Репетитор - Світлана К. id: 697

Перевірений репетитор

Світлана К.

800 грн/год
800 грн/год

– загальний, інтенсивний і спеціальні курси – підготовка до міжнародних іспитів - підготовка до ЗНО, ДПА - від нульового до просунутого рівня

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Світлана К. 4.8(відгуків: 3)

– загальний, інтенсивний і спеціальні курси – підготовка до міжнародних іспитів - підготовка до ЗНО, ДПА - від нульового до просунутого рівня

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Як сертифікований викладач, живу і працюю в Німеччині. Я зможу зробити наші заняття не лише цікавими, але й продуктивними. Заняття проводяться на основі сучасних УМК з використанням безлічі додаткових відео та аудіоматеріалів, інтернет ресурсів, ігр та власних розробок. Індивідуальний підхід гарантовано!

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Мій девіз: Хто володіє мовами – той володіє світом!

Дозвольте собі зануритися в чарівний світ вивчення іноземних мов – і ви побачите, як все навколо почне перетворюватися, і світ відкриє перед вами масу додаткових можливостей. Що може бути цікавіше читання книг, прослуховування аудіо та перегляду відео на тій мові, якою вони були створені? Подорожі, спілкування, знайомство з іншими культурами, – і це далеко не все, на що ви зможете поглянути іншими очима!

Ми будемо використовувати методики, підібрані під ваші індивідуальні потреби. Гарантую індивідуальний підхід до кожного учня. Сучасні комплексні матеріали, спрямовані на освоєння і вдосконалення всіх аспектів навчання: розуміння мови на слух, говоріння, письма, читання, говоріння і ненудним граматики – надаються безкоштовно. Приходьте – я чекаю вас!

З 2017 я є упорядником олімпіад і конкурсів з англійської та французької мов для школярів і студентів.

З 2010 року успішно готую студентів до складання ЗНО з англійської мови (середній бал 179, найвищий 196). У 2019 пройшла інтенсивний курс в компанії ZNO.UA.

Сертифікований викладач: ТКТ (2013), CAE (2019), CELTA (2019). Постійно працюю над вдосконаленням своїх навичок у викладанні.

Проводжу заняття онлайн з використанням зручної вам платформи як з індивідуальними студентами, так і з групами.

Освіта:
Донецький інститут соціальної освіти, Спеціаліст, 2005
Вік:
36-45
Досвід:
більше 10 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

3 відгуків про Світлана К.

4.8/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

0

5+

2

Юлія

4+

03.04.2024

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

4+

Репетитор добре планувала уроки, мені все подобалося.... більше»
Аня

5+

02.02.2024

Англійська мова, TOEFL

5+

Чудове знання мови та методики викладання. Уроки структуровані та продуктивні, домашнє завдання не для галочки, а акцентовано на практику та самовдосконалення. Я всім задоволена, рекомендую:)... більше»
Анастасія

5+

06.12.2023

Англійська мова, TOEFL

5+

Займалася протягом місяця для підготовки до TOEFL, абсолютно задоволена результатом екзамену і процесом підготовки. Викладачка надає усі необхідні шаблони і актуальні приклади завдань, доступ до яких зберігається постійно. Навчальний процес відповідав моїм потребам, враховувалися мої слабкі місця і прохання, над якими ми працювали більше. Заняття не складалися з безперервного виконання завдань і включали перерви на обговорення тем завдань, які дозволяли відволіктися і одночасно потренувати словниковий запас і швидкий пошук аргументів до своїх думок. Пунктуальна і грамотна викладачка, яка чудово знає структуру тесту.... більше»

Блоги користувача

Ключові стратегії у підготовці до міжнародного іспиту TOEFL iBT

Найпоширеніше питання студентів. Адже Це не 2-3 нових слова - іноді треба запам'ятовувати не один десяток. Наступні поради допоможуть зорієнтуватися у виборі правильного підходу.

Рівень знань англійської - які бувають та як зрозуміти який саме в мене

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Ганна С. id: 21927

Ганна С.

Викладання українсько і російськомовним, а також іноземцям! Підготовка до ЗНО, ДПА + до міжнародних іспитів.

5
1000грн/год
Juliet Nwakaego E. id: 121454

Juliet Nwakaego E.

I have passion for teaching kids in the most impactful ways that will make them speak English confidently. I live in Nyvky, Kiev; and I’m married.

700грн/год
Марина К. id: 66696

Марина К.

Магістр філології з червоним дипломом, можливі заняття в парі та групі.

5
1000грн/год
Олена С. id: 141820

Олена С.

Позитивна Терпляча Людина - мистецтва Люблю те, що роблю!

700грн/год
Діана М. id: 105526

Діана М.

Репетитор з французької та англійської мов для дорослих і дітей.

4.9
600грн/год