Репетитор - Сергій Б. id: 59251

Сергій Б.

300 грн/год
300 грн/год

Режисер відеомонтажу програм "Мастер Шеф", "Зважені та щасливі" навчить вас робити відеомонтаж для YouTube роликів та ваших особистих фільмів.

Сергій Б. 5.0(відгуків: 1)

Режисер відеомонтажу програм "Мастер Шеф", "Зважені та щасливі" навчить вас робити відеомонтаж для YouTube роликів та ваших особистих фільмів.

Предмети

Відеомонтаж

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Маючи величезний досвід в ТВ індустрії, я навчу вас робити відеомонтаж в програмах Adobe Premiere Pro або Davinci Resolve. Саме в цих програмах створюються сучасні фільми та телевізійні програми.
В процесі занять ви навчитесь робити монтаж вашого відео, користуватися спецефектами, синхронізувати відео з музикою та закадровим текстом, робити корекцію кольору, працювати з титрами, створювати титульний ескіз для заставки на YouTube (thumbnail) та підготувати ваш фільм в необхідному форматі для подальшої публікації (render). З перших уроків ви починаєте робити монтаж ваших відео. Творчо і практично. Працюю з дітьми і дорослими.

Освіта:
Державний університет телекомунікацій (ДУТ), бакалавр, 1997
Вік:
46-55
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Максим

5

10.12.2020

Режисура, Репетитор для дітей

5

Репетитором задоволені. Дякую.... більше»

Схожі анкети

Олена Н. id: 72285

Олена Н.

Освіту дизайнера отримала в інституті Культури. З того часу вдосконалюю свої навички та вчусь новому, щоб завжди володіти актуальною інформацією.

5
350грн/год
Іван Р. id: 144843

Іван Р.

Уважний, впевнений, готовий допомогти.

300грн/год
Анатолій Т. id: 152175

Анатолій Т.

У 2020 році закінчив університет за спеціальністью "Режисура театру та кіно". З того ж року працюю у театрі КХАТ та знімаюся у проєктах українського виробництва. Маю два власні проєкти: веб-серіал "Тінь" та YouTube-проєкт, де розповідаю про кіно.

350грн/год