Репетитор - Яна Л. id:54556

«Репетитор з китайської мови, викладаю дорослим та дітям.»

250 грн/год

Яна Л.

id: 54556

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Пекінський університет іноземних мов

Ступінь:

студент

Вік:

18-25

Рівні викладання

Репетитор для дітей Розмовна мова Ділова та бізнес мова Репетитор для початківців Підготовка до HSK Підготовка до вступу за кордон

Про себе

Усім привіт! Мене звати Яна і якщо Ви тут, то точно зацікавлені у вивченні як китайської мови, так і китайської культури загалом, а я з радістю буду Вам у цьому допомагати.
Щодо мене, то я вивчаю китайську мову вже протягом трьох років, 2 роки я навчалася у Львівському університеті імені Івана Франка, і 1 рік у Пекінському університеті іноземних мов (2018-2019 рр.), і знову продовжую своє навчання у Львівському університеті. Окрім китайської мови, володію також англійською та польською мовами.
Цілий рік я провела у мовному китайському середовищі, тому кожен день мала можливість спілкуватися з носіями мови та слухати справжню китайську мову. За рік навчання в Китаї я познайомилася ближче з менталітетом китайського народу, пізнала їхні традиції та звичаї, тому з радістю поділюся своїми знаннями з Вами. Окрім вивчення китайської мови, викладала англійську мову китайським дітям 3-6 років. По приїзду на Україну я і далі продовжую вчитися та вдосконалювати свої знання з китайської мови, тому що ця мова настільки різноманітна та багатогранна, що неможливо вивчити певну кількість ієрогліфів і вільно володіти мовою, потрібно постійно вдосконалюватися. Це нелегко, але точно можливо, якщо є бажання! Буду рада з Вами співпрацювати. Розклад занять згідно з домовленістю.
Hi guys! My name is Yana and I'm studying Chinese. if you want study Chinese, I would help you to handle with this language. As for me I studied Chinese in Beijing and continue studing in Lviv. It's not very easy, but if you really want, everything is possible! You are welcome!
你好!我的名字是杨娜娜还有我学习汉语。现在我在利沃夫大学学习。我是大学四年级学生。从9月2018年到6月2019年我在北外(北京)学过。这个学期我结束了。因为我住在北京,所以我无可奈何地说中文。每天我很多很多练习,聊天儿跟我的我中国朋友。我了解了中国人的习惯还有他们的风俗。如果您想学习汉语,我很高兴帮助您。欢迎光临!

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Львів

Xindong T.

200 грн/год

Єлизавета Ш.

250 грн/год

Катаріна С.

300 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Яна Л. має досвід роботи більше 2 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

  1. Китайська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
  • Розмовна мова
  • Ділова та бізнес мова
  • Репетитор для початківців
  • Підготовка до HSK
  • Підготовка до вступу за кордон
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.