Репетитор - Дарина Я. id: 56246

Дарина Я.

200 грн/год
200 грн/год

Репетитор з математики, маю ступінь магістра зі спеціальності прикладна математика, ХНУ імені В.Н. Каразіна, займаюся з учнями від 7 до 11 класу.

Дарина Я.

Репетитор з математики, маю ступінь магістра зі спеціальності прикладна математика, ХНУ імені В.Н. Каразіна, займаюся з учнями від 7 до 11 класу.

Предмети

Математика

Місця занять

В учня:

Шевченківський

Університет, метро Перемога, метро Олексіївська, Метро 23 серпня, Ботанічний сад, Метро Наукова, Метро архітектора Бекетова, метро Держпром

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Випускник Харківського Національного Університету імені В.Н. Каразіна, факультету математики та інформатики, спеціальності прикладна математика (також ступінь магістра за цією спеціальністю), займаюся з учнями від 7 до 11 класу. Досвід роботи близько 5 років.

Освіта:
Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ), магістр, 2020
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Дар'я П. id: 93923

Дар'я П.

ЗНО 190 балів. Студентка. Спеціальність "прикладна математика"

5
200грн/год
Катерина С. id: 151100

Катерина С.

Допомагаю дітям робити домашню роботу та покращити їх знання з математики. Готую їх для вступу до школи, використовую цікаві приклади та задачі, щоб дітям подобалось вивчати предмет.

200грн/год
Юрій Л. id: 158412

Юрій Л.

Тренер з раннього розвитку дитини. Математика для дітей віком від 4 до 7 років. Підготовка до школи за відомою методикою М. Зайцева. Ігрова форма навчання. Унікальні авторські посібники М.Зайцева. Усний рахунок у межах 100. Додавання та віднімання в умі. Розвиток швидкості мислення та логіки, розвиток концентрації уваги та посидючості.

200грн/год
Інна Б. id: 88096

Інна Б.

Вітаю! Молода викладачка зі стажем 4 роки. Працюю в школі вчителем, весела та енергійна. Легко знаходжу спільну мову з дітьми. Прищеплюю любов до навчання та навчаю вчитися. Завжди прислуховуюсь до побажань батьків. Буду рада стати репетитором для вашої дитини.

5
250грн/год
Злата У. id: 139064

Злата У.

Репетитор англійської, української та російської мов для учнів різного рівня. Також викладаю математику та готую до школи.

180грн/год