Репетитор - Віталій П. id: 55195

Віталій П.

350 грн/год
350 грн/год

Допоможу з хімією - репетиторство (школа, ВНЗ), вирішення контрольних, задач, підготовка до олімпіад.

Віталій П.

Допоможу з хімією - репетиторство (школа, ВНЗ), вирішення контрольних, задач, підготовка до олімпіад.

Предмети

Хімія

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Багаторазовий переможець та призер олімпіад, турнірів, наукових конференцій з хімії різних (в тому числі, всеукраїнського) рівнів.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Допоможу з хімією - репетиторство (школа, ВНЗ), вирішення контрольних, задач, підготовка до олімпіад. Освіта - хімічна, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (бакалаврат, магістратура, аспірантура). Кандидат хімічних наук. Багаторазовий переможець та призер олімпіад, турнірів, наукових конференцій з хімії різних (в тому числі, всеукраїнського) рівнів. Викладач хімії в коледжі.

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), кандидат наук (PhD), 2015
Вік:
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Галина К. id: 56651

Галина К.

Репетитор з хімії та біології для учнів різного рівня підготовки та для студентів. Величезний досвід викладання хімії у профільних класах ліцею.

5
300грн/год
Ганна М. id: 118440

Ганна М.

Навчаюсь на біологічному факультеті Каразінського університету, спеціальність біотехнології та біоінженерія. Обожнюю науку і хочу поділитись цим з іншими. Склала ЗНО з біології та хімії у 2020 році, отримавши 199 і 183 бали відповідно. Викладала біологію в онлайн-школах, займаюсь підготовкою до ЗНО, ДПА. Також допомагаю зі шкільною програмою

5
400грн/год
Анна В. id: 107209

Анна В.

Склала ЗНО з хімії на 200 балів. Хімічний факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка - бакалавр Університету Поля Сабатьє, Тулуза - магістр Проходила стажування в LCC, CNRS , France та Edinburgh University, UK

5
350грн/год
Андрій К. id: 142457

Андрій К.

Спокійний, варіативний, шукаю індивідуальний підхід до кожного учня, складні речі пояснюю на життєвих аналогіях, розвиваю критичне мислення.

300грн/год
Юлія Ш. id: 131813

Юлія Ш.

Займаюсь репетиторством вже протягом 3 років. Переважно викладаю школярам, студентам. Допомагаю з підготовкою до екзаменів, з навчанням в цілому. Викладаю послідовно та орієнтуюсь на розуміння учня, а не просто завчання матеріалу.

4.7
350грн/год