Репетитор - Світлана Р. id: 63218

Світлана Р.

800 грн/год
800 грн/год

Репетитор по болгарській мові і літературі. Готую до вступних іспитів до ВУЗів Болгарії. Працюю як з дітьми, так і з дорослими.

Світлана Р. 5.0(відгуків: 5)

Репетитор по болгарській мові і літературі. Готую до вступних іспитів до ВУЗів Болгарії. Працюю як з дітьми, так і з дорослими.

Предмети

Болгарська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Курс "Розмовна болгарська мова"

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Закінчила Софійський університет, спеціальність "Болгарська філологія". Сама здобула освіту в Болгарії і допомагаю молодим людям також вступити до болгарські Вузи за Постановою 103. Стежу за всіма змінами і володію актуальною інформацією з МОН Болгарії.
Викладаю болгарську мову для іноземців (російськомовних) близько 15 років. Після моїх занять мої учні легко вливаються в болгарську мовне середовище.
Заняття для дорослих проводжу в першій половині дня, а для учнів підбираємо зручний для них час після уроків.

Освіта:
Софійський університет ім. Святого Климента Охридського, Болгарія, магістр, 1998
Вік:
36-45
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

5 відгуків про Світлана Р.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

5

Юлія

5+

17.11.2021

Болгарська мова, Розмовна мова

5+

Щиро дякую Світлані, адже з її допомогою я, з нуля, почала вивчати болгарську мову. Викладач зрозуміло та спокійно подає інформацію. За п*ятибальною шкалою - п*ять балів +.... більше»
Олександра

5+

21.10.2021

Болгарська мова, Носій мови, Вступ за кордон

5+

Сподобалась викладач. Ставлю найвищий бал. Досі з нею займаємось.... більше»
Євген

5+

21.10.2021

Болгарська мова, Репетитор для початківців

5+

Відмінний викладач!... більше»
Олег

5+

01.08.2021

Болгарська мова, Репетитор для початківців

5+

Вдячний Світлані Вікторівні за доступну і якісну подачу граматичного і лексичного матеріалу. Мені, як новачкові, це допомагає розвивати мої навички розуміння мови. Займатися цікаво і приємно. Дуже рекомендую.... більше»
Марія

5+

15.01.2020

Болгарська мова, Репетитор для початківців

5+

Всім рекомендую. Репетитор просто супер - дуже досвідчена людина, і в той же час прислухається до побажань і можливостей учня, що має позитивні результати і вивченні мови.... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Наталія Г. id: 64804

Наталія Г.

Репетиторство, підготовка до співбесіди. Випускниця болгарського вузу, Стаж 20 років, доцент, кандидат філол. наук. Заняття онлайн, учні отримають усі матеріали в надрукованому вигляді.

5
900грн/год