Репетитор - Лариса Б. id:61449

Лариса Б.

250 грн/год

Лариса Б.

«Розвиток мовлення, пам’яті, мисленнєво-мовленнєвих процесів, які необхідні для відтворення думки. Робота з диханням, голосом, артикуляцією»

Предмети

Риторика

Рівні викладання:

Університетські курси

Базовий рівень

Підвищення майстерності

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Григоренка, 21б, Київ

Онлайн:

ні

Про себе

Працюю з дітками 8-14 рокіа. А На базі Освітнього центру " COOL" я створила школу риторики та акторської майстерності, яка існує упродовж 3-хроків і має вже понад 30 вихованців, які опанували красою слова і набули гарних комунікативних навичок.

Робота спрямована на подолання комплексів у спілкуванні у якій саме виступи перед авдиторією стають у пригоді. Це звіт для самих дітей про набуті навички, так і розуміння для викладача, що зроблено і над чим треба працювати. Головне, що кожний наступний виступ кращий за попередній і результат доволі вражає.
Індивідульні заняття без відвідування школи також мають на меті підготовку виступів перед родичами чи знайомими. Але якщо потрібна глядацька авдиторія, то з радістю я зможу включити усіх охочих у звітний концерт нашої школи.
Так, спочатку це гарні тексти правильно донесені у виступах, але у подальшому правильний мовний словник і відчуття слова у спілкуванні будуть видаватися за власні, не помічаючи того, що колись це було вивчено.

Освіта:

Інститут управління і права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, спеціаліст, 2002

Вік:

36-45

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок
Вівторок
Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер
П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота
Неділя
- вільний час для занять

відгуки

Відгуки клієнтів

5+

1

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Алла

5+

12.10.2020

Риторика, Базовий рівень

5+

Репетір з риторики, займаємося другий місяць. Чудовий, досвідчений, компетентний у своїй сфері педагог. З поставленими перед нею завданнями на початку нашого знайомства справляється на відмінно. Діти займаються з величезним задоволенням. Дохідливо, цікаво доносить матеріал.