Репетитор англійської мови, італійської мови – Ірина Т.

Ірина Т.

id: 5051

Місто:

Львів

Предмети:

Англійська мова, Італійська мова

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Ділова та бізнес мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Рівень А1-А2

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2012)

Ступінь:

Магістр

Вважаю, що знання мови - в першу чергу інструмент, а не самоціль, тому намагаюсь зробити свої заняття максимально практичними і цікавими, завжди прислухаюсь до побажань і потреб студентів. Маю багатий досвід викладання як у мовних школах так і індивідуально. Найближча мені аудиторія - дорослі, бо праця з ними дозволяє обмінюватись досвідом і знаннями і є дуже розвиваючою для мене самої, але залюбки працюю і з підлітками.
Щоб дозволити Вам займатись у комфорті і затишку Вашого дому і уникнути трати часу і незручностей, пов'язаних з добиранням, я проводжу заняття лише по скайпу.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Італійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Ірина - найкрутіший педагог всіх часів і народів! Хочу поділитися своїми враженнями від занять з репетитором: має підхід до дітей, дорослих, використовує ефективні методики викладання, заняття проходили цікаво та легко, я чекала їх з нетерпінням. Вчитель завжди бавилась з моїм сином, тепер маю на меті, щоб син працював з нею, але ми зараз в Італії. Він часто згадує картки з завданнями, я згадую асоціації, з якими ми постійно працювали під час вивчення італійської. Якщо репетитор змогла навчити мене - вона навчить будь-кого. Ми Вас ніколи не забудемо!!! Нехай компанія "Букі" розвивається та процвітає. Дякуємо!

Роксолана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі

Схожі анкети

Катерина
Катерина

Досвід: менше 1 року

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Англійська мова