Репетитор - Лідія К. id: 72303

Лідія К.

1000 грн/год
1000 грн/год

Режисер кіно і телебачення. Стаж в професії більш ніж 40 років. Педагог з акторської, ораторської майстерності. Журналіст. Володію навичками ефективних переговорів. Працюю з політиками, очільниками, власниками бізнесу, експертами, телеведучими, блогерами.

Лідія К. 5.0(відгуків: 11)

Режисер кіно і телебачення. Стаж в професії більш ніж 40 років. Педагог з акторської, ораторської майстерності. Журналіст. Володію навичками ефективних переговорів. Працюю з політиками, очільниками, власниками бізнесу, експертами, телеведучими, блогерами.

Предмети

Акторська майстерність

Риторика

Ораторське мистецтво

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Навчаю грати Образи за для життя і сцени Навчаю приборкувати і генерувати емоцію Використовую МЕТОДИ Лі Страсберга. С Майзнера і К Станіславського
Сценічна мова. Двотижневий форсований курс "Прокачай свій мовний аппарат". Постановка дихання, голосу, артикуляційного апарату.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Мій курс риторики навчає перемагати в ділових та інших переговорах, використовувати техніку маніпуляцій, застосовувати методи нейролінгвістичного програмування.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Навчаю яскраво виступати перед великою аудиторією, демонструвати особисту харизму,"захоплюючи" аудиторію, володіти техніками вербального і невербального впливу, структурно викладати тему, ефективно проводити наради і ділові зустрічі.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Як автор і режисер створила понад 40 серій телесеріалу "Слідство" (на замовлення МВС України, телеканалу Інтер), створила документальні фільми "Сабена", "Пірати 21 сторіччя", "Замок Аміна" (на замовлення ICTV) "Чорнобиль. Епоха відродження" (на замовлення Кабінету Міністрів України), фільм "Бумеранг" (на замовлення МВС України, телеканалу Інтер), фільм "Наїзд" (на замовлення СТБ) і, як режисер постановник створила художній фільм "Я рахую раз, два, три, чотири, п'ять" (Star Media) з зірками кіно.
З 2008 року працюю в авторській "акторській школі виразності", де розробила власні техніки моделювання поведінки людини в наданих обставинах, створенню Образу, налаштуванню особистості до публічної роботи в будь-яких умовах.

Освіта:
Київський національний університет культури і мистецтв (КНУКіМ), магістр, 1975
Вік:
50+
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

11 відгуків про Лідія К.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

3

5+

8

Анна

5+

20.11.2023

Акторська майстерність, Риторика, Базовий рівень

5+

Лідія - гарний репетитор, дає дієві вправи і перевіряє їх виконання, знаходить ключ до людей, аналізує, що саме їм потрібно та дає завдання, які відповідають цим потребам.... більше»
Андрій

5+

12.07.2023

Риторика, Ораторське мистецтво, Підвищення майстерності

5+

Я дуже задоволений співпрацею з Лідією як моїм викладачем з риторики. Її професіоналізм і структурованість викладання залишили мені незабутні враження. Вона не лише давала чіткі пояснення, але й пропонувала багато різноманітних вправ і прикладів, що допомогли мені удосконалити мою майстерність. Лідія підлаштовувалася під мої потреби і цілі, що було особливо цінно. Її стиль викладання був цікавим і захоплюючим, і я відчував покращення в своїх навичках з кожним заняттям. Рекомендую Лідію як виклад... більше»
Ніна

5

28.12.2022

Риторика, Базовий рівень

5

Пані Лідія надзвичайно професійно і структуровано викладає матеріал, даючи чимало різноманітних вправ та прикладів. Наші заняття завжди насичені, як теоретичними поясненнями, так і практикою. Я дуже вдячна за перше заняття-знайомство, де ми змогли скорегувати індивідуальний план, базуючись на мої потреби. Ми одразу знайшли спільну мову, кожне заняття приносить море позитивних емоцій та мотивацію працювати далі!... більше»
Тетяна

5+

23.12.2022

Акторська майстерність, Риторика, Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

У мене заняття з Лідією асоціюються з підготовкою спецрозвідки. Я очікувала скоромовки та інструкції як будувати публічний виступ, а отримала глибинну роботу на рівні тіла, думок, почуттів, поведінки. Інструкції такоє є, але я отримую значно більше, ніж навички гарно говорити. Наприклад, у моєму випадку спілкування з людьми будується на іноземній мові, яку я погано знаю. І говорити “правильно та красиво” я не можу. Мені було складно адаптуватися в англомовному колективі через мою слабку англійс... більше»
Jurij

5

13.09.2022

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5

Відмінний викладач. Добре володіє предметом, відчувається, що має величезний досвід викладання, цікаві заняття, насичені. Рекомендую. Юрій.... більше»
Таміла

5+

13.10.2021

Ораторське мистецтво, Підвищення майстерності

5+

Заняття проходять конструктивно. Викладач дає знання системно і послідовно. Особливо відзначу практичні тренінги для закріплення навичок... більше»
Олена

5+

11.10.2021

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Лідія - неперевершений професіонал, справжній митець своєї справи. Величезний багаж знань, індивідуальний підхід, режисерський досвід дає найочікуваніші результати у короткий термін. Результат був помітний з перших онлайн зайнять, та вдосконалюється з кожним заняттям. Рекомендую - досвідченого фахівця для тих, хто дійсно прагне досягти результату та оволодіти ораторською майстерністю.... більше»
Катерина

5+

04.10.2021

Риторика, Базовий рівень

5+

Викладач чудовий. Доступно все пояснює, має великий багаж знань і цікавий підхід.... більше»
Інна Миронюк

5

23.12.2020

Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5

Чудовий викладач, роботою задоволені.... більше»
Надія

5+

02.06.2020

Риторика, Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Професіонал своєї справи.... більше»
Володимир

5+

09.05.2020

Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5+

Хороший викладач. Пояснює основи техніки виступів і дає хороші практичні завдання. Рекомендую.... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Тетяна В. id: 151682

Тетяна В.

• акторка драм. театру та кіно (ХДАК); • магістр сценічного мистецтва (ХДАК); • тренерка мовної майстерності; • жива енциклопедія найдієвіших перевірених століттями методик роботи з голосом.

5
1000грн/год
Тетяна З. id: 175236

Тетяна З.

Привіт, я психолог Тетяна Зубро! Рада вітати тебе на твоєму шляху до твого поглибленого і свідомого саморозвитку! Щиро радію кожному результату своїх клієнтів та пишаюсь тим, які трансформації кожен проходить під час та після нашої з ними роботи! Свідоме покращення свого життя - запорука щасливого життя) Радітиму і твоїм успіхам)

1000грн/год
Ольга Г. id: 140336

Ольга Г.

Люблю сміятися, рухатися, досягати цілей, вирішувати цікаві задачі ) Люблю коли не виходило довго, а потім - вжжжух і вийшло!!

1000грн/год
Анастасія Г. id: 170021

Анастасія Г.

Медіатренер та диктор із 9-річним стажем роботи на українському телебаченні, включаючи канали "1+1", "Україна 24", "СТБ" та редакцію "Укрінформ". Викладач ораторського мистецтва – включаючи тренування голосу, дикції, подолання дефектів мови та розвиток ефективних навичок комунікації.

800грн/год
Марія Ч. id: 72793

Марія Ч.

Викладаю акторську майстерність та техніку мовлення з любов'ю. Маю педагогічну та акторську освіту.

5
1000грн/год