Репетитор - Олена П. id:68733

Олена П.

300 грн/год

Олена П.

«Запрошую у світ музики! Займаюсь з дітками з 4-х років, а також допоможу й дорослим здійснити мрію та заграти улюблені мелодії!»

Предмети

Гра на фортепіано

Гра на скрипці

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Деталі про досвід викладання:

В своїй діяльності поєднала мою любов до музики і до дітей. З наймолодшими починаю займатися з музичного розвитку. Багато співаємо, граємо в різномінітні ігри на розвиток слуху, почуття ритму. Граємо на шумових інструментах. Використовую методики К. Орфа, Ж. Далькроза, Т. Рокітянської, щоб дитині було цікаво. Займаюся з дітками від 4 років.

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Спеціалізовані курси

Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

Окрім академічної осівіти: спеціалізована школа та Музична Академія (червоний диплом) брала участь у семінарах, майстер-класах, курсах з вивчення різноманітних методик. Використовую в своїх заняттях елементи методики Ш. Сузукі, ансамблеву гру. І все це для того, щоб діти та дорослі займалися музикою. із задоволенням! Займаюся з підлітками, дорослими, що захотіли опанувати такий цікавий інструмент на будь-якому рівні. Самий дорослий учень 60+

Місця занять

В учня:

Київ:

Деснянський

Троєщина
У викладача:

Київ

Онлайн:

так

Про себе

Навчалася в спеціалізований музичній школі ім. М. Лисенка, закінчила Київську консерваторію. Зараз працюю в школі мистецтв, вже понад 15 років. За допомогою індивідуального підходу до кожного учня, музика як предмет стає більш доступною, зрозумілою та цікавою! З маленькими дітками на заняттях ми також розвиваємо слух, почуття ритму, координацію та вивчаємо елементи нотної грамоти!

Освіта:

Національна музична академія України ім. Чайковського (НМАУ)

Досвід:

більше 10 років

відгуки

Відгуки клієнтів

5

1

4

0

3

0

2

0

1

0

Марія
30.06.2020

Гра на фортепіано, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

Репетитором задоволена. 4 з плюсом. Дякую.