Репетитор - Марія Ч. id: 72793

Марія Ч.

1000 грн/год
1000 грн/год

Викладаю акторську майстерність та техніку мовлення з любов'ю. Маю педагогічну та акторську освіту.

Марія Ч. 5.0(відгуків: 12)

Викладаю акторську майстерність та техніку мовлення з любов'ю. Маю педагогічну та акторську освіту.

Предмети

Акторська майстерність

Ораторське мистецтво

Акторська майстерність

Рівні викладання

  • Спеціалізовані курси
  • Репетитор для дітей
  • Репетитор для початківців
  • Базовий рівень

Ораторське мистецтво

Рівні викладання

  • Спеціалізовані курси
  • Репетитор для початківців
  • Базовий рівень

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Працюю над чіткістю і природністю мови, над позбавленням від затисків (як голосових так і тілесних), розвитком емоційності, підготую до публічних виступів, допоможу відчути себе впевнено і отримати задоволення від спілкування з публікою, так само працюю над розбором логіки в текстах і постановкою дихання , розвитком вашого унікального тембру.
У своїй практиці використовую сучасні акторські тренінги, поєднуючи їх з вправами для розвитку дикції і голосу, використовую наочні приклади, маю досвід викладання більше п'яти років, як груповий (в театральних студіях) так і індивідуальний.

Також попрацюю з дітками над розвитком музикальності, розвитком почуття ритму, допоможу з розбором музичних творів. Попрацюю над становленням музичного смаку і більш глибоким розуміння музичного матеріалу (будемо вивчати історію музики з інтересом).

Закінчила з відзнакою вісім класів музичної школи по класу фортепіано в 2009м році.
Першу професійну освіту отримала в Одеському педагогічному коледжі за спеціальністю Педагог початкової школи (2014-2018), завдяки чому знайома не тільки з основами педагогічних методик, а й з нюансами процесу концентрації уваги учнів, особливостями людської пам'яті і вікової психології.
Закінчила з відзнакою КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого в 2018м році, акторську майстерню Народного артиста України Богдана Бенюка. З 2019го року працюю актрисою в Київському Малому Драматичному Театрі і Дикому театрі, знімаюся у фільмах і серіалах. Останній вийшов фільм з моєю участю: "Гуцулка Ксеня", реж. Олена Дем'яненко.

Абсолютно людиноорієнтована особистість.
З радістю попрацюю з дорослими, підлітками та дітками.

Освіта:
Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, магістр, 2018
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

12 відгуків про Марія Ч.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

5

5+

7

Ірина

5

12.12.2023

Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5

Дуже гарний репетитор. Рекомендую. Дитині дуже сподобались заняття.
Анастасія

5+

16.09.2021

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Репетитором повністю задоволена. Рекомендую!
Олександр Лисенко

5

11.09.2021

Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5

Професіоналка і приємна людина. Після кожного заняття маю відчуття, що покращуються не лише навички, але й настрій.
Катерина

5+

20.06.2021

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Марія неперевершений репетитор з ораторського мистецтва, я задоволена нею всі 100%!
Христина

5+

06.05.2021

Акторська майстерність, Репетитор для початківців

5+

З Марією я займаюсь акторською майстерністю. Мені дуже подобається! Вона чудова викладачка. Кожне наше заняття різне і цікаве, завжди, щось дізнаюсь нове і пізнаю себе. Марія - талановита, вміє зацікавити та надихнути, завжди мотивує та підбадьорює, що допомагає мені в досягнені моєї мети. Кожен наш урок я чекаю з нетерпінням. Я задоволена нашою співпрацею з Марією!
Антон Корвін-Піотровський

5

05.05.2021

Акторська майстерність, Базовий рівень

5

Задоволений співпрацею.
Марина

5+

14.01.2021

Ораторське мистецтво, Спеціалізовані курси

5+

Чудовий викладач! Дуже подобається співпрацювати.
Ігор

5

23.12.2020

Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5

Чудовий викладач, рекомендую до співпраці.
Валерія

5

04.11.2020

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5

Марія чудовий репетитор з ораторського мистецтва. Вона допомогла мені з постановкою мови та тембру.
Рубан Олександра

5+

13.10.2020

Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5+

Відмінний викладач. Добре пояснює і людина відмінна. Знайомі помітили чіткість у вимові вже після 4-5 заняття. Рекомендую. Вартість виправдовує себе).
Віра

5+

08.09.2020

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Мені дуже сподобалась викладач Марія з ораторського мистецтва, вона добре пояснює та навчає.
Катерина

5+

28.07.2020

Акторська майстерність, Репетитор для початківців

5+

Все супер. Відмінний репетитор. Я дуже задоволена.
Показати більше відгуків»