Катерина Т.
Репетитор з математики. Якісна підготовка до ЗНО та ДПА. Заняття проводяться як в групах, так і індивідуально.
Репетитор з математики. Якісна підготовка до ЗНО та ДПА. Заняття проводяться як в групах, так і індивідуально.
Деталі про досвід викладання:
Допоможу якісно підготуватись до різних екзаметів, контрольних, ДПА та ЗНО. Спільно з традиційними методами викладання використовуються і інноваційні методи: 1. Інтерактивні вправи: "Акваріум", "Карусель", "Синтез думок", "Спільний проект" та ін. 2. Інтерактивні технології: "Мозковий штурм", "Броунівський рух", технологія ситуативного моделювання. Вище перераховане дозволяє навчитися системно мислити, вибудовувати логічні ланцюжки, засвоювати більше інформації.
Допомагаю в освоєнні та закріпленні знань з математики протягом 5 років. Здійснюю підготовку якісно та високі бали ЗНО та ДПА. Навчання ділиться на три етапи: вивчення (розуміння матеріалу), засвоєння та закріплення. Авторська програма підготовки дозволяє:
- засвоїти на якісно новому рівні знання необхідні для здачі ЗНО та ДПА з математики;
- навчитися системно мислити, вибудовувати логічні ланцюжки, засвоювати більше інформації;
- швидко знайти потрібну інформацію, усунути прогалини в знаннях і в максимально короткі терміни повторити великий обсяг інформації.
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором
Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.
5+
Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)
5+