Місця занять

В учня:

По скайпу:

Рівні викладання

7 - 9 класи5 - 6 класиПідготовка до олімпіадУніверситетські курси

Про себе:

Викладаю польську та англійську мову.

Відгуки клієнтів

Польська мова

У мене був експрес-курс польської мови з цим репетитором. Результатом я дуже задоволений. Богдан завжди приходив на заняття вчасно, він дуже зібраний, відповідальний. Також у нього достатньо різного навчального матеріалу, який він приносив: це і книжки і посібники, тексти, завдання, документи... Одним слово, всі заняття були дуже цікавими і пізнавальними. Рекомендую вам Богдана хорошого вчителя польського!

Польська мова, 7 - 9 класи

З Богданом Юрійовичем займається мій 12-річний син. Спершу ми шукали репетитора на короткотривалу співпрацю, але вивчення польської мови захопило учня, тому співпрацю ми не припинили. Зараз мій син оволодів розмовним рівнем. Серед позитивних сторін репетитора варто зазначити наполегливість і терплячість у роботі. Роботою Вашої компанії і репетитора повністю задоволені.

Англійська мова

Мені сподобалися уроки з Богданом Юрійовичем. Йому вдавалося за досить короткий термін занять дати великий обсяг матеріалу, що мені дуже сподобалося. Але в зв'язку з моїм переїздом в інший район, йому стало незручно до мене добиратися. Тому ми припинили уроки.

Польська мова, 7 - 9 класи

З репетитором займалась залюбки. На жаль, через втрату телефону не змогла займатися з ним далі, але планую відновити співпрацю. Богдан Юрійович успішно підготував мене до навчання в польському виші і здачі екзаменів. Результатом і репетитором цілком задоволена

Польська мова, 7 - 9 класи

На даний момент ми не займаємося, але це моєї вини. З Богданом ми вчили польську мову. Мені це потрібно було для роботи, проте там мені поставили умову, за якої я повинен ходити на курси. Але вони значно гірше занять з Богданом. Цей репетитор приїжджав до мене, навчав не тільки польській, а й історії Польщі. Заняття з ним мені обходилися в два рази дешевше. Роботою компанії дуже задоволений

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Схожі анкети Київ

Альона Л.

180 грн/год

5

Анна П.

350 грн/год

5

Олена Х.

200 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Богдан Б. має досвід роботи більше 1 року. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Англійська мова
  2. Польська мова
  3. Історія України
  4. Всесвітня історія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Підготовка до олімпіад
  • Університетські курси
Заняття проводяться в учня, вартість уроку – 250 грн/год.