Репетитор - Вікторія С. id: 63215

Вікторія С.

300 грн/год
300 грн/год

Я активна та цілеспрямована людина, орієнтована на учня та його результат. Надаю перевагу інтерактиву та активному способу життя.

Вікторія С.

Я активна та цілеспрямована людина, орієнтована на учня та його результат. Надаю перевагу інтерактиву та активному способу життя.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Намагаюсь раціонально та продуктивно використовувати час самого заняття. Основні цілі для мене: зацікавити учня, донести матеріал доступно й просто, і звичайно, допомогти покращити рівень володіння англійською мовою. Переконана, що результат вимагає зусиль, тому зроблю все можливе щоб подальша співпраця була плідною.

Освіта:
Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), студент,
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Блоги користувача

Все, що необхідно знати задля успішного навчання!

Працювати з дітьми - це неабияка відповідальність та енергозатратність. Для того щоб заняття проходили весело та пізнавально, до вашої уваги топ-8 порад про те, як доцільно організувати процес вивченн

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Аріна К. id: 94907

Аріна К.

Викладачка з англійської та української мов. Бакалавр філології (Києво-Могилянська академія). Готую до ДПА, ЗНО, PET, підвищення загального рівня.

5
300грн/год
Христина М. id: 120142

Христина М.

Англійська для мене - це інструмент, завдяки якому мені легше знаходити однодумців і друзів по всьому світу

300грн/год
Катерина К. id: 127660

Катерина К.

Репетитор англійської для дорослих та дітей. Заняття на "ти" у доброзичливій атмосфері. Маю досвід викладання з дітьми та дорослими різних рівнів. Тривалість 1 уроку-60 хв.

300грн/год
Жанна Р. id: 112541

Жанна Р.

English and Russian tutor

300грн/год
Катерина М. id: 63420

Катерина М.

Вітаю! Мене звуть Катерина і я викладаю вже більше 5 років. Я допоможу Вам заговорити англійською та побороти мовний бар‘єр. Якщо ви готові наполегливо вчитись-welcome! Перше заняття-безкоштовно!

4.9
300грн/год