Репетитор - Єлизавета О. id: 53809

Єлизавета О.

500 грн/год
500 грн/год

Репетитор з математики, англійської мови та фізики. 5 років готую до ЗНО, ДПА. Шкільна програма, університетські курси та індивідуальні плани навчання

Єлизавета О. 4.5(відгуків: 2)

Репетитор з математики, англійської мови та фізики. 5 років готую до ЗНО, ДПА. Шкільна програма, університетські курси та індивідуальні плани навчання

Предмети

Математика

Фізика

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Викладання академічного та поглибленого рівнів вивчення математики. Використання пояснювально-ілюстративних, репродуктивних методик, проблемних викладів та евристичних бесід, аналітичних та синтетичних методів доведення. Викладання математики українською, російською, англійською мовами.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Методики вивчення та підручники обираються індивідуально відповідно до цілей учня. Зокрема працюю з підручниками Insight, Solutions, Round Up, Cutting Edge, Total English, Navigate, Upstream, Market Leader, Business Basics та ін. Викладаю англійську для IT, математиків та економістів.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Викладаю матеріал: починаючи з початкової школи й до вступу. Готую до ЗНО, ДПА, ЄВІ, іспитів, поїздок за кордон. Є досвід роботи з учнями ХФМЛ №27, Харківського університетського ліцею, багатьох гімназій та шкіл. Маю досвід підготовки дорослих до вступу у ВНЗ та складання ЗНО, та підготовки короткострокових планів підготовки до ЗНО (незалежно від рівня знань), підготовки дітей шкільного віку до переводу у закордонні школи.

Викладаю згідно до різних шкільних програм (зокрема, поглиблені курси математики) та по індивідуальним планам (з пошуком підходу, не зважаючи на рівень знань). Можливе залучення позапрограмних ресурсів для поглибленного вивчення у випадку, якщо є бажання учня. З англійської можливий розбір фільмів та серіалів, літератури, позакласного читання, проведення дискутивних уроків для розвитку навичків говоріння.

Освіта: вища освіта у галузі програмної інженерії з навчанням цілком англійською мовою.
Вища освіта у галузі міжнародних економічних відносин та miniMBA.

Великий досвід роботи (5+ років) перекладачем, як в Україні, так і за кордоном.

Щорічно здаю ЗНО разом із своїми учнями.

Проводжу заняття на своїй территорії та на виїзді, за допомогою Zoom, Skype та інших програмних платформ за потреби.

Мови викладання: українська, англійська.

Освіта:
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" (НТУ ХПІ), магістр, 2021
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Єлизавета О.

4.5/5

2

0

3

0

4

1

4+

0

5

1

5+

0

Тетяна

4

23.11.2019

Математика, 7-9-й класи

4

Репетитор непоганий.... більше»
Оксана

5

15.10.2019

Англійська мова, 7-9-й класи

5

Дуже задоволені репетитором. Пунктуальна, обов'язкова. Дуже різноманітні домашні завдання. Не просто викладає англійську мову, а розвиває дитину!!... більше»

Схожі анкети

Аліна Т. id: 59060

Аліна Т.

Досвідчений викладач англійської мови та розробник курсів. Спеціалізуюся на проведенні курсів загальної англійської мови, ділової англійської, корпоративних уроків та курсів розмовної англійської. Маю досвід створення контенту для загальної англійської (C1), розмовного та бізнес курсів для курсів англійської.

600грн/год
Віта М. id: 169611

Віта М.

Викладаю англійську понад 15 років. Маю мовну кваліфікацію (англ. та франц.мова), науковий ступінь кандидата педагогічних наук, сертифікат TESOL (300 Hours Advanced TESOL Standard). Проводжу індивідуальні, парні та групові заняття для дорослих онлайн. Загальна англійська та англійська для спеціальних цілей (A0-C1).

450грн/год
Євгенія М. id: 142520

Євгенія М.

Я почала викладати,коли була студенткою факультету прикладної лінгвістики.Вже 16 років я викладаю англійську.Я маю міжнародні сертифікати TEFL та TKT.

450грн/год
Каміла Ю. id: 177291

Каміла Ю.

Привіт ! Закінчила магістратуру з спеціальності викладач англійської мови . Додатковими заняттями займаюсь вже 5 років . Вік учнів неважливий , займаюсь як з дошкільнятами , так і з випускниками. Учні мають гарний рівень знань та чудово оцінені .

500грн/год
Марина О. id: 101589

Марина О.

Сертифікований викладач іспанської та англійської мов. Магістр іспанської та англійської філології та перекладу ХНУ ім. Каразіна. Досвід викладання понад 6 років (6400+ проведених занять) Рівень володіння мовою С2.

500грн/год