Репетитор - Ольга Б. id: 72631

Ольга Б.

150 грн/год
150 грн/год

Випускниця польського ВНЗ. Готую до екзаменів та переїзду закордон. Відпрацьовую мовлення та познайомлю вас із граматикою.

Ольга Б. 5.0(відгуків: 1)

Випускниця польського ВНЗ. Готую до екзаменів та переїзду закордон. Відпрацьовую мовлення та познайомлю вас із граматикою.

Предмети

Польська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Вільне володіння польською мовою дає змогу відчути себе «своїм», порозумітися з іншими та висловлювати свою думку. Складу індивідуальний план під ваші потреби.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Випускниця польського вузу із розмовним досвідом більше 5 років. Використовую перевірені та ефективні матеріали підготовки і вивчення іноземної мови. Надаю потрібну для занять літературу та посилання на електронні джерела. Складу індивідуальний план під ваші потреби.

Освіта:
Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, спеціаліст, 2019
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Ярослав Молчанов

5+

12.10.2020

Польська мова, Вступ за кордон

5+

Дуже лояльна й терпляча. З чудовою польською вимовою. Буду її рекомендувати в майбутньому. Вважаю що доведе мої знання до екзамену та диплому. Чудовий викладач для початківців та тих, хто вже почав. Велике тобі дякую, Сонце.... більше»

Схожі анкети

Стас К. id: 136062

Стас К.

Успішно склав ЗНО 2021 року та вступив до Київського національного університету ім. Шевченка на бюджетну форму навчання за прогресивною спеціальністю.

120грн/год
Анна Д. id: 84661

Анна Д.

Репетитор польської мови по Skype

150грн/год
Данил К. id: 74499

Данил К.

Уважний і вимогливий викладач польської мови

150грн/год
Георг П. id: 141779

Георг П.

Вивчаю польську с дитинства починає з 6 років. Також польську мову виклали у моїй школі. 2 роки жив та вивчав польську у Польщі у місті Łodzi

150грн/год
Вікторія С. id: 96114

Вікторія С.

Знаю польську мову вже 6 років. Живу і вчуся у Варшаві, тому заняття зручніше проводити онлайн, по Skype.

5
150грн/год