Репетитор - Олександра В. id: 69270

Олександра В.

150 грн/год
150 грн/год

Займаюсь репетиторством з англійської мови.

Олександра В. 5.0(відгуків: 16)

Займаюсь репетиторством з англійської мови.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Деякі люди бояться вчити мову, насамперед, через страх перед новими словами, лексикою, невідомими та складними літерами. Я ж покажу, що англійську мову можна вивчати легко, отримуючи при цьому задоволення!

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Вже мала досвід викладання англійської мови дітям. Викладала у футбольній школі.
Використовую не тільки підручники, але й інші цікаві методики, що налічують відеофайли, аудіофайли. Використовую інтерактивні ігри для кращого запам'ятовування інформації. Вмію знаходити підхід особисто до кожного учня. Зі задоволенням покажу вам, що вивчати мову - перш за все цікаво та весело.

Освіта:
Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка (ТНПУ), студент, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

16 відгуків про Олександра В.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

6

5+

10

Барикін Іван

5+

22.05.2021

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Нам дуже пощастило, що нашим репетитором стала Олександра. Вона змогла за короткий час підтягнути знання сина-дев'ятикласника. Стати йому не тільки вчителем, а і цікавим співрозмовником. Заняття чекає з нетерпінням. Став впевненіше виражати свої думки. Зміст занять виходить за рамки шкільної програми, що сприяє більш вільному спілкуванню, чого не вистачало сину-підлітку. На кінець навчального року він показав кращий результат з англійської мови в класі, завдяки Олександрі.... більше»
Ольга

5+

16.12.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Дуже задоволена викладачем, професійне ставлення до своєї роботи. Гарний підхід до дитини.... більше»
Валерій

5

09.12.2020

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Все круто, мене все влаштовує. Дуже підвищується мотивація після занять :)... більше»
Наталія

5+

28.11.2020

Англійська мова, Репетитор для початківців, Граматика

5+

Все супер! Уроки проходять у формі позитивного спілкування, інформативні та цікаві. Інформація подається на рівні, який мені необхідний. Якщо потрібно, зупиняємося на якомусь питанні і його закріплюємо.... більше»
Уляна

5

23.11.2020

Українська мова, Розмовна мова

5

Заняття проходили цікаво та змістовно. Дуже задоволені результатами. Рекомендую.... більше»
Вадим

5+

23.11.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Олександра гарний викладач англійської мови, рекомендую її всім!... більше»
Марія

5+

15.11.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Олександра найкращий репетитор, займаємося з чоловіком разом, вихована, пунктуальна, розумна, вміє донести інформацію та пояснити, якщо щось не розуміємо. Вміє подати матеріал, все систематизовано і ясно, дає також багато додаткового матеріалу. Ми дуже задоволені і рекомендуємо її як професійного репетитора.... більше»
Галина

5+

05.11.2020

Англійська мова, Репетитор для дітей, Розмовна мова

5+

Роботою репетитора задоволена, отримую багато інформації, пояснює доступно і зрозуміло.... більше»
Артем

5

01.11.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5

Викладач кожного разу готується до уроку, тому заняття проходять цікаво, з різноманітними матеріалами. Я задоволений заняттями. Можу рекомендувати іншим учням.... більше»
Катерина

5

15.09.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5

Дуже приємна викладач, цікаво і зрозуміло викладає матеріал!)... більше»
Алла

5

22.08.2020

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5

Чудовий репетитор! Донька біжить на заняття з задоволенням,так як Олександра дуже цікаво подає матеріал. Відмінно!... більше»
Юлія

5+

18.07.2020

Українська мова, Молодші класи 1-4

5+

Прекрасний репетитор, професіонал своєї справи. Уроки проходять легко і цікаво. Моїй доньці дуже подобається. Рекомендую!... більше»
Юлія

5+

03.06.2020

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Дуже задоволені заняттями, Олександра легко знаходить підходить до дитини, може зацікавити незвичайними інтерактивними вправами.... більше»
Аркадій

5+

19.05.2020

Англійська мова, Репетитор для початківців

5+

Відмінно доносить інформацію по своєму предмету, можу сказати що за допомогою неї домігся високих успіхів у вивченні англійської мови. Дуже цікаві і незвичайні методики викладання, такі як тести, розмови і т. п. відмінно!... більше»
Марія

5+

01.04.2020

Англійська мова, 5-6-й класи

5+

Займаємось вже другий місяць. Цікава подача матеріалу, який з легкістю засвоюється дитиною. Ми задоволені репетитором).... більше»
Люда

5

29.02.2020

Англійська мова, 5-6-й класи

5

Найвища оцінка, викладач дуже подобається.... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Часто при вивченні англійської мови люди обирають неправильні стратегії та підходи, а тому ефективність навчання досить знижується.

Лист другу - це чудова можливість заробити додаткові бали під час тестування. Гайда розбирати усі деталі та заробляти максимальний бал!!

Аудіювання часто-густо є тим лякаючим моментом при складанні ЗНО. Давайте розглянемо всі аспекти та розберемось у цьому процесі:)

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Ольга Л. id: 178480

Ольга Л.

Я здобуваю вищу освіту за спеціальністю Середня освіта: Англійська мова. Маю сертифікат української школи Green Forest, який підтверджує мій рівень володіння мовою Upper Intermediate (B2). В загальному, люблю працювати з дітьми та використовую різноманітні інтерактивні ігри для їхнього легшого сприймання та засвоєння матеріалу.

150грн/год
Богдан Т. id: 157561

Богдан Т.

Hi there! Давно хотів/ла вивчити англійську, проте завжди відкладали на потім? Я допоможу тобі привити любов до англійської мови та вивчити її без труднощів. Лише сучасні методики викладання, з використанням інтерактивних матеріалів та книжок. Вивчаємо мову одразу в комплексі: grammar, vocabulary, speaking and listening.

150грн/год
Ольга К. id: 133180

Ольга К.

✨ Англійська - без проблем! Допомога з шкільною програмою. Чому учні задоволені від занять англійською саме зі мною?

120грн/год
Зоряна П. id: 58771

Зоряна П.

Репетитор англійської мови, викладаю здебільшого учням молодших класів та початківцям. Стараюсь підшукувати цікаві матеріали, щоб зацікавити вивчати.

120грн/год
Тетяна Б. id: 158054

Тетяна Б.

З дитинства виросла у двомовному українсько-польському оточенні, що зародило інтерес до іноземних мов, а любов до дітей переросла у педагогічно-лінгвістичну освіту. Саме знання іноземних мов дозволило мені далі навчатися поза межами України.

120грн/год