Репетитор польської мови – Ольга Супрунець

Схожі анкети

Наталя
Наталя

Досвід: більше 2 років

Ставка: 80 грн/год

Предмети: Польська мова

Супрунець Ольга Анатоліївна

Місто:

Львів

Предмети:

Польська мова

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 2 років

Рівні:

Університетські курси, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Співбесіда на карту поляка, Рівень C1-C2, Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Львівський національний університет ім. Івана Франка (2017)

Викладаю польську мову для аудиторії будь-якого віку більше двох років. Ціную відповідальне та серйозне ставлення до вивчення мови. Цікавлюсь новим в області викладання польської, шукаю індивідуальний підхід до кожної людини та гарантую якісний процес навчання, який супроводжується вивченням польської культури, польського сьогодення та різних цікавинок. Також звертаю увагу на мету вивчення мови, можу посприяти швидкій підготовці до іспиту для отримання карти поляка, хорошому засвоєнню граматичної частини, розробці навиків вірної вимови, чи просто розширити кругозір. Також володію англійською та сербською мовами.
Можу проводити заняття українською, англійською, російською та польською мовами.
Стажувалась у Польщі, постійно підтримую контакт з носіями мови, впевнена у своїй можливості зацікавити та допомогти у вивченні języka polskiego.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Польська мова, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 5

Репетитор гарно працює. Працює в спокійному темпі. Це саме те, що потрібно для наших дітей.Їх на занятті двоє, Ольга успішно з ними справляється. Робота компанії подобається.

Галина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Польська мова, Шкільна програма 5-9 класи. Оцінка: 2

На жаль, моїй доньці Христині не сподобався проведений урок з репетитором. Бо половину часу заняття репетитор розповідала не про польську мову та її вивчення.

Ольга (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі

Схожі анкети

Наталя
Наталя

Досвід: більше 2 років

Ставка: 80 грн/год

Предмети: Польська мова