Репетитор - Вікторія П. id: 55342

Вікторія П.

200 грн/год
200 грн/год

Репетитор з англійської мови. 2 роки викладала англійську мову в Китаї.

Вікторія П.

Репетитор з англійської мови. 2 роки викладала англійську мову в Китаї.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Великий досвід роботи з дітьми. Індивідуальний підхід до кожного учня. План занять підбираємо відповідно до ваших цілей. Працюю виключно по підручникам Oxford \ Cambridge видавництв. Основний курс йде по підручниках Solutions \ Insight у відповідності до рівня студента + додаткові матеріали.

Освіта:
Черкаський державний технологічний університет (ЧДТУ), бакалавр, 2022
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Карина Я. id: 145648

Карина Я.

Індивідуально підбираю програму для кожного учня. Використовую авторську програму і кращий матеріал з англомовних (оксфордських / кембриджських) підручників Якщо ви шукаєте репетитора, який допоможе вам чи вашій дитині покращити знання англійської? Бажаєте, щоб заняття були продуктивними, зрозумілими та цікавими? Тоді я з радістю допоможу Вам!

200грн/год
Дар´я К. id: 103441

Дар´я К.

Вітаю. Мене звати Даша, я викладаю українську мову та англійську мову онлайн. Склала екзамен на 200, тому чітко знаю всі критерії та вимоги. Навчаюся в Києво - Могилянській академії на англійсько - українській філології. Буду рада допомогти!

200грн/год
Катерина Г. id: 76467

Катерина Г.

Маю досвід у викладанні англійської та української мов. Працюю у школі, знаю вимоги Програми. Допоможу виконувати домашні завдання.

200грн/год
Каріна Н. id: 106856

Каріна Н.

Навчаюся на 2 курсі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на спеціальності Право.

250грн/год
Катерина К. id: 174251

Катерина К.

Молодий спеціаліст з професійною освітою факультету іноземних мов, маю досвід викладання, та розумію, як зацікавити учнів.

250грн/год