Репетитор китайської мови – Євген В.

Місто:

Ставка:

250 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Навчальний заклад:

Національна академія внутрішніх справ України (2002)

Ступінь:

спеціаліст

Дипломи, відзнаки:

Рівні:

Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

Місця проведення занять:


Даю курс-інтенсив: «Основи китайської ієрогліфіки», online і очно. Викладаю уроки китайської мови для дітей від 5 років, на правому березі Києва (online від 8 років). А також задаю легкий старт для початківців, які розпочинають вивчати китайську мову з нуля і продовжую вести.

У цих напрямках спеціалізуюся і розвиваюся.

Детальніше.

# Суть курсу «Основи китайської ієрогліфіки» в тому, щоб швидко і з високою ефективністю засвоїти більше 200 ключових графем як Списку ключів Кансі так і Шовень Цзєцзи). Це відкриває можливість легше і швидше засвоювати нові китайські ієрогліфи і слова.

Заняття розраховані в основному на початківців, але можуть бути цікаві і тому, хто не новачок в китайській, але все ж відчуває труднощі запам'ятовування ієрогліфів.

Під час зустрічей ділюся випробуваними за роки способами вивчення/запам'ятовування китайських ієрогліфів.

Про себе

Зацікавився китайською мовою ще зі шкільної лави, хоча китайська у школі не викладалася.

Після закінчення школи зайнявся Тайцзіцюань, Цігун, через що розширилися мої пізнання і про китайські практики оздоровлення, самовдосконалення і про традиційну культуру Китаю в цілому. Потім, в 2008-му, повернулося, забуте в юнацтві, пекуче бажання вивчати китайську мову.

Вивчаючи китайський самостійно, я зрозумів, що ієрогліфи - це малюнки, і потрібно просто навчитися їх «читати». Після декількох місяців праць стали з'являтися результати. З незвичайною для нас вимовою мені допомагали двоє друзів-китайців (удосконалювати вимову продовжую донині).

Моя освіта - юридична (закінчив Національну академію внутрішніх справ України). До 2011 рр. у коледжах навчав праву майбутніх юристів. З 2008-го почав давати приватні уроки з правознавства.

Дивно, але те, що не отримав вищої освіти з китайської мови, впевнений, стало для мене плюсом, оскільки я підійшов до вивчення мови творчо, і моя зацікавленість із часом тільки посилювалася.

З 2009 до 2013 року займався журналістикою і досить часто писав на теми Китаю і китайського мови.

Кілька моїх статей:

http://www.epochtimes.com.ua/kytayski-iyerohlify/kytayski-iyeroglify-ryba-120456

http://www.epochtimes.com.ua/china/chinese-characters/kitayskiy-slovnik-shoven-davnina-shcho-aktualna-sogodni-106808.html

Із задоволенням самостійно вивчаючи цю багатогранну і глибоку мову, кілька років тому склав урок з вивчення китайських ієрогліфів. А потім випробував його серед своїх друзів і знайомих - і побачив гарні результати. Надалі я продовжив складання уроків, з яких став вимальовуватися повноцінний курс з основ ієроглифіки. З 2013 року почав викладати напрацювання свого курсу як любитель.

З березня 2015 року займаюся викладанням китайської мови професійно.

У грудні 2015 успішно здав китайський тест на рівень знання китайської мови (сертифікат ІК Київського національного лінгвістичного університету). З вересня цього ж року по січень 2017 р. працював учителем китайської мови в Центрі дитячого розвитку (основний вік дітей 4-5 років).

Зараз продовжую викладати приватно.

Відгуки клієнтів

Коротка інформація про репетитора

Євген В. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
  1. Китайська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Репетитор для дітей
  • Репетитор для початківців
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.

Схожі анкети