Репетитор - Катерина В. id: 55119

Катерина В.

900 грн/год
900 грн/год

Працюю тільки дистанційно (Skype/ Zoom /Google Meet), оскільки проживаю в Німеччині.

Катерина В.

Працюю тільки дистанційно (Skype/ Zoom /Google Meet), оскільки проживаю в Німеччині.

Предмети

Німецька мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Добрий день, давайте знайомитися! Мене звуть Катерина, мені 27 років і я викладачка німецької мови. У 2017 році закінчила Київський національний лінгвістичний університет. Маю сертифікати про закінчення літніх курсів в Австрії (рівні B1, B2 i C1), ÖSD Zertifikat (Австрійський мовний диплом). Копії документів Ви можете знайти в моїй анкеті на сайті. Зараз проживаю в Німеччині та викладаю німецьку мову дистанційно. Після шести років проживання закордоном (Австрія/Німеччина) зрозуміла, що знання граматики та й теорії взагалі - це чудово, але, в першу чергу, потрібен хороший словниковий запас та подолання мовного бар'єру для його використання. Саме тому я працюю тільки з підручниками, які були видані в Німеччині та орієнтовані на лексичні вправи. Крім того з зими 2019 року готую до міжнародних іспитів, оскільки сама пройшла процес підготовки і розумію, що потрібно для їх успішної здачі (мій результат 95 балів; копію сертифіката Ви можете знайти в моїй анкеті на сайті). Перед початком роботи я пропоную тест на визначення рівня. Далі надаю Вам безкоштовно матеріали на гугл диску для самостійного опрацювання та навчання. Тобто Ви матимете не тільки матеріали для занять, але й посилання на вправи онлайн для самостійного опрацювання, додаткові завдання, аудіо- та відеофайли. Маю канал з німецької в Telegram та сторінку в Instagram, де я пропоную цікаві завдання та корисні посилання для легкого вивчення німецької мови. Якщо Вас зацікавила моя кандидатура або виникли запитання, із задоволенням відповім :)

Ваш вмотивований репетитор Катерина

Освіта:
Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), бакалавр, 2017
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Ігор Ш. id: 178779

Ігор Ш.

Вас вітає Мовна школа! Викладаємо понад 10 мов, постійно вивчаючи щось нове. Для нас є важливим постійно розвиватися. Тому не бачимо сенсу працювати суто по книжках або вправах, а завжди використовуємо інтерактив у своїх заняттях зі студентами.

700грн/год
Вероніка Р. id: 94721

Вероніка Р.

Живу та працюю в Німеччині. Філолог, перекладач, викладач німецької мови. Захоплююсь німецькою з раннього дитинства, тому знаю як заохотити учнів до навчання. Сама прошла цей шлях та з радістю поділюсь досвідом та знаннями

5
800грн/год
Алiна Ш. id: 72909

Алiна Ш.

Лікар за фахом. Зараз - викладач німецької мови у школі для і іноземців у Германії (VHS). Живу в Німеччині з 2016р. Рівень В2. Ви будете читати, писати, говорити і чути з нуля до В2! На кожен рівень 1,5 місяця, якщо треба терміново. ❤ Учні тільки старше 18 років!!!! Можливі групові заняття.📚 P.S. Заняття провожу українською і російською.

5
900грн/год
Єлизавета Ж. id: 78652

Єлизавета Ж.

Доброго дня! Мене звати Єлизавета, і я дипломований спеціаліст у галузі іноземних мов. Я закінчила університет з дипломом з відзнакою іі вже пʼять роки є викладачем іноземних мов. Пропоную якісні послуги викладача німецької та англійської мов для дітей та дорослих.

4.5
800грн/год
Любов Л. id: 106417

Любов Л.

PhD, викладач вузу з 20- річним стажем, перекладач, лінгвокультуролог. Багатодітна мама. Гарантую цікаві та продуктивні заняття для всіх вікових груп.

5
900грн/год