Репетитор - Марина Г. id:63895

«Репетитор з української мови і літератури для школярів, студентів, дорослих. Російської, української мов для іноземців, риторики.»

300 грн/год

Марина Г.

id: 63895

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ)

Ступінь:

аспірант

Рік закінчення:

2018

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО 10 - 11 класи Підготовка до ДПА (9 клас) 7 - 9 класи 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Підготовка до олімпіад Університетські курси Розмовна мова Ділова та бізнес мова Граматика Рівень А1-А2 Рівень B1-B2 Рівень C1-C2 Базовий рівень Спеціалізовані курси Для іноземців Підвищення майстерності

Про себе

Марина Валеріївна – дипломований магістр філології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (спеціальність – українська мова і література), репетитор, здобуваю ступінь кандидата наук, працюю над дисертаційним дослідженням, автор наукових публікацій (серія – Філологія), учасник конференцій.
Досвід викладання школярам та студентам, у тому числі й іноземним, української мови і літератури, - 5 років. Головним чином спеціалізуюсь на підготовці абітурієнтів до вступу у вищі та середні навчальні заклади.
З радістю допоможу школярам і студентам у вивченні української мови і літератури (ЗНО, ДПА, домашні завдання, підготовка до контрольних робіт/іспитів, виконання різних видів робіт та інше), а також дорослим, метою яких є вивчення української мови/літератури.

Також надаю наступні філологічні послуги: написання невеликих текстів, редагування, переклад, консультації.

Проводжу заняття в Skype, Viber.

Українська мова - деталі про досвід викладання:

Основним методом у викладанні української мови в моїй практиці є індивідуальний підхід. На уроках застосовую ефективні методи та прийоми вивчення дисципліни: інтерактивний, граматико-перекладний, бесіда, лекція, кейс-метод, який полягає у вивченні предмету з урахуванням ситуацій та явищ життя, актуальних для учня.

Російська мова - деталі про досвід викладання:

У викладанні російської мови для іноземців спираюся на інтерактивний, комунікативний, граматико-перекладний методи, застосовую кейс-метод, який полягає у вивченні предмета з урахуванням ситуацій і життєвих явищ, актуальних для студента.

Риторика - деталі про досвід викладання:

У своїй практиці використовую такі методи та прийоми: спостереження,самоаналіз, риторичний аналіз текстів, риторичні ігри, бесіди та інші. Поєднання класичних та інтерактивних (новітніх) методів навчання цієї дисципліни зарекомендувало себе як найефективніший шлях у всебічному вивченні практичної риторики.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

5 відгуків з середньою оцінкою 5

Українська мова, Граматика

Донька займається 2 місяці ,Марина знайшла підхід, серйозна, гнучка, пунктуальна. На даний момент всім цілком задоволені. Рекомендую молоду вчительку!

Українська мова, Граматика

Я працюю у сфері реклами, і знання мови є невід’ємною частиною професіоналізму. Багато нових змін увійшло в правопис української мови. Тому я вирішила доповнити свої знання, займаючись з викладачем Мариною Валеріївною. Вона має природні здібності навчати. На сьогодні це рідкісний дар! Вона викладає на високому рівні, залучаючи сучасні технології, робить заняття змістовним і корисним. Марина Валеріївна уважна до моїх запитань і помилок. З кожної нашої зустрічі я здобуваю безліч нових знань, порад і маю високий результат у роботі. Рекомендую займатися з репетитором Мариною Валеріївною як школярам, студентам, так і фахівцям із різних сфер діяльності.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Займаюся з Мариною Валеріївною місяць - підготовкою до ЗНО. Але вже можу сказати, що вона чудовий викладач, доступно пояснює. Заняттями я задоволена.

Риторика, Базовий рівень

Репетитором задоволені. Працюємо всього лише місяць, але сподіваємося на подальшу співпрацю. Доступно викладає матеріал. Рекомендую.

Українська мова, Молодші класи 1-4

Вже майже півтора місяці Марина Валеріївна займається з моєю дочкою. Враження від роботи репетитора найпозитивніші. Марина Валеріївна, завжди пунктуальна і доброзичлива, пояснює докладно, дохідливо, з великою кількістю прикладів. Про досягнуті цілі судити поки рано, оскільки наша мета-підготуватися до ДПА, а до неї ще кілька місяців. Проте, на поточний момент, робота репетитора заслуговує оцінки 5.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Харків

Катерина Б.

Репетитор з математики, української та російської мови.

200грн/год

Тетяна М.

Репетитор з української мови та літератури, підготовці до ЗНО, підготовці до школи і психології. Індивідуальний підхід до кожного учня.

4.9
250грн/год

Ірина І.

Протягом 3-з тел допомагаю абітурієнтам, а так же школярам вивчати історію України, а так само правила української мови!

200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Марина Г. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Харків і проводить заняття з таких предметів:

 1. Українська мова
 2. Російська мова
 3. Риторика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • 10 - 11 класи
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Ділова та бізнес мова
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
 • Рівень C1-C2
 • Базовий рівень
 • Спеціалізовані курси
 • Для іноземців
 • Підвищення майстерності
Заняття проводяться в учня, онлайн, вартість уроку – 300 грн/год.