогла навчити мене - вона навчить будь-кого. Ми Вас ніколи не забудемо!!! Нехай компанія "Букі" розвивається та процвітає. Дякуємо!

Роксолана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Ірина Т. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:
  1. Італійська мова
  2. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Шкільна програма 5-9 класи
  • Розмовна мова
  • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
  • Рівень B1-B2 (Intermediate)
  • Ділова та бізнес мова
  • Рівень А1-А2
  • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 100 грн/год.

Схожі анкети