Репетитор - Дар'я Ж. id: 56880

Дар'я Ж.

300 грн/год
300 грн/год

Репетитор англійської та китайської мов. Зі мною ви зрозумієте, що вивчати мови може бути цікаво, весело і зовсім не складно!

Дар'я Ж. 5.0(відгуків: 4)

Репетитор англійської та китайської мов. Зі мною ви зрозумієте, що вивчати мови може бути цікаво, весело і зовсім не складно!

Предмети

Англійська мова

Китайська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Вже 4 роки працюю викладачем англійської та китайської мов, і дуже люблю те, чим займаюся. Завжди намагаюся знайти індивідуальний підхід до кожного учня та зробити атмосферу на уроці приємною та продуктивною.
Щодо освіти - у ​​2019 році здобула ступінь бакалавр, а у 2020 і ступінь магістра за спеціальністю перекладач китайської та англійської. У 2017 році закінчила курси Інституту Конфуція та здобула стипендію на навчання в Китаї, після чого протягом 5 місяців навчалася в Аньхойському Університеті., Г. Хефей на курсах китайської мови. Зараз продовжую самостійно вдосконалюватися у цих двох мовах, а також вивчаю німецьку.

Освіта:
Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ), магістр, 2020
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

4 відгуків про Дар'я Ж.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

2

Власта

5+

28.01.2020

Китайська мова, Репетитор для початківців

5+

Це просто найкращий викладач, який коли-небудь в мене був! Дар‘я дуже класно пояснює! Займаємось вже ~ 3 місяці, прогрес дуже великий. Заняття цікаві щоразу щось нове. Шкода, що 5+ найвища оцінка, бо я б поставила більше!!! Рекомендую всім, хто хоче вчити китайську))))... більше»
Анна

5+

29.12.2019

Китайська мова, Репетитор для дітей

5+

Задоволена репетитором. Завжди позитивна, відповідальна, вимоглива. Дитині заняття подобаються. Починали вивчати мову з нуля і маємо вже гарні результати.... більше»
Ангеліна

5

11.12.2019

Китайська мова, Репетитор для початківців

5

З Дариною займалися китайською мовою. Репетитор добре підбирала матеріал і програму для уроків. Уроки проходили цікаво. Мені все дуже подобалося.... більше»
Олена

5

31.10.2019

Англійська мова, 5-6-й класи

5

Хороший репетитор. Заняттями задоволені.... більше»

Схожі анкети

Роман Д. id: 140146

Роман Д.

Працюю вчителем та репетитором понад 20 років. Школа, гімназія, курси, приватна компанія. Постійно вдосконалюю досвід.

300грн/год
Дар'я С. id: 138376

Дар'я С.

Привіт! Я займаюсь викладанням китайської та англійської мов уже більше 3 років.

350грн/год
Любов Л. id: 16358

Любов Л.

Мене звати Люба, проживаю в Італії більше 10 років, викладаю італійську та англійську мови. Випускниця ЛНУ ім.Івана Франка факультет іноземних мов.Пропоную уроки в Zoom…

300грн/год
Марія Л. id: 73566

Марія Л.

Преміальна онлайн-школа англійської мови, яка пропонує: - індивідуальні та парні заняття для дорослих та дітей; - індивідуальний підхід до кожного учня і робота над тим, чого бракує саме вам; - ефективне вивчення всіх аспектів мови; - інтерактивні та дуже наповнені заняття; - професійні сертифіковані викладачі з хорошим досвідом роботи.

5
350грн/год
Любов Б. id: 147755

Любов Б.

Викладаю англійську будь-яким віковим категоріям, добре ладнаю з дітьми. Заняття складаються на 90% з практики, крім того, практично всі пояснення, обговорення тем, розбір слів, виконання вправ відбувається на англійській (категорія A1-A2 - виняток). Домашнє завдання складаю так, щоб воно займало не більше 25 хвилин.

300грн/год