Репетитор - Любов К. id:6266

«Репетитор з математики,індивідуальний підхід до кожного учня,працюю на результат.»

250 грн/год

Любов К.

id: 6266

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівський національний університет ім. Франка

Ступінь:

Магістр, аспірант

Рік закінчення:

2012

Вік:

26-35

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Університетські курси

Про себе

Маю різноманітний досвід роботи зі школярами,а саме: покращення успішності з математики, допомога при виконанні домашніх завдань, підготовка до контрольних, підготовка до складання іспитів, в тому числі ДПА та ЗНО, систематичні заняття з математики на регулярній основі.
Протягом п`яти останніх років надаю практичну допомогу студентам вищих учбових закладів, де викладається математика (базові, а також спеціальні курси),в тому числі надаю консультації, допомагаю при виконанні індивідуальних завдань, роблю пояснення матеріалу при підготовці до всіх видів контролю (модулі, іспити), проводжу регулярні заняття з окремих курсів, дистанційно допомагаю (в тому числі в режимі "онлайн") на контрольних та іспитах.

13 відгуків з середньою оцінкою 4.9

Математика, 7 - 9 класи

Хороший репетитор, але займалися не довго.

Математика, 7 - 9 класи

Хочу подякувати сайту за професійну роботу! Я довго шукала вчителя з математики для сина, який навчається в 6 класі. Довго вагалася, на жаль, потрібно було реагувати швидше. Велика подяка вчителю! Любов Володимирівна професійний знавець своєї справи, врівноважена, спокійна, але при цьому розкриває дитину, навчає розмовляти математичними термінами. Моя дитина із задоволенням працює, і я бачу результат, позитивний! Батьки, реагуйте швидше, бо ми впустили багато часу!

Математика, Вища математика, Університетські курси

Любов Володимирівна - молодець, дуже допомогла мені підготуватися до тестів й іспитів, усе було класно.

Математика, Підготовка до ЗНО

Чудовий репетитор, компетентний, професійний, вимогливий, насичені заняття, добре підготовляє,результати є.

Математика, 7 - 9 класи

Любов Володимирівна змогла легко знайти спільну мову з дитиною, заняттями задоволені!

Математика, Підготовка до ЗНО

Працюємо з Любов'ю Володимирівною, готуємося до ЗНО з математики. Дуже задоволені від співпраці. У нас все виходить, усе класно! Можу поставити п'ятірку беззаперечно.

Математика, 7 - 9 класи

Любов Володимирівна займається і досі математикою з моєю дитиною по скайпу. Ми задоволені уроками, репетитор знайшла спільну мову з учнем. Усе чудово!

Математика, 7 - 9 класи

У моєї доньки доньки були проблеми із вивченням математики, у чому нам допомогла Любов Володимирівна. Займаються вони і досі по скайпу, донька в захваті, усе розуміє, полюбила математику.

Математика, 7 - 9 класи

Після занять з Любов'ю Володимирівною син Ярослав став краще розуміти матеріал. Репетитор спокійна та врівноважена. Зауважень до роботи компанії не маю.

Математика, 7 - 9 класи

Зараз наш хлопець навчається в 9класі, але на час занять з Любов'ю Володимирівною був в 8 класі. Дитині потрібна була допомога в геометрії. Математика дуже важлива для нас, адже ми плануємо в подальшому навчатися на програміста. Репетитор допомогла надолужити пробіли в знаннях, підтягнула оцінку по предмету. Це були головні задачі. Тому ми залишилися задоволені.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

До Любові Володимирівни ми звернулися з проханням підготувати нашу доньку-девятикласницю до ДПА. До занять з репетитором Юля отримувала на уроках математики 5 та 6 балів. А ось тестування написала вже на 8. Такий бал – результат наполегливої і якісної роботи репетитора. Разом з Любов’ю Володимирівною ми плануємо підвищувати рівень своїх математичних знань і у новому навчальному році.

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

З Любовью Володимирівною займалася моя донька Соломія. Разом з репетитором вона готувалася до ДПА в 9 класі. Соломії сподобався темп та настрій уроків. Іспит скала добре, на 9 баллів. Рекомендую цього репетитора.

Математика, 7 - 9 класи

Кулявець Любов Володимирівна - хороший викладач, моїй доньці подобається. Доступно, докладно пояснює матеріал. Спільну мову з дитиною знайшла. Знання з предмету значно покращилися!

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Любов К. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Яворів і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
  2. Вища математика
  3. Математичний аналіз
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Молодші класи 1-4
  • Університетські курси
Заняття проводяться онлайн, вартість уроку – 250 грн/год.