Аліна Б.

id: 557

Місто:

Житомир

Предмети:

Німецька мова

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень C1-C2, Носій мови, Підготовка до вступу за кордон, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

На виїзді:

Житомирська обл., Житомир:

Богунський (Хмільники, ДОС, Крошня, Смолянка, Поруб, Левків)

Корольовський (Східний)

У репетитора: Житомирська обл., Житомир, Центр

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Житомирський державний університет імені Івана Франка, ННІ іноземної філології

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом магістра з відзнакою.
Диплом бакалавра з відзнакою.

Навчалася у Житомирському державному університеті імені Івана Франка на факультеті романо-германської філології. Спеціальність: викладач німецької та англійської мов і літератури.
Займаюсь репетиторством із 2009 року: викладання німецької та англійської мов. Навчала учнів від 4 до 60 років. Програму навчання розробляю,відповідно до знань, мети вивчення мови та поставлених термінів, тому до кожного учня застосовується індивідуальний підхід.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Німецька мова

Перш ніж розпочати роботу з Аліною Миколаївною, я не раз звертався до послуг інших репетиторів. Але то був не найкращий досвід спілкування, я постійно відчував якийсь дискомфорт під час занять, мені весь час здавалось, що у мене нічого не виходить і я нічого не знаю. А ось методика викладання Аліни Миколаївни мені одразу підійшла. Репетитор спершу роз’яснює правила граматики, потім ми відпрацьовуємо їх на практиці, під час говоріння. Після одного-двох занять я відчув, що розумію мову, що мені легко спілкуватися з її носіями. Робота репетитора заслуговує найвищої оцінки.

Олександр (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі