Репетитор - Анастасія О. id: 55713

Анастасія О.

500 грн/год
500 грн/год

Я викладач-методист угорської і англійської мов. Я закінчила лінгвістичний університет в Києві, проходжу постійні курси підвищення кваліфікації та не перестаю саморозвиватися, маю сертифікати угорської мови, та TESOL сертифікат. У своїй роботі використовую комунікативну методику.

Анастасія О. 5.0(відгуків: 1)

Я викладач-методист угорської і англійської мов. Я закінчила лінгвістичний університет в Києві, проходжу постійні курси підвищення кваліфікації та не перестаю саморозвиватися, маю сертифікати угорської мови, та TESOL сертифікат. У своїй роботі використовую комунікативну методику.

Предмети

Англійська мова

Угорська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Засновниця онлайн-школи . Триває набір у групи з англійської мови! У своїй роботі використовую комунікативну методику, тож учні починають розмовляти вже з першого заняття а також мої уроки є цікавими, інтерактивними і я завжди намагаюсь придумати щось захоплююче, тож учні еффективно, якісно і продуктивно вивчають мову.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Засновниця онлайн-школи . Триває набір у групи з угорської мови! У своїй роботі використовую комунікативну методику, тож учні починають розмовляти вже з першого заняття а також мої уроки є цікавими, інтерактивними і я завжди намагаюсь придумати щось захоплююче, тож учні еффективно, якісно і продуктивно вивчають мову.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Привіт! Моє ім’я Анастасія, мені 23 роки і я викладач-методист угорської і англійської мов. Я закінчила лінгвістичний університет в Києві, проходжу постійні курси підвищення кваліфікації та не перестаю саморозвиватися, маю сертифікати угорської мови, та TESOL сертифікат.
У своїй роботі використовую комунікативну методику, тож учні починають розмовляти вже з першого заняття а також мої уроки є цікавими, інтерактивними і я завжди намагаюсь придумати щось захоплююче, тож учні еффективно, якісно і продуктивно вивчають мову.
Окрім цього, я різностороння людина, мама трьох котиків, дуже люблю тварин і намагаюся допомагати їм. Також мої хоббі це читання, танці і гра на піано)
АНГЛІЙСЬКА МОВА:
Групи 250 грн/1 год 20 хв
Індивідуально - 450 грн/50 хв
УГОРСЬКА МОВА:
Групи - 350 грн/1 год 20 хв
Індивідуально - 500 грн/50 хв
Записуйся на заняття зі мною)

Освіта:
Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), бакалавр, 2020
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Яна

5

11.01.2020

Англійська мова, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Репетитор має чудову методику викладання. Заняття проходять дуже продуктивно. Зауважень немає.... більше»

Схожі анкети

Юлія І. id: 51299

Юлія І.

Мої ділові риси: пунктуальність, відповідальність, старанність, порядність, комунікабельність, оптимізм, доброзичливість. Я дуже люблю англійську мову і намагаюся прищепити це кохання і моїм учням. Адже коли ти знаєш English, ти стаєш людиною світу! Дуже приємно бачити як навчаються та розвиваються мої учні.

5
600грн/год
Катерина К. id: 175863

Катерина К.

Викладаю іноземні мови вже понад три роки.

5
450грн/год
Валерія Г. id: 45647

Валерія Г.

Є носієм угорської мови, середню та вищу освіту отримала в угорських вузах.

4.9
500грн/год
Ігор Ш. id: 178779

Ігор Ш.

Вас вітає Мовна школа! Викладаємо понад 10 мов, постійно вивчаючи щось нове. Для нас є важливим постійно розвиватися. Тому не бачимо сенсу працювати суто по книжках або вправах, а завжди використовуємо інтерактив у своїх заняттях зі студентами.

600грн/год
Juliet E. id: 123151

Juliet E.

I am a vibrant and hardworking woman. I’m happily married. I am a mother of 4 beautiful children.

500грн/год