Репетитор - Наталя С. id: 6330

Наталя С.

250 грн/год
250 грн/год

Досвід роботи понад 7 років. Дипломований викладач та перекладач польської мови! Працюю на результат.

Наталя С. 5.0(відгуків: 3)

Досвід роботи понад 7 років. Дипломований викладач та перекладач польської мови! Працюю на результат.

Предмети

Польська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Працюю на результат! Пояснюю просто, чітко та доступно! Акцентую увагу на розмовну мову, при цьому розкрию всі тонкощі граматики. Допоможу подолати мовний бар'єр.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Освіта:
Навчалася (2010 – 2015) у Львівському національному університеті імені Івана Франка, польська філологія, спеціальність: польська мова та література, магістратура.
Учасниця програм обміну (2014 – 2015) у Варшавському університеті, студентська програма обміну.
Працюю на результат! Пояснюю просто, чітко та доступно! Акцентую увагу на розмовну мову, при цьому розкрию всі тонкощі граматики. Допоможу подолати мовний барєр. Мої студенти успішно складають екзамени у польські ВНЗ, здають на Карту Поляка, знаходять роботу в іноземних компаніях, вільно подорожують! Уроки інформативно наповнені. Враховую індивідуальні особливості та потреби студентів..
До кожного заняття додаю словник нових слів, посилання на додаткову інформацію, відеозаписи та аудіозаписи для прослуховування (носіїв мови).

Освіта:
Львівський національний університет імені Івана Франка, магістр, 2015
Вік:
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

3 відгуків про Наталя С.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

2

Анна

5+

23.11.2016

Польська мова,

5+

Моїй доньці необхідно було підготуватися до виїзду за кордон, тому вивчити польську мову потрібно терміново і ми звернулися до Наталі. Доньці дуже подобалось з нею займатися, але у нас трохи змінилися плани і заняття ми припинили, але репетитора усім рекомендую!... більше»
Роман

5+

14.07.2016

Польська мова,

5+

Мене цікавила підготовка на сдачу Карти побуту. Тому я звернувся до репетитора. Наталя Гадада - людина свого слова. Вона обіцяла, що менше чим за півроку, я вивчу матеріал, який потрібен для цього. Я дуже задоволений своїми успіхами, адже теперь я можу спілкуватися польською, хоч і не досконало. Але усьому свій час. Рекомендую свого викладача тим, хто потребує якісного спеціаліста.... більше»
Марта

5

02.12.2015

Польська мова,

5

З Наталією я займаюся польською протягом півроку. І в мене прекрасне враження про репетитора. Бо успіхи, яких я досягла за цей термін, вражаючі! С рівня А1 на данний момент володію мовою на В2. Я дуже задоволена уроками та планую займатися с репетитором надалі.... більше»

Схожі анкети

Валерія М. id: 173571

Валерія М.

Стань майстром польської мови! Я допоможу тобі розмовляти, розуміти "сленгові" слова і навіть підготую тебе до бізнесу та медицини. Навчання зручне та ефективно – безкоштовні зустрічі з носієм мови та індивідуальні тести. Приєднуйся!

250грн/год
Соломія Д. id: 168091

Соломія Д.

Мене звати Соломія, або po polsku: Pani Sołomija ,працюю вчителем польської мови, проводжу індивідуальні приватні уроки польської мови протягом 5 років .

200грн/год
Марія Ц. id: 113395

Марія Ц.

Привіт! Зі мною ви почнете вільно та впевнено розмовляти іноземною мовою. Навчаю на результат. Професійна підготовка до ЗНО та вступу за кордон.

5
288-398грн/год
Аліна Д. id: 105085

Аліна Д.

Я допоможу тобі вивчити польську легко!

250грн/год
Юлія К. id: 115538

Юлія К.

Хочеш навчитись все розуміти на польській мові? Сміливо говорити, грамотно писати і більше не боятись? Тоді запрошую на онлайн заняття зі мною.

250грн/год