Репетитор - Олена Л. id: 53799

Олена Л.

250 грн/год
250 грн/год

Репетитор з української мови та літератури, викладаю для учнів 9-11 класів

Олена Л. 5.0(відгуків: 1)

Репетитор з української мови та літератури, викладаю для учнів 9-11 класів

Предмети

Українська мова

Місця занять

В учня:

Київський

Великий Фонтан

Малиновський

Молдаванка, Черемушки, Бугаївка, Залізничний, 7 кілометр

Приморський

Аркадія, Малий Фонтан, Центр, Ланжерон

У викладача:
Ні
Онлайн:
Ні

Про себе:

Репетитор з української мови та літератури з багаторічним стажем. Маю досвід роботи з учнями, які мають низький рівень знань. Використовую індивідуальний підхід до кожного учня. Допоможу підготуватись до важливих іспитів. Використовую інноваційні методики закріплення знань, що відображається у позитивному засвоєнні учнями матеріалу.

Освіта:
Ізмаїльський державний гуманітарний університет (ІДГУ), магістр, 2006
Вік:
36-45
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Тетяна

5

09.07.2021

Українська мова, Підготовка до ЗНО

5

Займаємося 2 місяці. Роботою репетитора задоволені. Заняття відповідають основній цілі — підготовці до ЗНО. Подобається методика: після короткого повторення (чи роз'яснення) матеріалу йде практична частина у вигляді тестування, що максимально наближує до умов ЗНО, а паралельно - усні запитання на знання, на впевненість у знаннях, на уважність і т.п. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.... більше»

Схожі анкети

Аліна Г. id: 177739

Аліна Г.

Створюю комфортний простір для зацікавлення дитини, враховуючи індивідуальні та психологічні особливості її віку. Навчаюсь у вищому навчальному закладі ДЗ "ПНПУ ім. К. Д. Ушинського" за спеціальністю Психологія. Досвід роботи більше 1-ого року. Заняття можуть бути у мене 250 грн/год або у вас 350 грн/год. М. Одеса, ж/м Райдужний.

250грн/год
Тетяна П. id: 41529

Тетяна П.

Підготовка до ДПА з української та математики

200грн/год
Олена В. id: 179614

Олена В.

Пропоную послуги репетитора. Підготую вашу дитину до школи. Допоможу у виконанні домашніх завдань 1-4 клас. Підтягну в навчанні. Є досвід роботи у приватній та державній школах. Легко та доступно пояснюю матеріал, знаходжу підхід до кожної дитини.

250грн/год
Вікторія К. id: 92548

Вікторія К.

Чекаю на партнерські стосунки, а не диктаторські із виходом на найкращий результат

5
250грн/год
Олександра Т. id: 151923

Олександра Т.

Вища категорія, "учитель методист", відмінник освіти України. Працюю з класами "Інтелект України",готую учнів 1-4 класів, 9 клас-ДПА, 11 клас ЗНО.

200грн/год