Репетитор - Юлія К. id:54536

Юлія К.

300 грн/год

Юлія К.

«Співачка-автор,педагог з вокалу, гітарі та синтезатора. Вокалотерапевт. Репетитор з англійської. Арт-терапевт (читай в блоці про мене).»

Предмети

Англійська мова

Уроки вокалу

Психолог (практик-терапевт)

Рівні викладання:

10-11-й класи

7-9-й класи

5-6-й класи

Молодші класи 1-4

Підготовка до школи

Університетські курси

Розмовна мова

Носій мови

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

До співбесіди в посольстві

Деталі про досвід викладання:

Мої учні успішно навчаються, подорожують, ведуть свій бізнес. Мої перемоги -викладання музики та англійської у Києві в міжнародній школі Меридіан, співпраця з іноземними викладачами в IH Sebastopol, робота перекладачем з носіями мови та і менеджером в англійській кампанії.

Рівні викладання:

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

Учні - призери конкурсів; сама переможнтця міжнародного конкурсу як автор-виконавець; мої пісні, альбом на ютуб та кліп - Не тормози Василиса Уайз

Рівні викладання:

Базовий рівень

Психолог-практик

Психолог для дітей

Психолог для дорослих

Деталі про досвід викладання:

Мої клієнти одужали, відмінили операції, знайшли пару, впевненого стали співати, збагатіли, знайшли роботу своєї мрії, стали радісними та впевненими.

Місця занять

В учня:

Миколаїв:

Заводський

Ліски, Намив та Рів’єра, Сухий Фонтан
У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Педагог-психолог від бога. Люблю свою роботу, люблю учнів. Індивідуально розробляю курс навчання для кожного. Дуже рада перемогам моїх студентів.

Позитивна, доброзичлива, відповідальна, творча, справжній подарунок.
Закінчила першу музичну школу по класу фортепіано відмінно, з дитинства мріяла стати співачкою та лікарем. Стала викладачем англійської (на відмінно сш #22 з поглибленим вивченням англійської, також Миколаївський університет Сухомлинського з англійської філології), вокалу, співачкою та музичним терапевтом.

Репетитор з вокалу (починаючи, базовий, профі; готую до естрадних конкурсів, пишу для учнів пісні; навчаю співати на англійській пісні стилів реп, поп, рок).
Арт-терапевт. Проводжу дітям та дорослим тренінги (виявлення талантів, впевненість у собі, самооцінка, як справитись із складною ситуацією, взаємини з дорослими та батьками, як здійснити мрії, взаємини з викладачами, пошук улюбленого хобі та роботи).

Мої перші учні на педпрактиці відмітили, що я гарний вчитель, психолог та співаю класно. Тому я стала розвивати ці напрямки.
Закінчила курси позитивної психології, філія Інституту Луізи Хей; натуропатичної медицини, а також арт-терапії. Оскільки після першої педпрактики в мене прорвався талант писати пісні, і я стала неодноразовою переможницею вокальних конкурсів як авторка-виконавиця, то отримані мною знання з курсів психології полягли у сюжети пісень. Спочатку я писала пісні для власної терапії, а згодом, коли стала виконувати їх на концертах, отримала багато позитивних відгуків, як ці пісні (конспекти психологічних мудрощів) покращили життя інших людей. Тому я стала використовувати ці пісні як інструмент для арт-терапії і це дало неперевершений успіх. Такі зайняття дають людям спокій, впевненість у собі та допомогу, щоб вийти переможцем із складної ситуації.
Відгуки ви можете побачити на моєму ютуб каналі по запиту Не тормози Василиса Уайз, перейдіть тільки до плейлист *Відгуки*.
Отже всіх вітаю на моєму блозі Твои песни

Освіта:

МГУ, викладач російської мови та літератури., бакалавр, 2011

Вік:

18-25

Досвід:

більше 10 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок
Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять

відгуки

8 відгуків про Юлія К.

4.4/5

5+

6

5

0

4+

0

4

0

3

1

2

1

1

0

Оксана

5+

22.10.2020

Психолог (практик-терапевт), Психолог для дорослих

5+

Дякую, я дуже задоволена, Юлічка наповнила мене позитивом, ходжу тепер підспівую, мені дуже содобалось, що вона віруюча, вже десь три неділі пройшло, а я до сих пір згадую Юлю добрими словами. Юля розумна, гарна, трудолюбива, талантлива, дуже гарно співає, кому треба допомога психологічна, всі до музикального терапевта.

Лиана

2

12.11.2020

Англійська мова, Молодші класи 1-4, Репетитор для початківців

2

З Юлією Геннадієвною провели кілька занять всього. Вартість години не відповідає тій, що вказана у її анкеті. Крім того, довелося додатково оплачувати ще і транспортні витрати репетитора, і увесь друкований матеріал, що репетитор готувала до уроків. Про це не було домовлено до початку занять. Не рекомендую.

Ольга

5+

24.07.2020

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5+

Я залишилася дуже задоволена уроками вокалу. Відмінно!

Оксана

5+

19.12.2020

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5+

Вдячна компанії букі за знайомство і відмінного репетитора Юлію Геннадіївну. Займалися вокалом і арт -тренінгом. Подолала багато труднощів завдяки досвіду і таланту викладача. А завдяки арт -тренінгу знайшла те, що приносить натхнення в житті і улюблену роботу. Всім рекомендую Юлію Геннадіївну, якщо ви сумніваєтеся в собі і хочете згадати і розвинути ваші таланти і займатися улюбленою справою.

Оксана

3

20.01.2020

Англійська мова, 5-6-й класи

3

Роботою цього викладача ми не задоволені. Коли викладач допомагала зробити домашнє завдання, при перевірці шкільного викладача у доньки стояло шість балів з багатьма помилками.

Євгенія Романівна

5+

05.12.2019

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5+

Я дуже задоволена роботою Юлії, мені допомогли уроки і я з наступного року продовжу заняття.

Валерія

5+

27.12.2019

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Юлія Геннадіївна займається з моєю дитиною англійською мовою, дуже задоволені викладачем легко знайшла контакт з дитиною, навчила гарно читати та переводити тексти.

Ірина

5+

02.11.2019

Англійська мова, 5-6-й класи

5+

Дуже гарний репетитор, має гарний індивідуальни підхід до дитини. І я і моя дитина дуже задоволені її роботою.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Відеопрезентація