Репетитор китайської мови – Євген В.

Євген В.

id: 5537

Місто:

Київ

Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Київ:

Голосіївський (Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ, Феофанія, Ширма, Деміївка)

Печерський (Печерськ, Звіринець, Клов, Липки, Чорна гора)

Дарницький (Осокорки, Позняки, Харківський масив, Бортничі, Червоний хутір, Вирлиця, Славутич, Нова Дарниця)

Дніпровський (Березняки, Дарниця, Русанівка, Лівобережний масив, Воскресенка, Стара Дарниця)

Деснянський (Лісовий масив, Троєщина)

Оболонський (Оболонь, Героїв Дніпра, Мінський масив)

Шевченківський (Старий Київ, Лук'янівка, Татарка, Шулявка, КПІ, Дорогожичі, Сирець, Нивки)

Солом'янський (Солом'янка, Відрадний, Чоколівка, Залізничний масив, Жуляни, Караваєві дачі, Совки, Олександрівська Слобідка)

Святошинський (Святошино, Борщагівка, Південна Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Академмістечко)

Подільський (Поділ, Куренівка, Виноградар, Вітряні гори)

У репетитора: Київська обл., Київ, КПІ, проспект Перемоги, 31

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Національна академія внутрішніх справ України (2002)

Ступінь:

спеціаліст

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом про вищу освіту


Про курс вивчення основ ієрогліфікиСуть мого курсу у прискореному і високоефективному засвоюванні більше 200 ключових графем (при необхідності можна довести до 214 — повного Списку ключів Кансі). Це відкриває можливість легше і швидше вивчати нові китайські ієрогліфи і слова.Заняття розраховані в основному на початківців, але стануть цікавими і тому, хто не новачок у вивченні китайської мови, але все ж відчуває труднощі запам’ятовування ієрогліфів.Під час зустрічей ділюся способами вивчення/запам’ятовування китайських ієрогліфів, що випробувані мною за кілька років.Про себеЗа освітою - юрист. У 2002 році закінчив Національну академію внутрішніх справ. 2006-2011 рр. У коледжах викладав право для майбутніх юристів. З квітня 2008 почав давати приватні уроки по праву.Зацікавленість в китайській мові виявив ще зі шкільної лави, хоча китайська не викладалася.Після школи зайнявся Тайцзіцюань, Цігун, через що розширилися мої пізнання і про китайські практики оздоровлення, самовдосконалення і про традиційну культуру Китаю в цілому. Потім повернулося, забуте в юнацтві, пекуче бажання вивчати китайську мову.Зі статей видання «Велика Епоха» про китайських ієрогліфах я зрозумів, що ієрогліфи - це картинки, і потрібно просто навчитися їх «читати». Поступово почав вивчати китайську самостійно. Після кількох місяців роботи з'явилися перші відчутні результати. З вимовою мені допомагали двоє друзів-китайців (удосконалювати вимову не припиняю досі).Дивно, але те, що не отримав вищої освіти з китайської мови, впевнений, було для мене плюсом.Я підійшов до вивчення мови творчо і моя зацікавленість не закінчилася: постійно використовую древній словник Шовень, сам досліджую ієрогліфи, знайомлюся з китайськими ідіомами, користуюся всілякими на китайському і російськомовними ресурсами інтернету.Китайська для мене - серйозне захоплення. Із задоволенням самостійно вивчаю цю багатогранну і глибоку мову і при цьому сам же керюю своїм «навчальним процесом». Втім, це захоплення, схоже, стає моєю основною діяльністю ...Кілька моїх статей:http://www.epochtimes.com.ua/kytayski-iyerohlify/kytayski-iyeroglify-ryba-120456http://www.epochtimes.com.ua/china/chinese-characters/kitayskiy-slovnik-shoven-davnina-shcho-aktualna-sogodni-106808.html

Відгуки клієнтів

Схожі анкети

Мілана
Мілана

Досвід: більше 3 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Китайська мова

Показати профіль
Олена
Олена

Досвід: більше 3 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова, Китайська мова

Показати профіль
Марина
Марина

Досвід: більше 2 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова, Китайська мова

Показати профіль
Дар
Дар'я

Досвід: більше 2 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова, Китайська мова

Показати профіль