Репетитор - Світлана К. id: 58573

Світлана К.

300 грн/год
300 грн/год

50 хв заняття - 250 грн, 60-80 хв заняття - 300 грн. Вивчала французьку в Льєжському університеті.

Світлана К. 4.9(відгуків: 6)

50 хв заняття - 250 грн, 60-80 хв заняття - 300 грн. Вивчала французьку в Льєжському університеті.

Предмети

Французька мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Досвiд проживання в Бельгії більше 6 років.
Працюю з дітьми від 7 років і дорослими.
Готую уроки індивідуально для кожного, відповідно до рівня підготовки і успішності. Використовую різні джерела інформації, написання виключно носіями мови. До кожного уроку додаю аудіо від носія мови, для правильної вимови пройденого матеріалу (начитка уроку, анонси з новин, пісні, шматки з мультфільмів та ін.) Практикую збільшення / зменшення навантаження залежно від успішності. Веду чіткий розбір граматики по кожному уроку. Плюс аналіз слів, що мають однакове звучання, але несе різний зміст.

Практикую різні методи навчання:
- удосконалення і коригування раніше отриманих знань
- розмовний французький, робота над вимовою
- підготовка до вступу до вищих навчальних закладів Бельгії
- ділова французька (ділова кореспонденції, основи оподаткування в Бельгії, закони і права людини в Бельгії)

Освіта:
Льєжський унiверситет, Бельгiя, бакалавр, 2017
Вік:
36-45
Досвід:
більше 2 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

6 відгуків про Світлана К.

4.9/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

1

5+

4

Тетяна

5

15.03.2021

Французька мова, 5-6-й класи

5

Дуже вдячні Світлані за креативний підхід до дитини. Світлана - справжній професіонал своєї справи. Заняття проходили дуже інтенсивно, в постійному контакті з дитиною. Педагог домагається повного розуміння теми. Вові дуже подобалося займатися. Величезне спасибі!... більше»
Наталія

5+

04.09.2020

Французька мова, Рівень B1-B2

5+

Я оцінюю роботу викладача на відмінно. Індивідуальний підхід, ретельно підібраний матеріал під мій рівень і потреби, цікаві комплексні домашні завдання, оперативність відповідей на виникаючі питання поза заняттями. Все це робить моє навчання ефективним і легким у сприйнятті. Так само для мене дуже важлива робота над вимовою, чому приділяється також багато уваги. Я вважаю перевагою те, що Світлана живе в Бельгії, і я відразу вбираю вимову практично як від носія мови. Вдячна і задоволена.... більше»
Сергій

4+

06.08.2020

Французька мова, Репетитор для дітей

4+

Найкраща компанія та чудовий сервіс! Уроки проходили цікаво та змістовно. Вдалося значно покращити знання та заповнити прогалини. Дякую.... більше»
Олена

5+

05.08.2020

Французька мова, Репетитор для дітей

5+

Світлана - найкращий учитель! У ній є всі якості справжнього педагога, а це любов до роботи, професіоналізм, компетентність, відповідальність, індивідуальний підхід. А також чуйна і уважна до дітей)... більше»
Лариса

5+

24.07.2020

Французька мова, 5-6-й класи

5+

Викладач знайшов індивідуальний підхід до дитини. Практично носій, що говорить і по-російськи, що велика рідкість і удача для нас. Дочки подобається, як вчитель пояснює новий матеріал і вчить правильній вимові. Спасибі сайту за таку можливість. Ми дуже задоволені і всім рекомендуємо.... більше»
Валерія Марейчева

5+

22.07.2020

Французька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже хороший викладач, заняття інформативні і пролітають за секунду :)... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Правильное образование детей и семейные ценности. Как сохранить семью, психику ребенка и соответствовать требованиям учебных учреждений?

Основные правила обучения. Ошибки родителей. Какими возможностями должен владеть репетитор иностранного языка

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Денис Т. id: 127321

Денис Т.

Salut! Мене звуть Денис. Я — дипломований тренер та перекладач французької мови.

350грн/год
Катерина К. id: 90143

Катерина К.

Досвід викладання дозволяє швидко підібрати необхідні матеріали для досягнення поставлених цілей, з урахуванням індивідуальних особливостей учня.

350грн/год
Вікторія П. id: 177634

Вікторія П.

Доброго дня! Я репетитор французької для дітей і дорослих. Навчаю говорити, а не просто знати слова та правила, багато спілкуюся з учнем. Досвід 7 років. Я вчитель, якому не все одно :)

350грн/год
Анна С. id: 157691

Анна С.

Випускниця Київського національного лінгвістичного університету. Допоможу опанувати мову з нуля враховуючи ваші цілі, основний акцент йде на розмовну мову та використання лексики.

350грн/год
Яна Д. id: 39725

Яна Д.

Репетитор з англійської та французької мов. Займаюсь з дітьми шкільного віку (7-11 класи), студентами та дорослими (до 25-28 років).

4.9
350грн/год