Репетитор - Тетяна С. id: 59747

Тетяна С.

400 грн/год
400 грн/год

Даю уроки гри на фортепіано для дітей і дорослих, індивідуальний і творчий підхід до кожного учня, помітний результат після перших занять

Тетяна С. 5.0(відгуків: 3)

Даю уроки гри на фортепіано для дітей і дорослих, індивідуальний і творчий підхід до кожного учня, помітний результат після перших занять

Предмети

Гра на фортепіано

Рівні викладання

Репетитор для дітей
Репетитор для початківців
Базовий рівень
До вступу в музичні заклади
Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

У навчанні використовую власну методику, яка поєднує академічний підхід та сучасні розробки. Велику увагу приділяю постанові рук, технічній майстерності, теоретичним знанням.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Одеса, Суворівський, Котовського, Жолио-Кюри
Онлайн:
Так

Про себе:

Музикою займаюся вже 28 років. Досвід викладацької діяльності - з 2005 року; з 2009 року - викладач спец. фортепіано і концертмейстер в ДШМ 12 м. Одеса, у 2011-2014 рр. - концертмейстер Одеської обласної філармонії.
Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.
Заняття проводжу на території учня та у себе вдома, також дистанційно. Тривалість заняття - від 45 хвилин

Освіта:
Одеська національна музична академія ім. Нежданової (ОДМА), магістр, 2012
Вік:
36-45
Досвід:
більше 10 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

3 відгуків про Тетяна С.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

3

Тетяна

5+

19.09.2022

Гра на фортепіано, До вступу в музичні заклади

5+

Тетяна – дуже уважний та вимогливий педагог, яка одразу знайшла підхід до моєї дочки Маші (14 років). Маша із задоволенням займалася з викладачем онлайн влітку, і ми вирішили продовжити заняття і у шкільний період. Маша навчається за програмою Trinity College (4 клас). Тетяна зауважила, що є прогалини по сольфеджіо та включила додаткову інформацію до програми. Додатково на уроках Маша та Тетяна розучують популярні п'єси, які цікаві Маші. Я із задоволенням рекомендую Тетяну для онлайн занять клас
Сергій

5+

14.03.2021

Гра на фортепіано, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

5+

Відмінний викладач, дуже раді, що вибрали саме вас!
Таня

5+

29.11.2019

Гра на фортепіано, Репетитор для дітей

5+

Дуже задоволені роботою репетитора, під час карантину не займаємося, але з нетерпінням чекаємо його закінчення та продовження наших занять.

Схожі анкети

Владислав Б. id: 84437

Владислав Б.

Я професійний піаніст, композитор і аранжувальник, відомий як в Україні так і за кордоном. Лауреат міжнародних фестивалів та конкурсів.

350грн/год
Тетяна І. id: 152666

Тетяна І.

Привіт мене звуть Таня, і я викладач академічного та естрадного співу)

5
400грн/год
Мирослава К. id: 99614

Мирослава К.

Уроки гри на фортепіано, сольфеджіо, теорія та історія музики Поясню дуже доступно і цікаво, музику граємо сучасну, ту, що подобається вам.

400грн/год
Єлизавета С. id: 60978

Єлизавета С.

Викладаю теортічісекіе предмети (теорія, гармонія, сольфеджіо) і практичну частину. Підготовка до вступ іспитів, конкурсам і початковий рівень

5
350грн/год
Марія М. id: 66243

Марія М.

Репетитор з фортепіано та вокалу. Ваш результат - моя ціль. Якщо мрієте грати та співати одночасно, то я вам охоче в цьому допоможу. Мої учні швидко досягають результату. Наші заняття - це жива взаємодія, де кожен учень отримує індивідуальний підхід та максимальну увагу.

400грн/год

Переглянуті репетитори

Всеволод В.

Всім привіт). Я викладаю математику, хімію, фізику, та програмування (Python). Досвід викладання вже 10 років. За цей час допоміг багатьом учням).

800 грн/год

Всі переглянуті репетитори