Репетитор китайської мови – Євгеній В.
Євгеній В.
Репетитор китайської мови – Євгеній В.

Рейтинг:

Ставка:

250 грн/год

Місто:


Рівні:

Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

Досвід:

більше 5 років

Освіта:

Національна академія внутрішніх справ України (2002)

Ступінь:

специалист

Дипломи, відзнаки:

Місця занять:

В учня:

У викладача:

По скайпу:


Китайська мова - деталі про досвід викладання:

Вільно володію мовою

Про себе:

Даю курс-інтенсив «Основи китайської ієрогліфіки», порівняйте і очно. Викладаю уроки китайської мови для дітей від 5 років, на правому березі Києва (online від 15 років). А також ставлю легкий старт для початківців, які починають вивчати китайську мову з нуля і продовжую вести.

У цих напрямках спеціалізуюся і розвиваюсь.

Докладніше.

# Суть курсу «Основи китайської ієрогліфіки» в тому, щоб швидко і з високою ефективністю засвоїти більше 200 ключових графем Список ключів Кансі так і Шовэнь Цзецзы). Це відкриває можливість легше і швидше засвоювати нові китайські ієрогліфи і слова.

Заняття розраховані в основному на початківців, але можуть бути цікаві і того, хто не новачок у китайській, але все ж відчуває труднощі запам'ятовування ієрогліфів.

Під час зустрічей ділюся випробуваними за роки способами вивчення / запам'ятовування китайських ієрогліфів.

Про себе

Моя освіта - юридична (закінчив Національну академію внутрішніх справ України). До 2011 рр. В коледжах вчив праву майбутніх юристів. З 2008-го почав давати приватні уроки з правознавства.

Дивно, але те, що не отримав вищої освіти з китайської мови, впевнений, стало для мене плюсом, оскільки я підійшов до вивчення мови творчо, і моя зацікавленість з часом тільки посилювалося.

З 2009 по 2013 рік займався журналістикою і досить часто писав на теми Китаю і китайської мови.

З задоволенням самостійно вивчаючи цю багатогранну і глибоку мову, кілька років тому склав урок з вивчення китайських ієрогліфів. А потім відчув його серед своїх друзів і знайомих - і побачив гарні результати. Надалі я продовжив складання уроків, з яких став вимальовуватися повноцінний курс з основ иероглификы. З 2013 року почав викладати напрацювання свого курсу як любитель.

З березня 2015 займаюся викладанням китайської мови професійно.

У грудні 2015 успішно здав китайський тест на рівень знання китайської мови (сертифікат ІК Київського національного лінгвістичного університету). З вересня цього ж року по січень 2017 працював вчителем англійської мови у Центрі дитячого розвитку (основний вік дітей 4-5 років). З вересня 2017 року по теперішній час – вчитель китайської мови в домашній (альтернативної) школі, а також продовжую викладати в приватному порядку.

Відгуки клієнтів

Коротка інформація про репетитора

Євгеній В. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
  1. Китайська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
  • Репетитор для початківців
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.

Схожі анкети