Репетитор - Наталія Я. id: 66432

Наталія Я.

220 грн/год
220 грн/год

Креативний та відповідальний викладач англійської, якого рекомендують. Допомагаю: дорослим (Beginner, Intermediate) та школярам 2-6 класи. Можу проводити вранці 7.00. Працюю на платформі. Пояснюю метод асоціацій.

Наталія Я. 4.9(відгуків: 16)

Креативний та відповідальний викладач англійської, якого рекомендують. Допомагаю: дорослим (Beginner, Intermediate) та школярам 2-6 класи. Можу проводити вранці 7.00. Працюю на платформі. Пояснюю метод асоціацій.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я беруся за найскладніше. Граматика, аудіювання, письмо? - Ні, це те, від чого залежіть прогрес у будь-якій справі навіть у дорослих.

Мотивація є рушійною силою у будь-якому навчанні. Знаходження мотивації - це кропіткий процес.

Зацікавити дитину в навчанні складніше, ніж просто пояснити граматичні правила чи зрозуміти текст.

У своїй практиці застосовую провідні методи навчання, які сприяють виявленню мотивації. Багато ігрових моментів – ось що зацікавлює учнів у моїх заняттях. Яка радість, коли учень починає сам цікавитися англійською!

Маю досвід роботи з дітками 2-6 класів. До мене приходять учні з різних шкіл, в тому числі з ліцеїв та спеціалізованих англійських шкіл.
Звертаються за допомогою і дорослі, які хочуть поновити знання або з нуля розпочати навчання.

Я за швидкий результат, тому на уроках ми працюємо. Учень відпрацьовує те, що заплановано і застосовує те, що було вивчено.

Онлайн зустрічі - це вже сучасна реальність, яку ми можемо використовувати собі на користь. Схвальні відгуки батьків підтверджують те, що онлайн заняття дають результат. Адаптація учня до умов онлайн уроку відбувається швидко.

Зустріч компоную з різних видів діяльності. Учні поповнюють словниковий запас, навчаються правильно вимовляти звуки, читають або навчаються читати, слухають аудіо. Граматичні правила розбираємо з веселими історіями з життя.

Для занять беру найсучасніші відео, додаткові онлайн програми, підручники. Багато ігрових моментів – ось що зацікавлює учнів у моїх заняттях. Крім цього, діти знайомляться з історичним довідками, цікавими фактами про Англію та світ, читаємо книжки та повторюємо пісні у стилі реп. Таким чином дитина не тільки вивчає англійську, у неї розширюється світогляд.

До результату кожен учень приходить своїм шляхом. Весь цей шлях я міцно тримаю за руку і допомагаю йти до його особистих перемог до його впевненості у собі. Враховую здібності та сили учня. Ми разом знаходимо цікаві теми для обговорення, разом насолоджуємось доброзичливою та надихаючою атмосферою заняття.

Батьки задоволені тим, що дитина йде на зустріч без вмовляння та самостійно виконує ДЗ. Батькам подобається мій детальний та змістовний зворотній зв’язок.

Співпрацю починаємо з уроку знайомства, а через місяць занять робимо контрольний тест, на який можуть прийти батьки або почути запис.

Тривалість уроку погоджуємо. Вартість занять у парі - 230 грн. Субота – вихідний.

Постійно вдосконалюю свій рівень. Є сторінка в Інстаграм. Дорослим пропоную авторський курс: "Вчимо слова легко". Тривалість 1 місяць.

Найбільша нагорода – це радість учня щодо вивчення англійської. Перейти від «припиніть говорити цією мовою» до «давайте пограємо в англійську". :)

Освіта:
Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (КНЕУ), магістр, 1999
Вік:
46-55
Досвід:
більше 3 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

16 відгуків про Наталія Я.

4.9/5

2

0

3

1

4

0

4+

0

5

3

5+

12

Людмила

3

24.01.2024

Англійська мова, 5-6-й класи

3

Спробували два уроки, більше не займаємося.... більше»
Юркова Катерина

5+

22.11.2023

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Наталія відповідальний викладач, добре планує заняття, матеріал подає доступно, терпляча та доброзичлива, всім рекомендую.... більше»
Любов

5

22.10.2023

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Я була задоволена співпрацею з викладачом, уроки були структуровані, цікаві та познавальні. Авторська методіка запам'ятовування слів була ефективна для мене, і взагалі, у мене залишилися добрі враження від навчання. ... більше»
Дмитро

5+

30.08.2023

Англійська мова, Репетитор для початківців

5+

Репетитор знає свою роботу, вміє гарно доносити інформацію, у викладача висока стресостійкість, що забезпечує високий рівень професіоналізму протягом навчання. Викладач використовує новітні методи навчання, один з яких- метод асоціацій, який визнаний одним з най ефективніших ,також не тільки знання, а й вміння їх використовувати та пояснювати, робить навчання результативним та цікавим 🔥💪... більше»
Татьяна

