Репетитор - Анастасія С. id: 56459

Анастасія С.

250 грн/год
250 грн/год

Репетитор з англійської мови, можу викладати дошкільнятам, учням.

Анастасія С. 5.0(відгуків: 1)

Репетитор з англійської мови, можу викладати дошкільнятам, учням.

Предмети

Англійська мова

Фарсі (персидська мова)

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Можливість викладання українською, англійською мовами. Добрі знання граматики, вільне володіння розмовною англійською. Рівень B2-C1. Досвід спілкування з носіями мови. Досвід навчання -10 років з репетитором. Можливість викладання і дошкільнятам, і учням.

Освіта:
Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), магістр, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Практика Оксана Петрівна

5

19.01.2020

Англійська мова, 7-9-й класи

5

Про Анастасію враження позитивне. З дитиною вона відразу знайшла спільну мову, уроки різноманітні і цікаві. Ми задоволені!... більше»

Схожі анкети

Анна Л. id: 149670

Анна Л.

19 років, соціальна та позитивна людина, практичність та інтерес до будь-якої справи, за яку берусь. Рідне місто Харків, зараз проживаю у Львові та шукаю заробіток для поєднання з навчанням.

200грн/год
Юлія В. id: 109140

Юлія В.

Вартість заняття залежить від обраного предмету. Допомагаю з ЗНО ДПА. Проходила педагогічну практику в Львівській Правничій гімназії, тому вже маю досвід спілкування з дітьми, та учнями різного віку. Заняття не скучні та матеріал подається в різних формах, багато тестів для перевірки знань.

200грн/год
Ірина Т. id: 21720

Ірина Т.

Не зупиняюсь на досягнутому!

4.9
250грн/год
Мар`яна Т. id: 94607

Мар`яна Т.

Любити те що ти робиш"! Це про мене і мою професію. Я обожнюю своїх учнів і кожному стараюся донести весь багаж моїх знань.

200грн/год
Марта І. id: 175571

Марта І.

Розвиток основних мовних навичок, а саме: говоріння, аудіювання, читання, а також письмо, враховуючи як сильні, так і слабкі сторони учня, задля ефективнішого вивчення. Окрім цього, обовʼязково враховуються особисті побажання учня щодо вивчення).

200грн/год