Репетитор - Анастасія С. id: 55235

Анастасія С.

150 грн/год
150 грн/год

Освіта : НУ «ЛП» прикладна лінгвістика англо-німецька філологія, плюс маю сертифікат гіда перекладача та перекладача технічної літератури, спокійна.

Анастасія С.

Освіта : НУ «ЛП» прикладна лінгвістика англо-німецька філологія, плюс маю сертифікат гіда перекладача та перекладача технічної літератури, спокійна.

Предмети

Англійська мова

Підготовка до школи

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Освіта: прикладна лінгвістика англо-німецький переклад. Плюс Курси перекладачів, великий досвід роботи з дітьми, багато відгуків та задоволених клієнтів. Усіма необхідними для навчання матеріалами забезпечую, гарантую успішний результат навчання. Програму складаю для кожного індивідуальну, з метою зробити вивчення мови цікавішим і простішим. Досвід підготовки до ЗНО і ДПА більше 2-х років. Також здійснюю підготовку дитини до школи , домогаю з виконням домашнього - досвід 4 роки.

Освіта:
Національний університет «Львівська політехніка» (НУ «ЛП»), магістр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Ірина С. id: 123724

Ірина С.

З радістю підготую Ваших діток до школи. Використовую ефективну методику викладання. Чекаю саме Вас.

150грн/год
Катерина К. id: 92146

Катерина К.

Репетитор з англійської мови для дітей.

120грн/год
Софія К. id: 169408

Софія К.

Навчаюсь на 3 курсі політології в УКУ і вже понад 13 років вивчаю англійську! Маю досвід спілкування з носіями мови, і можу точно сказати, що англійську можна вивчати інтерактивно та легко, а я вам у цьому допоможу:)

170грн/год
Світлана К. id: 68634

Світлана К.

Репетитор з англійської. Працюю з дорослими по скайпу.

150грн/год
Олена М. id: 154995

Олена М.

Студентка, 21 рік, досвід викладання у одній із найпопулярніших онлайн-шкіл із вивчення іноземних мов протягом 2-х років.

150грн/год