5+

26.05.2023

Англійська мова, Молодші класи 1-4, Репетитор для початківців

5+

Наталя – чудовий викладач, відповідальна, в міру вимоглива. Займаємось місяць, але вже є позитивний результат. Репетитор дуже задоволений.... більше»
Сергій

5+

21.03.2022

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Діти (перший та третій клас) з задоволенням займаються з Наталію Миколаївною. Дітям не дуже подобалася англійська. Втім наразі, після початку цих додаткових занять, помітний прогрес в освоєнні навчального матеріалу. Хочеться відмітити, що вчителька змогла знайти підхід до дітей і вони з нетерпінням чекають на кожен наступний урок.... більше»
Емін

5+

16.02.2022

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Хороший викладач, радимо, якщо треба підтягнути англійську мову.... більше»
Антоніна

5+

05.01.2022

Англійська мова, Репетитор для початківців

5+

Наталія за короткий проміжок часу змогла зацікавити мою сестру до вивчення англійської мови, з нетерпіння чекаємо кожного заняття . Дуже рада, що є такі педагоги! Всім рекомендую!... більше»
Вікторія

5+

18.12.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Викладач дуже мотивує та заохочує своїх студентів. Також цікаво подає матеріал, опираючись на інтереси учнів.... більше»
Ольга

5

16.11.2020

Англійська мова, 5-6-й класи

5

Роботою репетитора та проведенням занять повнiстю задоволена.... більше»
Олена

5+

08.11.2020

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Цілком задоволена роботою репетитора. Наталія Миколаївна знайшла підхід до доньки і вона із задоволенням займається, вже видно певний результат.... більше»
Міра

5+

03.11.2020

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Відмінний викладач! Все чітко і впевнено, до дитини відразу знайшла підхід. Враховує всі побажання. Поки все дуже подобається, рекомендую!... більше»
Світлана

5+

28.09.2020

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Дитина каже що їй подобається займатися з репетитором. На заняттях цікаві відеоматеріали; віршики; вивчення нових слів. Як батькам подобається, що дитина зацікавлена у вивченні англійської. Результат від занять відчувається. Після місяця занять дитина впевнено складає пропозиції англійською з урахуванням пройденого матеріалу і вивчених слів.... більше»
Ірина

5

27.02.2020

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5

Репетитором дуже задоволені. Нам все подобається.... більше»
Юля

5+

23.02.2020

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Займаємося з Наталією протягом місяця і я дуже задоволена результатом. Раніше було максимально складно щось зрозуміти, особливо граматику, але зараз стало набагато легше, я розібралася з часом. В уроках подобається те, що все відбувається в ігровій формі, так легше запам'ятовувати. Наталя дуже приємна людина і це позначається і на наших уроках, все завжди проходить позитивно! Результати є і я впевнена, що будуть і будуть! Побажань поки що немає, все влаштовує Спасибі ... більше»
Валентина

5+

19.02.2020

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Контакт встановився відразу після знайомства. Зацікавленість на уроці спостерігалася. Дитина чекала наступного уроку. Після уроку дитина показувала, що вони з викладачем вивчали. Маша хвалилася тим, що вивчила нові слова. За короткий термін були помітні результати.... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Дистанційне навчання дедалі все більше стає безальтернативним. Ми призвичаємося до нього, але сумніви щодо якості та необхідності саме такої форми навчання бентежать батьків. Автор статті ставить гл

Adverbs of frequency - причина многих ошибок у изучающих английский язык. Затруднение вызывает место расположения наречия в предложении или в коротком ответе на вопрос. Данных наречий насчитывается б

Часто случается, что благие намерения сделать хорошее дело терпят крах. Стоит ли сваливать всё на лень или есть другое объяснение происходящему? В статье предлагаются мягкие и веселые способы начать

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Юлія К. id: 149944

Юлія К.

Вітаю, мене звати Юлія і я з радістю навчу Вас англійській та китайській мовам. Досвід роботи у викладанні більше 10 років, навчаю від найменших до дорослих. Підберемо будь-який зручний час для занять. Заняття проводжу у форматі online.

200грн/год
Юлія С. id: 124992

Юлія С.

Зі мною навчання буде легким, але водночас ефективним. План вивчення підбирається згідно з вашою метою та цілей!

200грн/год
Єлизавета Ф. id: 133796

Єлизавета Ф.

"Успіх - це здатність переходити від однієї невдачі до іншої, не втрачаючи ентузіазму" Уінстон Черчілль

5
200грн/год
Евеліна С. id: 127067

Евеліна С.

Мене звати Евеліна. Я — майбутній психіатр. Завдяки моїм знанням я можу знайти підхід до будь-якої людини і дати гарну пораду.

200грн/год
Олександра Ш. id: 160306

Олександра Ш.

У мене закінчена вища освіта (магістратура, англійська мова, китайська мова), тобто я є дипломованим спеціалістом. Викладаю вже біля 2-х років. Люблю передавати свої знання учням, адже саме знання є інструментом для реалізації планів та здійснення мрій! Створюю дружню, комфортну атмосферу на занятті.

200грн/год